ESTERER .
- 1983
- ČERVENÁ-PASTEL
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1113
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:19 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1991848
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ESTERER
- Model
- .
- Typ
- ESTERER 5220.04 /
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1983
- Barva
- ČERVENÁ-PASTEL
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní speciální cisternový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Michal Makarovič (IČO 11611235) od 3. 10. 1994
- Provozovatel: Michal Makarovič (IČO 11611235) od 3. 10. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1983 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 10. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Michal Makarovič (IČO 11611235) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 8. 2026 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2030 |
| 10. 6. 2026 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 6. 2030 |
| 8. 6. 2026 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 8. 6. 2030 |
| 21. 5. 2026 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 5. 2027 |
| 27. 2. 2026 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 2. 2030 |
| 11. 12. 2025 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 6 lehké | 11. 12. 2026 |
| 27. 11. 2025 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2029 |
| 6. 11. 2025 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2029 |
| 4. 11. 2025 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3605) | – | způsobilé | 8 lehké | 4. 11. 2029 |
| 21. 8. 2025 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 4 lehké | 21. 8. 2029 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2029 |
| 21. 5. 2025 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2026 |
| 21. 2. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | – | dočasně způsobilé | 8 lehké, 2 vážné | 23. 3. 2025 |
| 5. 8. 2024 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 8 976 km | způsobilé | 1 lehká | 5. 8. 2028 |
| 5. 8. 2024 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460114) | 8 076 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2028 |
| 15. 7. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2028 |
| 13. 5. 2024 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 5. 2025 |
| 19. 3. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3128) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 3. 2028 |
| 20. 2. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 20. 2. 2028 |
| 27. 12. 2023 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 27. 12. 2027 |
| 1. 11. 2023 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 1. 12. 2023 |
| 9. 8. 2023 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2027 |
| 24. 7. 2023 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2027 |
| 24. 6. 2023 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 6. 2027 |
| 30. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 5. 2027 |
| 12. 5. 2023 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 4 lehké | 12. 5. 2024 |
| 26. 4. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | – | způsobilé | 9 lehké | 26. 4. 2024 |
| 26. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 26. 4. 2027 |
| 17. 2. 2023 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2027 |
| 12. 12. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 12. 12. 2026 |
| 21. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2022 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2026 |
| 30. 8. 2022 | Opakovaná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 8. 2026 |
| 17. 8. 2022 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné | 16. 9. 2022 |
| 13. 5. 2022 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2023 |
| 9. 5. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | – | způsobilé | 12 lehké | 9. 5. 2023 |
| 28. 4. 2022 | Před registrací | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2026 |
| 7. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 8 923 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 12. 2021 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2025 |
| 28. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Divišov (č. 3205) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | |
| 20. 5. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2025 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2022 |
| 7. 5. 2021 | Pravidelná STK | Brno (č. 3757) | – | způsobilé | 3 lehké | 7. 5. 2022 |
| 30. 6. 2020 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3605) | – | způsobilé | 4 lehké | 30. 6. 2024 |
| 29. 6. 2020 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 8 658 km | způsobilé | 5 lehké | 29. 6. 2024 |
| 28. 6. 2020 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 8 658 km | – | bez závad | 28. 6. 2024 |
| 6. 6. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2024 |
| 13. 5. 2020 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2021 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | – | způsobilé | 17 lehké | 11. 5. 2021 |
| 9. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké | 9. 5. 2024 |
| 7. 5. 2020 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 7. 5. 2024 |
| 24. 3. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 3. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Opakovaná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 2. 2024 |
| 27. 2. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2024 |
| 19. 2. 2020 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | dočasně způsobilé | 6 vážné | 20. 3. 2020 |
| 16. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 7. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3834) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 7. 2023 |
| 27. 5. 2019 | Opakovaná STK | Brno (č. 3716) | – | způsobilé | 14 lehké | 4. 2. 2020 |
| 22. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 1 km | způsobilé | 6 lehké | 16. 5. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 461112) | 1 km | – | 1 vážná | |
| 2. 5. 2019 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 7 lehké | 2. 5. 2020 |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2023 |
| 25. 3. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2023 |
| 15. 2. 2019 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2023 |
| 4. 2. 2019 | Pravidelná STK | Brno (č. 3716) | – | dočasně způsobilé | 12 lehké, 5 vážné | 6. 3. 2019 |
| 1. 8. 2018 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 8. 2022 |
| 4. 5. 2018 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 5. 2022 |
| 2. 5. 2018 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 6 lehké | 2. 5. 2019 |
| 26. 4. 2018 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 4. 2022 |
| 2. 11. 2017 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 2. 11. 2021 |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 2 lehké | 10. 10. 2021 |
| 15. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | – | nezpůsobilé | 6 lehké, 12 vážné, 5 nebezpečné | |
| 5. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 1. 1900 |
| 14. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 8. 2021 |
| 29. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3749) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 23. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 6 lehké | 19. 4. 2018 |
| 2. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 5. 2021 |
| 19. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 4 vážné | 19. 5. 2017 |
| 6. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 9. 2017 |
| 19. 7. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 7. 2020 |
| 16. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3613) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 1. 1. 1900 |
| 14. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | 7 866 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2020 |
| 7. 6. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2020 |
| 25. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | – | způsobilé | 11 lehké | 25. 5. 2020 |
| 19. 4. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 7 lehké | 19. 4. 2017 |
| 14. 4. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 4. 2020 |
| 1. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 4. 2020 |
| 9. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 5 lehké | 9. 11. 2019 |
| 29. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | 6 lehké | 29. 7. 2016 |
| 26. 6. 2015 | Na žádost zákazníka | Zlínský kraj (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 654 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 21. 5. 2019 |
| 18. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 5. 2019 |
| 23. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 3 lehké | 23. 4. 2016 |
| 17. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3238) | 8 052 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 17. 2. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3808) | – | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2019 |
| 10. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3747) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 12. 2018 |
| 6. 10. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3123) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2018 |
| 5. 8. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2018 |
| 22. 7. 2014 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 7. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2018 |
| 1. 7. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2018 |
| 7. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 405 000 km | způsobilé | 7 lehké | 7. 5. 2015 |
| 30. 4. 2014 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 5 lehké | 2. 4. 2015 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3761) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 4. 2018 |
| 2. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 4. 2018 |
| 2. 4. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | nezpůsobilé | 5 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná | |
| 2. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2017 |
| 1. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 5 lehké | 30. 9. 2017 |
| 21. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2017 |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 4 lehké | 9. 5. 2014 |
| 7. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 400 000 km | způsobilé | 7 lehké | 7. 5. 2014 |
| 14. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 7. 2016 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | 6 lehké | 12. 7. 2016 |
| 14. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2012 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 9 lehké | 13. 6. 2016 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2016 |
| 16. 5. 2012 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 395 000 km | způsobilé | 5 lehké | 15. 5. 2013 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 395 000 km | nezpůsobilé | 5 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná | 15. 5. 2012 |
| 30. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 4. 2016 |
| 13. 4. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 6 lehké | 6. 4. 2016 |
| 31. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 21 000 km | způsobilé | 3 lehké | 31. 3. 2016 |
| 26. 11. 2011 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 11. 2015 |
| 11. 11. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné, 1 nebezpečná | 11. 11. 2011 |
| 9. 11. 2011 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 10. 2015 |
| 27. 10. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné | 26. 11. 2011 |
| 22. 7. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3434) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 7. 2015 |
| 27. 5. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | 20 777 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2015 |
| 25. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 24. 5. 2015 |
| 19. 5. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2015 |
| 11. 5. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2015 |
| 5. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 250 000 km | způsobilé | 3 lehké | 5. 5. 2012 |
| 18. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 37 640 km | způsobilé | 3 lehké | 18. 4. 2015 |
| 25. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 3. 2015 |
| 21. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2011 |
| 11. 11. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 11. 2014 |
| 4. 11. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 11. 2014 |
| 21. 7. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 30 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 21. 7. 2011 |
| 15. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2014 |
| 9. 7. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2014 |
| 21. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná | 21. 6. 2010 |
| 21. 6. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2014 |
| 27. 5. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 200 000 km | způsobilé | 9 lehké | 21. 5. 2011 |
| 21. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3716) | 200 000 km | nezpůsobilé | 9 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná | |
| 1. 4. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2014 |
| 2. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 5 lehké | 2. 10. 2013 |
| 11. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2013 |
| 27. 8. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3104) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 8. 2013 |
| 15. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 80 000 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 14. 8. 2009 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | – | způsobilé | 5 lehké | 12. 5. 2010 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 5. 2013 |
| 14. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 45 240 km | způsobilé | 4 lehké | 14. 4. 2013 |
| 11. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel Michal Makarovič (IČO 11611235)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 19. 2. 2003 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 10. 2. 2004 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 11. 2. 2005 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- TOČNICE
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- ESTERER
- Obchodní označení
- .
- Typ
- ESTERER 5220.04 /
- VIN
- 1113
- PČV
- 1991848
- Druh vozidla
- Návěs nákladní speciální cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1983
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 33700/ 33700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1113
- Barva
- ČERVENÁ-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AL833390
- Číslo ORV
- AAG113627
- Druh RZ
- NÁVĚS
- RM zániku
- SOKOLOV
- Doplňkový text na TP
- číslo OTP- AAB 090487 zást.právo -ČEPRO,Praha přestavba pro přepravu v ”ADR” pod č.j. orso-2-10/di-99. doč. vyřazeno pod čj.1/3/2005
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1113
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.