BSS
- 1988
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- 0 cm³
VIN7707
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2163469
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 28. 7. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 15× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08 AGRO
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 2. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 3. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SEMPRA PRAHA a. s. (IČO 45797439) od 30. 3. 2004
- Provozovatel: SEMPRA PRAHA a. s. (IČO 45797439) od 30. 3. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 3. 1988 | První registrace | Zemědělské a obchodní družstvo PODHRADÍ (IČO 00114618) | Registr silničních vozidel |
| 30. 3. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | SEMPRA PRAHA a. s. (IČO 45797439) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 9. 2026 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 9. 2030 |
| 4. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 673 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 4. 8. 2029 |
| 3. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 2 793 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2029 |
| 24. 6. 2025 | Pravidelná STK | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | 887 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 24. 6. 2027 |
| 24. 6. 2025 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 2 793 km nižší než dříve | – | bez závad | 24. 6. 2029 |
| 24. 6. 2025 | Měření emisí | Dvůr Králové nad Labem (č. 461021) | 8 871 km | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2027 |
| 19. 9. 2024 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 7 707 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 9. 2028 |
| 27. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 14 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 27. 6. 2028 |
| 21. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | 8 215 km | způsobilé | 9 lehkých
| 21. 6. 2025 |
| 7. 3. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kuřim (č. 6732) | 2 009 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 3. 2027 |
| 6. 3. 2023 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 2 009 km nižší než dříve | – | bez závad | 6. 3. 2027 |
| 6. 12. 2022 | Evidenční kontrola | Kuřim (č. 6732) | 5 283 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 23. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 9. 2026 |
| 6. 6. 2022 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2026 |
| 4. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 4. 2026 |
| 18. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 6. 2025 |
| 2. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | 5 685 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 8. 2022 |
| 28. 7. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 7. 2024 |
| 27. 6. 2020 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | 10 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 6. 2024 |
| 26. 6. 2020 | Měření emisí | Bantice (č. 471322) | 10 km nižší než dříve | – | 1 lehká
| 26. 6. 2024 |
| 18. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 6740) | 5 185 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 5. 2024 |
| 24. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Kaplice (č. 6304) | 2 km | způsobilé | 2 lehké
| 1. 1. 1900 |
| 26. 2. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 2. 2023 |
| 22. 8. 2018 | Pravidelná STK | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | 2 810 km | způsobilé | 8 lehkých
| 22. 8. 2020 |
| 21. 8. 2018 | Měření emisí | Dvůr Králové nad Labem (č. 461021) | 2 797 km | – | bez závad | 21. 8. 2020 |
| 20. 6. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 6. 2022 |
| 6. 6. 2018 | Pravidelná STK | Pohořelice (č. 3747) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 6. 2022 |
| 16. 4. 2018 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2022 |
| 26. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 2. 2022 |
| 7. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 4. 2021 |
| 2. 3. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2021 |
| 22. 8. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 436 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 22. 8. 2018 |
| 22. 8. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 422 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 21. 9. 2016 |
| 22. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3751) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 6. 2020 |
| 26. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 5. 2020 |
| 5. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | 4 831 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 5. 5. 2020 |
| 29. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 14. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 4. 2019 |
| 5. 8. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 99 690 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 8. 2016 |
| 9. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3747) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2018 |
| 30. 4. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2018 |
| 14. 3. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 5 122 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 14. 3. 2018 |
| 24. 9. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 9. 2017 |
| 15. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 25 150 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 5. 2017 |
| 12. 9. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 9. 2016 |
| 7. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 4 800 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 8. 2016 |
| 2. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 8. 2016 |
| 17. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 14 320 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 7. 2016 |
| 9. 7. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 97 900 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 7. 2014 |
| 24. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 3. 2016 |
| 13. 12. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 12. 2015 |
| 4. 10. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 4 701 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 4. 10. 2014 |
| 10. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3422) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2010 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2014 |
| 8. 4. 2010 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2014 |
| 6. 4. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 6. 5. 2010 |
| 16. 9. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 9. 2013 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | 97 900 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 8. 2011 |
| 21. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské a obchodní družstvo PODHRADÍ (IČO 00114618)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
-
Nový vlastník a provozovatel SEMPRA PRAHA a. s. (IČO 45797439)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2016 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2020 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2024 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-20-57-9051
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08 AGRO
- Typ kód
- PS2 10.08 AGRO
- VIN
- 7707
- PČV
- 2163469
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P., SENICE
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 2. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 3. 1988
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18 12 PR/ 11X18
14,5/80-18 12 PR/ 11X18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P., SENICE
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO ∅ 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- AI473840
- Číslo ORV
- ZAA478320
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7707
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.