URSUS C-385
- 1972
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 4562 cm³
- 55 kW ≈ 75 k
VIN10686
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1933608
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 28. 3. 2012 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 81 dnů (15. 7. 2024 až 4. 10. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1972. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- URSUS
- Model
- C-385
- Typ
- URSUS C 358 /
- Rok výroby
- 1972
- Datum 1. registrace
- 31. 1. 1992
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 1. 1992
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4562 cm³
- Výkon
- 55 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 4. 10. 2024
- Provozovatel: fyzická osoba od 4. 10. 2024
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 1. 1973 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Mikulčice - v likvidaci (IČO 44163991) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 1992 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 1. 2. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | ZP Mikulčice a.s. (IČO 25573306) | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 10. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 2. 2026 | Evidenční kontrola | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 9. 2025 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | 74 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 9. 2029 |
| 28. 8. 2025 | Měření emisí | Třinec (č. 580205) | 71 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2029 |
| 12. 7. 2024 | Evidenční kontrola | Břeclav (č. 6740) | 3 986 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 26. 3. 2024 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2028 |
| 15. 11. 2023 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | 5 489 km | způsobilé | 9 lehkých
| 15. 11. 2027 |
| 8. 11. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 5 489 km | – | bez závad | 8. 11. 2027 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Česká Třebová (č. 3604) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2027 |
| 6. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 6. 9. 2026 |
| 14. 3. 2022 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2026 |
| 30. 8. 2021 | Opakovaná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 8. 2025 |
| 20. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Třinec (č. 3824) | 9 299 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 5 vážných
| 20. 8. 2025 |
| 27. 5. 2019 | Pravidelná STK | Česká Třebová (č. 3604) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2023 |
| 9. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Strakonice (č. 6311) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 9. 11. 2022 |
| 2. 10. 2018 | Evidenční kontrola | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | 79 945 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2022 |
| 28. 3. 2018 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 3. 2022 |
| 28. 3. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 27. 4. 2018 |
| 17. 2. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 9 299 km | způsobilé | 8 lehkých
| 17. 2. 2021 |
| 27. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3303) | 7 945 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 3 426 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2020 |
| 20. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 145 335 km | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 12. 2016 |
| 15. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2018 |
| 12. 6. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 5 389 km nižší než dříve | způsobilé | 13 lehkých
| 11. 6. 2018 |
| 22. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3644) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2018 |
| 6. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 3. 2018 |
| 17. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2017 |
| 20. 2. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | 23 452 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 1. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 9 299 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 1. 2017 |
| 17. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | 3 403 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2012 |
| 8. 6. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | 3 283 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2016 |
| 4. 4. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | 76 000 km | způsobilé | 10 lehkých
| 4. 4. 2014 |
| 1. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 2. 2014 |
| 23. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | 17 945 km | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 5. 2013 |
| 1. 7. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 929 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2010 |
| 24. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3644) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 5. 2014 |
| 12. 3. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | 66 520 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 3. 2012 |
| 30. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6311) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 11. 2013 |
| 17. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2013 |
| 23. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 9 299 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 4. 2013 |
| 7. 1. 2009 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 1 250 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 1. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Mikulčice - v likvidaci (IČO 44163991)
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel ZP Mikulčice a.s. (IČO 25573306)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2012 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 69501, HODONÍN
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SOVADÍNOVA 8, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-6740-24-07-0030
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Hromadná přestavba HP-0394.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (URSUS C-385 1972 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 56,9 %
Srovnáváme s 72 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu URSUS C-385
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- URSUS
- Obchodní označení
- C-385
- Typ
- URSUS C 358 /
- VIN
- 10686
- PČV
- 1933608
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1972
- Datum 1. registrace
- 31. 1. 1992
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 1. 1992
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZM URSUS
- Typ motoru
- Z 8001
- Číslo motoru
- 804176
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 55 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4562
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 33 / 21
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4160/ 1960/ 2450
- Rozvor [mm]
- 2353
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5830
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5990/ 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1510/ 1510
4480/ 4480
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-20/ 5,50FX20
16,9/14-34/ W15LX34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ZJŠ, N.P., BRNO
- Výrobní číslo karoserie
- 10686
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- SKLOPNÝ OTOČNÝ A VÝŠKOVĚ STAVITELNÝ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBJ284495
- Druh RZ
- TRAKTOR
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 10686
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.