STS MV 2-022 MV 2-022
- 1980
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5384
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 7:19 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2092996
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1980. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- STS MV 2-022
- Model
- MV 2-022
- Typ
- MV 2-022 STS /
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 5. 12. 1980
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 1980
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377) od 13. 11. 2017
- Provozovatel: EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377) od 13. 11. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 12. 1980 | První registrace | Živěna - zemědělské družstvo - v likvidaci (IČO 00114448) | Registr silničních vozidel |
| 16. 5. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | EUROFARMS JIHLAVA s.r.o. (IČO 25252895) | Registr silničních vozidel |
| 13. 11. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 6. 2026 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2030 |
| 21. 5. 2026 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2030 |
| 2. 2. 2026 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2030 |
| 2. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2029 |
| 10. 6. 2025 | Evidenční kontrola | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 5. 2024 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2028 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 5. 2028 |
| 8. 3. 2024 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2028 |
| 20. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 6740) | 12 458 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 12. 2027 |
| 2. 6. 2022 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2026 |
| 25. 5. 2022 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 5. 2026 |
| 7. 2. 2022 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2026 |
| 23. 9. 2021 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2025 |
| 14. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Týn nad Vltavou (č. 3313) | 4 869 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2025 |
| 8. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2024 |
| 10. 3. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 3. 2024 |
| 3. 12. 2019 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 6740) | 11 749 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 12. 2023 |
| 2. 12. 2019 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 11 749 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 12. 2023 |
| 27. 6. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2022 |
| 15. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2022 |
| 6. 3. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 3. 2022 |
| 8. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 3. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6409) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 10. 2021 |
| 16. 12. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 12. 2020 |
| 30. 6. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 6. 2018 |
| 20. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 5. 2020 |
| 24. 2. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 2. 2020 |
| 1. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | 6 874 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2019 |
| 20. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2019 |
| 4. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3603) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 6. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2018 |
| 5. 2. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2018 |
| 3. 9. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 9. 2015 |
| 17. 12. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 12. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 5. 2016 |
| 22. 2. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 2. 2016 |
| 21. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 21. 2. 2012 |
| 17. 12. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 12. 2015 |
| 4. 3. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 30 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 4. 3. 2015 |
| 9. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 3. 2014 |
| 15. 2. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 2. 2014 |
| 13. 1. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 1. 2014 |
| 30. 10. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 10. 2013 |
| 4. 5. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 75 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 5. 2013 |
| 18. 12. 2008 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Živěna - zemědělské družstvo - v likvidaci (IČO 00114448)
-
Konec: provozovatel Živěna - zemědělské družstvo - v likvidaci (IČO 00114448)
-
Nový vlastník a provozovatel EUROFARMS JIHLAVA s.r.o. (IČO 25252895)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2020 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-61-8011
-
Nový vlastník a provozovatel EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-20-53-9049
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2028 · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-6304-24-03-0045
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Bez PHN
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- STS MV 2-022
- Obchodní označení
- MV 2-022
- Typ
- MV 2-022 STS /
- VIN
- 5384
- PČV
- 2092996
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 5. 12. 1980
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 12. 1980
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6230/ 2110/ 1740
- Rozvor [mm]
- 2930
- Provozní hmotnost
- 1775
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6775/ 6775
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3311/ 3311
3335/ 3335
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4470
- Ložná šířka
- 1960
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8,25-15/ 6,5-15
8,25-15/ 6,5-15
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 5384
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG291772
- Číslo ORV
- ZAA459217
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5384
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.