BSS
- 1986
- HNĚDÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5915
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:12 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2039063
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 08.06 AGRO / PS2 08.06 AGRO
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 11. 3. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 3. 1986
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun (IČO 00087670) od 11. 3. 1988
- Provozovatel: Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun (IČO 00087670) od 11. 3. 1988
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 3. 1986 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 3. 1988 | Nový vlastník a provozovatel | Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun (IČO 00087670) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 7. 2026 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2030 |
| 1. 12. 2025 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2029 |
| 10. 9. 2025 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 9. 2029 |
| 11. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2029 |
| 26. 9. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | 1 019 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2027 |
| 17. 4. 2023 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | 1 571 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 17. 4. 2027 |
| 23. 2. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 2. 2027 |
| 27. 7. 2022 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2026 |
| 15. 6. 2022 | Před registrací | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2026 |
| 8. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 9. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 9. 2025 |
| 3. 8. 2021 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2025 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2025 |
| 20. 7. 2021 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | – | – | bez závad | 20. 7. 2025 |
| 24. 3. 2021 | Před registrací | Fryšták (č. 6739) | 7 062 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 3. 2025 |
| 23. 3. 2021 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 7 062 km | – | bez závad | 23. 3. 2025 |
| 17. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 10. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | 13 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 24. 10. 2023 |
| 17. 9. 2019 | Před registrací | Olomouc (č. 3851) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 17. 10. 2019 |
| 10. 9. 2019 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 9. 2023 |
| 4. 9. 2019 | Před registrací | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 8. 2019 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 8. 2023 |
| 12. 3. 2019 | Před registrací | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 7. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 1 571 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 3. 2023 |
| 19. 2. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 2. 2023 |
| 3. 8. 2018 | Opakovaná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 8. 2022 |
| 1. 8. 2018 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 31. 8. 2018 |
| 26. 9. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 9. 2021 |
| 11. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2021 |
| 23. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2021 |
| 13. 7. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3768) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2019 |
| 4. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 3. 2019 |
| 29. 1. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 1 571 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 29. 1. 2019 |
| 3. 2. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2018 |
| 9. 1. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2018 |
| 29. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2017 |
| 22. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2017 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 6. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3418) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 5. 2016 |
| 13. 6. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 6. 2015 |
| 18. 1. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 1. 2015 |
| 18. 9. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 15 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 9. 2014 |
| 26. 7. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3238) | 1 935 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 26. 7. 2010 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | 10 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 6. 2013 |
| 11. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2013 |
| 12. 12. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | 2 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun (IČO 00087670)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2021 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-17-59-8027
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2025 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-21-59-9028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2029 · stanice: TŘEBOVSKÁ 348, 56203, ÚSTÍ NAD ORLICÍ · protokol CZ-3613-25-09-0140
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Zápis alt. pneu dle HP-0518
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 08.06 AGRO / PS2 08.06 AGRO
- Typ kód
- PS2 08.06 AGRO
- VIN
- 5915
- PČV
- 2039063
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P., SENICE NA HANÉ, ČSSR
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 11. 3. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 3. 1986
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2300/ 2200
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2170
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8000/ 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4000/ 4000
4000/ 4000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2145
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5-18 ZS4/ 11-18
12,5-18 ZS4/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P., SENICE NA HANÉ, ČSSR
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1546
- Číslo TP
- AH548994
- Číslo ORV
- ZAA378300
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5915
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.