BSS ps2 17.13
- 1988
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN0588
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:05 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1997766
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 1. 1989
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: CL - TRANSPORT SERVICE, s.r.o. v likvidaci (IČO 63144522) od 9. 7. 1997
- Provozovatel: CL - TRANSPORT SERVICE, s.r.o. v likvidaci (IČO 63144522) od 9. 7. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 23. 1. 1989 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 23. 1. 1989 | Nový provozovatel | DIAMO, státní podnik odštěpný závod Těžba a úprava uranu (IČO 41324331) | Registr silničních vozidel |
| 9. 7. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | CL - TRANSPORT SERVICE, s.r.o. v likvidaci (IČO 63144522) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 8. 2026 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2030 |
| 15. 10. 2025 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 10. 2029 |
| 9. 10. 2025 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2029 |
| 9. 7. 2024 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 7. 2028 |
| 20. 6. 2024 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 8 lehké | 20. 6. 2028 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké | 7. 3. 2028 |
| 4. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 3. 2028 |
| 11. 7. 2023 | Pravidelná STK | Česká Třebová (č. 3604) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 7. 2027 |
| 30. 5. 2023 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 5. 2027 |
| 24. 5. 2023 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 5 lehké | 24. 5. 2027 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 4. 2027 |
| 22. 3. 2023 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2027 |
| 20. 10. 2022 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 10. 2026 |
| 28. 6. 2022 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2026 |
| 29. 3. 2022 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 5 lehké | 29. 3. 2026 |
| 20. 10. 2021 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2025 |
| 5. 10. 2021 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2025 |
| 8. 7. 2021 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3844) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 4 vážné, 3 nebezpečné | |
| 7. 7. 2021 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 7. 2025 |
| 22. 2. 2021 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2025 |
| 11. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 6. 2020 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 8 lehké | 23. 6. 2024 |
| 25. 5. 2020 | Opakovaná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 5. 2024 |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | dočasně způsobilé | 5 lehké, 2 vážné | 21. 6. 2020 |
| 24. 3. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 3. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | – | způsobilé | 4 lehké | 19. 2. 2024 |
| 19. 11. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 11. 2023 |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 9 lehké | 15. 5. 2023 |
| 2. 5. 2019 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2023 |
| 6. 4. 2019 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 4. 2023 |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2023 |
| 6. 10. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 10 lehké | |
| 5. 9. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 9 lehké | |
| 31. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | dočasně způsobilé | 10 lehké, 7 vážné | 30. 9. 2017 |
| 31. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 12. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 30. 9. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2020 |
| 23. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | způsobilé | 5 lehké | 23. 9. 2020 |
| 11. 7. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | – | způsobilé | 6 lehké | 30. 6. 2020 |
| 13. 6. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2020 |
| 6. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 5. 2020 |
| 28. 4. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | 3 lehké | 28. 4. 2020 |
| 21. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 2. 2020 |
| 18. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 10. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | 7 lehké | 8. 10. 2016 |
| 15. 7. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2019 |
| 26. 6. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2019 |
| 15. 6. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 5 lehké | 15. 6. 2019 |
| 3. 6. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 6. 2019 |
| 21. 5. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 5. 2019 |
| 13. 5. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 14 lehké | 22. 4. 2019 |
| 22. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2019 |
| 9. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 1. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | nezpůsobilé | 3 vážné, 2 nebezpečné | |
| 22. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2018 |
| 6. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 12 lehké | 6. 5. 2015 |
| 3. 4. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2018 |
| 16. 12. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 5 100 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 16. 12. 2014 |
| 27. 9. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 9. 2017 |
| 25. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 7. 2017 |
| 23. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 9 lehké | 23. 4. 2014 |
| 22. 4. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2017 |
| 4. 4. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2017 |
| 1. 11. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 500 000 km | způsobilé | 3 lehké | 1. 11. 2013 |
| 3. 10. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2016 |
| 20. 6. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 7 lehké | 20. 6. 2016 |
| 13. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 13. 6. 2016 |
| 8. 6. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | – | způsobilé | 3 lehké | 8. 6. 2016 |
| 18. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 8 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2016 |
| 18. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 6 lehké | 17. 5. 2016 |
| 22. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 10 lehké | 22. 3. 2013 |
| 22. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 2. 2016 |
| 30. 9. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 350 000 km | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2012 |
| 31. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3526) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2011 |
| 14. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 6 lehké | 14. 5. 2015 |
| 11. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 10 lehké | 11. 4. 2012 |
| 5. 4. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2015 |
| 5. 4. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 6 lehké | 5. 4. 2015 |
| 24. 1. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 1. 2015 |
| 20. 1. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 20. 1. 2015 |
| 16. 12. 2010 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2010 |
| 25. 10. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 10. 2014 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 410 000 km | způsobilé | 3 lehké | 21. 9. 2011 |
| 9. 8. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | 10 lehké | 9. 8. 2014 |
| 6. 11. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 4 lehké | 9. 10. 2013 |
| 9. 10. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | 5 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 4 lehké, 6 vážné | 8. 11. 2009 |
| 22. 9. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | – | způsobilé | 5 lehké | 22. 9. 2013 |
| 3. 9. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 480 000 km | způsobilé | 1 lehká | 3. 9. 2010 |
| 26. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 3 000 km | způsobilé | 1 lehká | 26. 8. 2013 |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2013 |
| 3. 4. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2013 |
| 17. 3. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | 11 222 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2013 |
| 4. 11. 2008 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 15 000 km | způsobilé | 2 lehké | 4. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel DIAMO, státní podnik odštěpný závod Těžba a úprava uranu (IČO 41324331)
-
Nový vlastník a provozovatel CL - TRANSPORT SERVICE, s.r.o. v likvidaci (IČO 63144522)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS ps2 17.13 1988 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,6 %
Srovnáváme s 257 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS ps2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- VIN
- 0588
- PČV
- 1997766
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 1. 1989
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 0588
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- AI779020
- Číslo ORV
- AAD648106
- Druh RZ
- VÝVOZ DO CIZINY
- Doplňkový text na TP
- rozhodnutí o privatizaci u SPZ 82-37 vývoz SR fi BARETTI IČO 30441153
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0588
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.