ZETOR 7745

  • 1988
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3922 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VIN8902

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1933449

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ZETOR
Model
7745
Typ
ZETOR 7745 /
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
13. 6. 1988
Datum 1. registrace v ČR
13. 6. 1988
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3922 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
TRAKTOR
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 000 km
při prohlídce 1. 10. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
AGRINO s.r.o.
od 21. 7. 1998

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 6. 1988 První registrace Zemědělské družstvo Oldřichov v likvidaci (IČO 00114847) Registr silničních vozidel
21. 7. 1998 Nový vlastník a provozovatel AGRINO s.r.o. (IČO 25164848) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

02 0004 0006 000 2013201520172019202120232025 25. 5. 2012: 5 000 km24. 4. 2014: 5 802 km1. 3. 2016: 3 494 km10. 10. 2018: 1 000 km11. 10. 2018: 1 000 km2. 3. 2020: 3 494 km3. 3. 2020: 3 494 km3. 10. 2022: 1 000 km25. 10. 2022: 1 000 km1. 11. 2022: 1 000 km29. 2. 2024: 3 494 km22. 9. 2026: 1 000 km1. 10. 2026: 1 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 10. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Chornice (č. 6604) 1 000 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.8.1.2.1 Uvolněné uchycení odrazky, které však zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) ani spolehlivost její montáže. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
1. 10. 2030
22. 9. 2026 Měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 461112) 1 000 km nižší než dříve nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.2.2.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.2.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
13. 5. 2026 Pravidelná STK Otrokovice (č. 3767) – způsobilé bez závad 13. 5. 2030
28. 3. 2024 Pravidelná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) – způsobilé bez závad 28. 3. 2028
29. 2. 2024 Pravidelná STK Dačice (č. 3328) – způsobilé bez závad 29. 2. 2028
29. 2. 2024 Pravidelná STK Tábor (č. 6302) 3 494 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
29. 2. 2028
1. 11. 2022 Opakovaná STK + měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 3613) 1 000 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
1. 11. 2026
25. 10. 2022 Měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 461112) 1 000 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.2.2.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.2.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
3. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Orlicí (č. 3613) 1 000 km nižší než dříve nezpůsobilé
8 lehkých, 4 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
  • 8.2.2.2.2.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.2.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.2.2.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.2.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
2. 11. 2022
3. 6. 2022 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 6. 2026
17. 5. 2022 Pravidelná STK Otrokovice (č. 3767) – způsobilé bez závad 17. 5. 2026
17. 4. 2020 Pravidelná STK Most (č. 3506) – způsobilé bez závad 17. 4. 2024
3. 3. 2020 Pravidelná STK Sezimovo Ústí (č. 3304) 3 494 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
2. 3. 2024
2. 3. 2020 Pravidelná STK Telč (č. 3753) – způsobilé
5 lehkých
  • 4.11.2.1 Svorkovnice částečně poškozená, neúplná (např. chybí kryt). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
2. 3. 2024
2. 3. 2020 Měření emisí Sezimovo Ústí (č. 430826) 3 494 km – bez závad 2. 3. 2024
11. 10. 2018 Pravidelná STK Dubicko (č. 6801) 1 000 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.13.2.1 Akumulátor nedostatečně utěsněn, avšak elektrolyt nevytéká. lehká
10. 10. 2022
10. 10. 2018 Měření emisí Dubicko (č. 480925) 1 000 km nižší než dříve – bez závad 10. 10. 2022
7. 6. 2018 Pravidelná STK Velké Meziříčí (č. 3706) – způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
7. 6. 2022
18. 5. 2018 Pravidelná STK Kunovice (č. 3744) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 5. 2022
18. 7. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3506) – způsobilé bez závad 18. 7. 2020
1. 3. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 3 494 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
28. 2. 2020
5. 11. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3753) – způsobilé
1 lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
5. 11. 2018
27. 5. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3744) – způsobilé bez závad 27. 5. 2018
5. 5. 2014 Opakovaná STK Jihočeský kraj (č. 3313) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.8.1.2 Vnější poškození pneumatického propojovacího vedení (hadice), které nemá vliv na jeho spolehlivost či těsnost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
18. 4. 2018
24. 4. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 6604) 5 802 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
23. 4. 2018
18. 4. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3313) – dočasně způsobilé
4 lehké, 1 vážná
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá dokumentaci vozidla (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, barva vozidla, ABS, apod.). vážná
  • 1.1.8.1.2 Vnější poškození pneumatického propojovacího vedení (hadice), které nemá vliv na jeho spolehlivost či těsnost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
18. 5. 2014
8. 11. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3706) – způsobilé bez závad 8. 11. 2016
21. 6. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3810) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
21. 6. 2016
25. 5. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3506) 5 000 km způsobilé bez závad 25. 5. 2016
29. 2. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 6302) – způsobilé
2 lehké
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 2. 2016
28. 7. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3753) – způsobilé
2 lehké
  • 5273 Některá bočnice, zadní čelo, případně nástavba bočnic je mírně poškozená,děravá nebo netěsná, popř. její kování, závěsy nebo závěry (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6313 Spojovací kabel má poškozenou izolaci, avšak vodiče nejsou poškozeny (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 7. 2014
25. 5. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3613) – způsobilé
8 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5203 Některé zpětné zrcátko je uvolněné nebo mírně poškozené, avšak doposud použitelné (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 5. 2014
25. 5. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3744) – způsobilé
1 lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 5. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Zemědělské družstvo Oldřichov v likvidaci (IČO 00114847)
  2. Nový vlastník a provozovatel AGRINO s.r.o. (IČO 25164848)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2016 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2020 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-20-53-9008
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 2. 2028 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-24-02-0130
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (ZETOR 7745 1988 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,8 %

Srovnáváme s 1 014 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7745

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
ZETOR
Obchodní označení
7745
Typ
ZETOR 7745 /
VIN
8902
PČV
1933449
Druh vozidla
TRAKTOR
Druh vozidla 2. ř.
KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
Výrobce vozidla
AGROZET ZETOR, K.P., BRNO, ČSSR
Rok výroby
1988
Datum 1. registrace
13. 6. 1988
Datum 1. registrace v ČR
13. 6. 1988
Druh (typ)
KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
Zbrojovka n.p. , Brno, Česká republika
Typ motoru
Z 7701
Číslo motoru
121760043
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3922
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
25
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
25 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3780/ 1980/ 2737
Rozvor [mm]
2222
Provozní hmotnost
3860
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5600/ 5600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
19,62kN/ 19,62kN
35,32kN/ 35,32kN
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
9600/ 9600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,2-24/ W 9 X 24
16,9-30/ DW 14 X 30
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
AGROZET
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
AI550541
Číslo ORV
AAF629126
Druh RZ
TRAKTOR

Další ověření (externí odkazy)