ORLIČAN n
- 1983
- BÍLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN7041
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:46 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2128133
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ORLIČAN
- Model
- n
- Typ
- ORLIČAN N 13 CH /
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 1. 1984
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: MASO Hroznětín a. s. (IČO 45358192) od 4. 1. 1984
- Provozovatel: MASO Hroznětín a. s. (IČO 45358192) od 4. 1. 1984
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1983 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 1. 1984 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 1. 1984 | Nový vlastník a provozovatel | MASO Hroznětín a. s. (IČO 45358192) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 9. 2026 | Evidenční kontrola | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 10. 2025 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 6305) | 5 685 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 27. 1. 2025 | Měření emisí | Benešov (č. 420120) | 207 483 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2027 |
| 27. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 1. 2029 |
| 16. 3. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2028 |
| 16. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumany (č. 3317) | 1 779 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 16. 6. 2027 |
| 6. 3. 2023 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2027 |
| 28. 2. 2023 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 2. 2027 |
| 26. 4. 2022 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2026 |
| 20. 4. 2022 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 20. 5. 2022 |
| 15. 12. 2021 | Pravidelná STK | Rokycany (č. 3423) | – | způsobilé | 4 lehké | 15. 12. 2025 |
| 16. 10. 2020 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | 6 lehké | 16. 10. 2024 |
| 14. 10. 2020 | Měření emisí | Sedlčany (č. 421133) | – | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2024 |
| 27. 4. 2020 | Pravidelná STK | Brno (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2024 |
| 15. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Soběslav (č. 3323) | 18 857 km | způsobilé | 8 lehké | 15. 4. 2021 |
| 6. 2. 2020 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 7 lehké | 6. 2. 2024 |
| 23. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Soběslav (č. 3323) | 18 538 km | způsobilé | 1 lehká | |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Soběslav (č. 3323) | 16 410 km | způsobilé | 7 lehké | 1. 4. 2020 |
| 7. 3. 2019 | Pravidelná STK | Březová-Oleško (č. 3222) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2023 |
| 6. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Vlachovo Březí (č. 3317) | 1 779 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 6. 3. 2023 |
| 1. 3. 2019 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 3. 2023 |
| 14. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3323) | 14 594 km | způsobilé | 1 lehká | |
| 24. 11. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | 13 703 km | způsobilé | 8 lehké | 24. 11. 2018 |
| 13. 3. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 8. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3711) | 12 098 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 8. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 10 511 km | způsobilé | 14 lehké | 9. 8. 2017 |
| 25. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2020 |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | 183 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 5. 8. 2019 |
| 4. 8. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | 87 745 km | způsobilé | 8 lehké | 4. 8. 2016 |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 6 lehké | 15. 4. 2019 |
| 11. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2019 |
| 22. 1. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2019 |
| 21. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 70 831 km | způsobilé | 11 lehké | 21. 7. 2015 |
| 11. 9. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké | 11. 9. 2017 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 50 750 km | způsobilé | 10 lehké | 22. 7. 2014 |
| 6. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3414) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3423) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 1. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 1. 2017 |
| 3. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3422) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3714) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 18. 7. 2012 |
| 25. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3754) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2016 |
| 22. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | 92 800 km | způsobilé | 6 lehké | 22. 7. 2012 |
| 16. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3711) | 92 680 km | způsobilé | 1 lehká | 16. 5. 2011 |
| 4. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3711) | 92 670 km | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2011 |
| 11. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 7 lehké | 11. 4. 2015 |
| 14. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2015 |
| 20. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2014 |
| 23. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3423) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 6. 2010 |
| 10. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 82 759 km | způsobilé | 5 lehké | 10. 6. 2011 |
| 10. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | 67 013 km | způsobilé | 8 lehké | 10. 6. 2010 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 8 lehké | 14. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel MASO Hroznětín a. s. (IČO 45358192)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ORLIČAN n 1983 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 86,5 %
Srovnáváme s 37 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ORLIČAN n
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ORLIČAN
- Obchodní označení
- n
- Typ
- ORLIČAN N 13 CH /
- VIN
- 7041
- PČV
- 2128133
- Druh vozidla
- NÁVĚS SPECIÁLNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 1. 1984
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19130/ 19130
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 7041
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AG841613
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7041
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.