ZETOR 7211
- 1984
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN1796
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/193671
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 1984
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Max Aicher Pilsen s.r.o. (IČO 08229554) od 24. 5. 2023
- Provozovatel: Max Aicher Pilsen s.r.o. (IČO 08229554) od 24. 5. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 12. 1984 | První registrace | ŠKODA a.s. (IČO 00213101) | Registr silničních vozidel |
| 7. 3. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | PILSEN STEEL s.r.o. (IČO 47718706) | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Max Aicher Pilsen s.r.o. (IČO 08229554) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 9. 2026 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3534) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2030 |
| 14. 4. 2026 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2030 |
| 21. 1. 2026 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Staříč (č. 3856) | – | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2028 |
| 20. 1. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 1. 2030 |
| 18. 12. 2025 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2029 |
| 11. 7. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 7. 2029 |
| 18. 10. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2028 |
| 31. 7. 2023 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | 4 lehké
| 31. 7. 2027 |
| 11. 7. 2023 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 7. 2027 |
| 4. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 1 670 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2027 |
| 2. 12. 2022 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6515) | 58 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 12. 2026 |
| 26. 7. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 7. 2026 |
| 18. 7. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 3 704 km nižší než dříve | – | bez závad | 18. 7. 2026 |
| 10. 1. 2022 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 10. 1. 2026 |
| 25. 11. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 11. 2025 |
| 24. 9. 2021 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 9. 2025 |
| 23. 3. 2021 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 3. 2025 |
| 14. 10. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2024 |
| 7. 7. 2020 | Pravidelná STK | Lubenec (č. 3507) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2024 |
| 3. 6. 2020 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 6. 2024 |
| 7. 4. 2020 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2024 |
| 6. 4. 2020 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 4. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 11. 3. 2024 |
| 27. 9. 2019 | Opakovaná STK | Ostrava (č. 3834) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 9. 2023 |
| 25. 9. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3834) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 5 vážných
| 25. 10. 2019 |
| 23. 9. 2019 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2023 |
| 23. 4. 2019 | Opakovaná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 4. 2023 |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 15. 5. 2019 |
| 5. 4. 2019 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6505) | 55 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 4. 2023 |
| 13. 11. 2018 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 11. 2022 |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2022 |
| 22. 6. 2018 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 3 467 km | – | bez závad | 22. 6. 2022 |
| 11. 1. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 1. 2022 |
| 7. 12. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 1 421 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 12. 2021 |
| 6. 12. 2017 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 1 421 km nižší než dříve | – | bez závad | |
| 6. 12. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3413) | 1 421 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 5 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 6. 12. 2021 |
| 20. 9. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3123) | – | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2020 |
| 20. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6813) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 3. 2020 |
| 25. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 9. 2019 |
| 14. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2019 |
| 2. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2019 |
| 12. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 5. 2019 |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2019 |
| 13. 10. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 10. 2018 |
| 15. 9. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2018 |
| 13. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2018 |
| 10. 7. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 50 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 7. 2018 |
| 9. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 4. 2018 |
| 13. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 11 091 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2018 |
| 22. 1. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 1. 2018 |
| 20. 1. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2018 |
| 6. 12. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 3 000 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 5. 1. 2014 |
| 6. 12. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2017 |
| 7. 11. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 11. 2017 |
| 5. 6. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2017 |
| 22. 2. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 2. 2017 |
| 15. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2016 |
| 13. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2012 |
| 31. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2016 |
| 17. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 2. 2016 |
| 26. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2015 |
| 14. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 9. 2015 |
| 11. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2015 |
| 2. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2015 |
| 22. 12. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2010 |
| 31. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2014 |
| 2. 8. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 8. 2014 |
| 13. 7. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 45 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 7. 2014 |
| 7. 6. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 6. 2014 |
| 5. 5. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 5. 2014 |
| 15. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2014 |
| 26. 2. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 26. 2. 2014 |
| 26. 2. 2010 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2010 |
| 8. 12. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 27 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 12. 2013 |
| 8. 12. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 27 000 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná
| 8. 12. 2009 |
| 22. 7. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2009 |
| 9. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2013 |
| 18. 5. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ŠKODA a.s. (IČO 00213101)
-
Nový vlastník a provozovatel PILSEN STEEL s.r.o. (IČO 47718706)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 17. 8. 2007 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2013 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-09-12-0811Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2009 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-09-12-0766
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-13-12-0794Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-13-12-0734
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-12-0965
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-17-12-1247
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2027 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-23-05-1013
-
Nový vlastník a provozovatel Max Aicher Pilsen s.r.o. (IČO 08229554)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (ZETOR 7211 1984 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,8 %
Srovnáváme s 301 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7211
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- VIN
- 1796
- PČV
- 193671
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 12. 12. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 12. 1984
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA, K.P., BRNO
- Typ motoru
- Z 7201
- Číslo motoru
- 2088
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3720/ 1848/ 2635
- Rozvor [mm]
- 2257
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5100/ 5100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1500/ 1500
3600/ 3600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16/ 5,50 F X 16
16,9/14-30/ DW 14 X 30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Agrozet Letovice, Agrozet Brno, Praga Rousínov
- Výrobní číslo karoserie
- 1796
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1513-002-84
- Číslo TP
- AH321200
- Číslo ORV
- UBE781204
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- CELKOVÁ OKAMŽITÁ HMOTNOST PŘÍPOJNÉHO VOZIDLA- BRZDĚNÉHO: VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX. 2,5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO, PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS
ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 90/75 SB.: §/ODST.: 14/7; 23/1; 44/9; 45/2; 60/2; 61/2; 70/7; 43/1
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - §92 ODST. 2 VYHL. MV Č. 145/56 Ú.L.
ALTERNATIVNÍ POUŽÍTÍ PNEU A RÁFKŮ
#N.1: 6,50-16; 4,50 E X 16
#N.2: W12 X 28; 16,9/14-28
#N.1: 7,50-20; 5,50F X 20
#N.2: 16,9/14-34; W 15 L X 34
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1796
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.