BSS PS 2 10.08 AGRO

  • 1986
  • MODRÁ-ZÁKLADNÍ
  • .
  • 0 cm³

VIN5130

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:28 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2104725

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BSS
Model
PS 2 10.08 AGRO
Typ
BSS PS2 10.08 AGRO /
Rok výroby
1986
Datum 1. registrace
2. 1. 1986
Datum 1. registrace v ČR
2. 1. 1986
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
.
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
Ra3 – Přívěs traktorový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 7. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
4 799 km
při prohlídce 4. 3. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastníků v registru
ZAS Dražice, a. s.
od 27. 2. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 1. 1986 První registrace Registr silničních vozidel
2. 6. 1986 Nový provozovatel Zemědělské družstvo Dražice v likvidaci (IČO 00114472) Registr silničních vozidel
27. 2. 2004 Nový vlastník a provozovatel ZAS Dražice, a. s. (IČO 26026091) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 201020132016201920222025 8. 7. 2009: 22 150 km22. 6. 2012: 249 km6. 6. 2013: 7 016 km30. 6. 2016: 433 km5. 4. 2017: 4 020 km12. 6. 2018: 2 184 km25. 2. 2019: 15 km25. 2. 2019: 13 km3. 6. 2020: 447 km8. 6. 2020: 447 km22. 3. 2021: 4 247 km20. 4. 2021: 7 529 km20. 4. 2021: 7 529 km3. 11. 2022: 2 184 km4. 11. 2022: 2 184 km25. 5. 2024: 208 km3. 10. 2024: 771 km7. 10. 2024: 771 km4. 3. 2025: 4 799 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 6. 2026 Pravidelná STK Okříšky (č. 3764) – způsobilé bez závad 26. 6. 2030
20. 11. 2025 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) – způsobilé bez závad 20. 11. 2029
15. 8. 2025 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé 4 lehké 15. 8. 2029
13. 8. 2025 Měření emisí Osová Bítýška (č. 571413) – – bez závad 13. 8. 2029
23. 7. 2025 Pravidelná STK Tábor (č. 6302) – způsobilé bez závad 23. 7. 2029
22. 4. 2025 Opakovaná STK Říčany (č. 3227) – způsobilé 6 lehké 17. 4. 2029
17. 4. 2025 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) – dočasně způsobilé 6 lehké, 1 vážná 17. 5. 2025
7. 4. 2025 Pravidelná STK Nechanice (č. 3630) – způsobilé bez závad 7. 4. 2029
4. 3. 2025 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 6617) 4 799 km způsobilé 5 lehké 4. 3. 2029
7. 10. 2024 Pravidelná STK Hlučín (č. 6815) 771 km způsobilé 4 lehké 3. 10. 2028
3. 10. 2024 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 771 km způsobilé bez závad 3. 10. 2028
28. 7. 2024 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé bez závad 28. 7. 2028
25. 5. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kralice nad Oslavou (č. 3741) 208 km nižší než dříve způsobilé 7 lehké 25. 5. 2028
30. 7. 2023 Evidenční kontrola Velké Meziříčí (č. 6725) – způsobilé 1 lehká
4. 11. 2022 Pravidelná STK Trutnov (č. 3601) 2 184 km způsobilé 5 lehké 3. 11. 2026
3. 11. 2022 Měření emisí Zábrodí (č. 560501) 2 184 km nižší než dříve způsobilé bez závad 3. 11. 2026
2. 8. 2021 Pravidelná STK Okříšky (č. 3764) – způsobilé bez závad 2. 8. 2025
4. 7. 2021 Pravidelná STK Tábor (č. 6302) – způsobilé 1 lehká 4. 7. 2025
20. 4. 2021 Pravidelná STK Říčany (č. 3227) – způsobilé 6 lehké 20. 4. 2025
20. 4. 2021 Měření emisí Říčany (č. 420934) 7 529 km způsobilé bez závad 20. 4. 2025
20. 4. 2021 Měření emisí Říčany (č. 420934) 7 529 km způsobilé bez závad 20. 4. 2025
22. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Nový Bydžov (č. 3638) 4 247 km způsobilé 7 lehké 22. 3. 2025
1. 3. 2021 Pravidelná STK Nová Paka (č. 3648) – způsobilé 2 lehké 1. 3. 2025
8. 6. 2020 Pravidelná STK Hlučín (č. 6815) 447 km způsobilé 2 lehké 3. 6. 2024
3. 6. 2020 Měření emisí Hlučín (č. 480616) 447 km způsobilé bez závad 3. 6. 2024
7. 1. 2020 Pravidelná STK Kralice nad Oslavou (č. 3741) – způsobilé 5 lehké 6. 1. 2024
11. 3. 2019 Pravidelná STK Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) – způsobilé 2 lehké 11. 3. 2023
25. 2. 2019 Pravidelná STK Bruntál (č. 3852) 13 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 25. 2. 2023
25. 2. 2019 Měření emisí Bruntál (č. 480117) 15 km nižší než dříve způsobilé 1 lehká 25. 2. 2023
14. 6. 2018 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3508) – způsobilé 7 lehké 13. 6. 2022
12. 6. 2018 Měření emisí Libčeves (č. 550704) 2 184 km nižší než dříve – bez závad 12. 6. 2022
8. 9. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6711) – způsobilé 1 lehká 8. 9. 2021
9. 8. 2017 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3764) – způsobilé 1 lehká 9. 8. 2021
7. 4. 2017 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3227) – způsobilé 10 lehké 5. 4. 2021
5. 4. 2017 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) – dočasně způsobilé 10 lehké, 1 vážná 5. 5. 2017
5. 4. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3638) 4 020 km způsobilé 4 lehké 5. 4. 2021
7. 7. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 6302) – způsobilé 2 lehké 7. 7. 2020
30. 6. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3840) 433 km nižší než dříve způsobilé 3 lehké 30. 6. 2020
10. 12. 2015 Opakovaná STK Kraj Vysočina (č. 3741) – způsobilé 4 lehké 5. 12. 2019
7. 12. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3741) – nezpůsobilé 4 lehké, 4 vážné, 1 nebezpečná 7. 12. 2015
5. 5. 2015 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6717) – způsobilé 4 lehké 5. 5. 2019
25. 11. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3636) – způsobilé bez závad 25. 11. 2018
6. 9. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6711) – způsobilé 2 lehké 6. 9. 2017
9. 8. 2013 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3764) – způsobilé bez závad 9. 8. 2017
18. 6. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 6614) – způsobilé 2 lehké 14. 6. 2017
6. 6. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3852) 7 016 km způsobilé 3 lehké 6. 6. 2017
22. 4. 2013 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 6204) – způsobilé 5 lehké 9. 4. 2017
11. 2. 2013 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3519) – způsobilé bez závad 11. 2. 2017
19. 11. 2012 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 6711) – způsobilé bez závad
16. 7. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 6302) – způsobilé bez závad 14. 7. 2016
22. 6. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3840) 249 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 22. 6. 2016
12. 5. 2012 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3741) – způsobilé bez závad 12. 5. 2016
5. 10. 2011 Pravidelná STK Karlovarský kraj (č. 3402) – způsobilé bez závad 5. 10. 2015
17. 8. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3508) – způsobilé 9 lehké 17. 8. 2015
6. 5. 2011 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6717) – způsobilé 4 lehké 5. 5. 2015
23. 6. 2010 Před schvál. tech. způsob. vozidla Moravskoslezský kraj (č. 3815) – způsobilé 1 lehká 23. 6. 2010
9. 6. 2010 Na žádost zákazníka Moravskoslezský kraj (č. 3815) – dočasně způsobilé 1 vážná 9. 6. 2010
29. 5. 2010 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3741) – způsobilé bez závad 29. 5. 2010
13. 1. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3636) – způsobilé bez závad 13. 1. 2014
17. 8. 2009 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3764) – způsobilé 2 lehké 17. 8. 2013
8. 7. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 6723) 22 150 km způsobilé 5 lehké 7. 7. 2013
27. 4. 2009 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 6204) – způsobilé 7 lehké 27. 4. 2013
12. 2. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3830) – způsobilé 2 lehké 12. 2. 2013
5. 2. 2009 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3741) – způsobilé bez závad 5. 2. 2009
9. 9. 2008 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3519) – způsobilé bez závad 9. 9. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel Zemědělské družstvo Dražice v likvidaci (IČO 00114472)
  3. Nový vlastník a provozovatel ZAS Dražice, a. s. (IČO 26026091)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2011 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2016 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2020 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2025 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-21-57-9018
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2029 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-25-07-0123
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
BSS
Obchodní označení
PS 2 10.08 AGRO
Typ
BSS PS2 10.08 AGRO /
VIN
5130
PČV
2104725
Druh vozidla
Přívěs traktorový
Druh vozidla 2. ř.
SKLÁPĚCÍ
Kategorie vozidla
Ra3
Výrobce vozidla
BRANDÝSKÉ STROJÍRNY A SLÉVÁRNY N.P., OZ, SENICE NA HANÉ, ČR
Rok výroby
1986
Datum 1. registrace
2. 1. 1986
Datum 1. registrace v ČR
2. 1. 1986
Druh (typ)
SKLÁPĚCÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
.
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
.
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
25
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6460/ 2500/ 2310
Rozvor [mm]
2950
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
2510
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
10000/ 10000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5000/ 5000
5000/ 5000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
4400
Ložná šířka
2335
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
14,5/80-18/ 11-18
14,80/-18/ 11-18
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
BRANDÝSKÉ STROJÍRNY A SLÉVÁRNY N.P., OZ, SENICE NA HANÉ, ČR
Barva
MODRÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZÁVĚSNÉ OKO 40
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
AH543613
Číslo ORV
UAK976580
Druh RZ
PŘÍVĚS TRAKTORU

Další ověření (externí odkazy)