ZETOR 5211
- 1984
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2697 cm³
VIN3038
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:40 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2053271
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 5211
- Typ
- ZETOR 5211 /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 1984
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2697 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- . – Traktor kolový
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEMAX Šitbořice, a.s. (IČO 25327330) od 19. 9. 2001
- Provozovatel: ZEMAX Šitbořice, a.s. (IČO 25327330) od 19. 9. 2001
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 11. 1984 | První registrace | Zemědělské družstvo Šitbořice (IČO 00134562) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | ZEMAX Šitbořice, a.s. (IČO 25327330) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 7. 2026 | Pravidelná STK | Varnsdorf (č. 3533) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2030 |
| 25. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 5 514 km | způsobilé | 4 lehké | 25. 2. 2030 |
| 22. 1. 2026 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 1. 2030 |
| 22. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlučín (č. 6815) | 2 400 km | způsobilé | 4 lehké | 22. 10. 2029 |
| 9. 10. 2025 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 7 lehké | 9. 10. 2029 |
| 7. 10. 2025 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 7. 10. 2029 |
| 1. 10. 2025 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3647) | – | způsobilé | 3 lehké | 1. 10. 2029 |
| 17. 7. 2025 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | 644 km | způsobilé | 7 lehké | 17. 7. 2029 |
| 12. 7. 2025 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 644 km nižší než dříve | – | bez závad | 12. 7. 2029 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 6. 2029 |
| 12. 7. 2024 | Pravidelná STK | Zásmuky (č. 3249) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2028 |
| 10. 4. 2024 | Evidenční kontrola | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 12. 2023 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 9 lehké | 14. 12. 2027 |
| 12. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2027 |
| 16. 8. 2022 | Evidenční kontrola | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 6. 2022 | Pravidelná STK | Kožlany (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2026 |
| 29. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 11. 2021 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 2 400 km | způsobilé | 5 lehké | 1. 11. 2025 |
| 1. 11. 2021 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 2 400 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2025 |
| 8. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehké | 8. 10. 2025 |
| 5. 10. 2021 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 10. 2025 |
| 9. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 475 km | způsobilé | 5 lehké | 9. 6. 2025 |
| 29. 4. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 3 lehké | 29. 4. 2025 |
| 4. 12. 2019 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 12. 2023 |
| 2. 10. 2019 | Pravidelná STK | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 10. 2023 |
| 2. 10. 2019 | Měření emisí | Vysoké nad Jizerou (č. 460805) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2023 |
| 20. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 5 232 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 3. 5. 2019 | Měření emisí | Karlovy Vary (č. 540301) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2023 |
| 3. 1. 2019 | Před registrací + měření emisí | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 2 lehké | 3. 1. 2023 |
| 15. 10. 2018 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné | 14. 11. 2018 |
| 15. 10. 2018 | Opakovaná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 10. 2022 |
| 20. 9. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 5 lehké | 20. 9. 2021 |
| 21. 7. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2021 |
| 22. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 125 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 22. 6. 2021 |
| 12. 4. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 2 400 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 12. 4. 2021 |
| 22. 3. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 3. 2021 |
| 10. 11. 2016 | Před registrací - opakovaná | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 7 lehké | |
| 10. 11. 2016 | Před registrací - opakovaná | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 7 lehké | |
| 5. 10. 2016 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | dočasně způsobilé | 9 lehké, 12 vážné | 4. 11. 2016 |
| 1. 7. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké | 1. 7. 2020 |
| 17. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 5. 2020 |
| 8. 12. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 4 lehké | 8. 12. 2019 |
| 22. 9. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 9. 2019 |
| 18. 9. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2018 |
| 7. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 7 771 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 6. 8. 2018 |
| 20. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké | 20. 3. 2018 |
| 27. 9. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 7 lehké | 27. 9. 2017 |
| 2. 8. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 8. 2017 |
| 26. 4. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 5 lehké | 26. 4. 2017 |
| 14. 11. 2012 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3505) | 80 000 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 11. 2012 |
| 14. 11. 2012 | Před registrací | Ústecký kraj (č. 3505) | 80 000 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 11. 2012 |
| 14. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3505) | 80 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 80 000 km | způsobilé | 4 lehké | 12. 7. 2013 |
| 14. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2016 |
| 7. 9. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3621) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 9. 2015 |
| 15. 8. 2011 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 20 000 km | způsobilé | 3 lehké | 27. 7. 2012 |
| 27. 7. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 20 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 26. 8. 2011 |
| 1. 10. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 10. 2014 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 200 000 km | způsobilé | 5 lehké | 24. 6. 2011 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 5 444 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 23. 6. 2014 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 7 240 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 18. 11. 2013 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 9 145 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 6. 10. 2013 |
| 24. 8. 2009 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2009 |
| 22. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2013 |
| 15. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 38 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 15. 7. 2013 |
| 26. 6. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 40 000 km | způsobilé | 3 lehké | 26. 6. 2010 |
| 3. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 40 000 km | způsobilé | 7 lehké | 3. 4. 2013 |
| 5. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Šitbořice (IČO 00134562)
-
Nový vlastník a provozovatel ZEMAX Šitbořice, a.s. (IČO 25327330)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníkaVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu HUSTOPEČE
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 5211 1984 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,6 %
Srovnáváme s 373 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 5211
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 5211
- Typ
- ZETOR 5211 /
- VIN
- 3038
- PČV
- 2053271
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- .
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 5. 11. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 11. 1984
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- Z 5201
- Číslo motoru
- 3443
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2697
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4840/ 4840
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 3038
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1509-083-83
- Číslo TP
- AH329450
- Číslo ORV
- AAJ223273
- Druh RZ
- TRAKTOR
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3038
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.