MULTICAR 2501
- 1988
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
VIN10458
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:35 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2137605
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 12× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- 2501
- Typ
- MULTICAR 2501 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 10. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 2. 1988
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: R Y S T A V spol. s r.o. (IČO 41329376) od 23. 3. 1992
- Provozovatel: R Y S T A V spol. s r.o. (IČO 41329376) od 23. 3. 1992
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 2. 1988 | První registrace | Konstruktiva Ústí n.Labem, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00170101) | Registr silničních vozidel |
| 23. 3. 1992 | Nový vlastník a provozovatel | R Y S T A V spol. s r.o. (IČO 41329376) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 10. 2026 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6515) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2030 |
| 1. 6. 2026 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 6. 2028 |
| 26. 3. 2026 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3250) | 26 029 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 26. 3. 2028 |
| 19. 11. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 46 789 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 11. 2026 |
| 19. 11. 2024 | Měření emisí | Zlín (č. 470530) | 46 787 km | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2026 |
| 13. 8. 2024 | Evidenční kontrola | Kunovice (č. 3744) | 46 380 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 7. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2026 |
| 27. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Líbeznice (č. 3226) | 25 039 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2026 |
| 12. 7. 2023 | Před registrací | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2027 |
| 7. 7. 2023 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 1 805 km nižší než dříve | – | bez závad | 7. 7. 2027 |
| 11. 4. 2023 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 4. 2027 |
| 18. 11. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 38 566 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 11. 2024 |
| 16. 11. 2022 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 38 566 km | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2024 |
| 14. 10. 2022 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6505) | 22 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 10. 2026 |
| 5. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 35 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2026 |
| 31. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Líbeznice (č. 3226) | 17 052 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 3. 2024 |
| 7. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 6 476 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 3. 2026 |
| 31. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Uherské Hradiště (č. 3771) | 35 406 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 16. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Líbeznice (č. 3226) | 44 713 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 35 018 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 16. 11. 2022 |
| 1. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Tuklaty (č. 3232) | 44 247 km | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 4. 2022 |
| 2. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Strakonice (č. 3303) | 44 233 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 6. 6. 2019 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2023 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 4. 2023 |
| 17. 5. 2018 | Pravidelná STK | Krásný Dvůr (č. 6505) | 20 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 5. 2022 |
| 27. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 35 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 27. 6. 2021 |
| 24. 11. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | 44 233 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 11. 2018 |
| 11. 3. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | 34 645 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 3. 2018 |
| 3. 11. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 11. 2019 |
| 4. 5. 2015 | Před registrací | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2015 |
| 15. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 4. 2019 |
| 11. 12. 2014 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | 43 800 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 12. 2016 |
| 1. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | 43 750 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 31. 12. 2014 |
| 9. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 16 476 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 9. 2018 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | 40 047 km | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 4. 2016 |
| 18. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2018 |
| 4. 12. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 33 780 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 11. 2015 |
| 25. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 33 724 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 25. 11. 2013 |
| 23. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3504) | 43 289 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 12. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | 41 690 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 12. 2014 |
| 12. 12. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | 41 679 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| 12. 12. 2012 |
| 11. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3635) | 4 539 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2012 |
| 12. 4. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 5 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 4. 2016 |
| 24. 11. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 11. 2015 |
| 24. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2011 |
| 8. 9. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | 41 211 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 9. 2013 |
| 22. 12. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | 39 523 km | způsobilé | 3 lehké
| 22. 12. 2012 |
| 14. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 10 460 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 5. 2014 |
| 9. 9. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | 43 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 9. 2011 |
| 22. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | 33 475 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Konstruktiva Ústí n.Labem, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00170101)
-
Nový vlastník a provozovatel R Y S T A V spol. s r.o. (IČO 41329376)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2004 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR 2501 1988 v ČR obvykle 1,2, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67 %
Srovnáváme s 197 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR 2501
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- 2501
- Typ
- MULTICAR 2501 /
- VIN
- 10458
- PČV
- 2137605
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Kategorie vozidla
- N1
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 10. 2. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 2. 1988
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Číslo motoru
- 00449
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 10458
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1206-004-79
- Číslo TP
- AI311696
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- RM zániku
- ÚSTÍ NAD LABEM
- Doplňkový text na TP
- Zastaveno-Finanční úřad Ústí n/L č.j. 65526, ORUL-190/DI3-96-zrušeno 104/96 č.j. 87478/250/ 96/Mat/58 ME 7/04
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 10458
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.