LIAZ 110.571
- 1988
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
VIN0159
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:07 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/220291
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- LIAZ
- Model
- 110.571
- Typ
- LIAZ 110.571 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 1993
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N3 – TAHAČ NÁVĚSŮ
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Pavel Seidler (IČO 60293608) od 30. 1. 2002
- Provozovatel: Pavel Seidler (IČO 60293608) od 30. 1. 2002
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 4. 1993 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 30. 4. 1993 | Nový provozovatel | ČSAD Frýdek - Místek a.s. (IČO 45192073) | Registr silničních vozidel |
| 30. 1. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Seidler (IČO 60293608) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2030 |
| 13. 2. 2026 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2030 |
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2029 |
| 19. 6. 2025 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2029 |
| 25. 2. 2025 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 2. 2029 |
| 14. 10. 2024 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 10. 2028 |
| 9. 10. 2024 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 10. 2028 |
| 17. 9. 2024 | Pravidelná STK | Raspenava (č. 3526) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2028 |
| 25. 4. 2024 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2028 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 25. 5. 2024 |
| 5. 3. 2024 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 3. 2028 |
| 22. 2. 2024 | Evidenční kontrola | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 12. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké | 31. 12. 2027 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 207 013 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehké | 13. 11. 2024 |
| 13. 11. 2023 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 757 093 km | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2024 |
| 21. 7. 2023 | Opakovaná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 7. 2027 |
| 20. 7. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 19. 8. 2023 |
| 23. 5. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 5. 2027 |
| 19. 5. 2023 | Pravidelná STK | Slaný (č. 3203) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 5. 2027 |
| 4. 5. 2023 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2027 |
| 4. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 5. 2027 |
| 3. 1. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 1. 2027 |
| 14. 12. 2022 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 3773) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 13. 1. 2023 |
| 14. 12. 2022 | Opakovaná STK | Břeclav (č. 3773) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2026 |
| 28. 11. 2022 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3413) | 741 685 km | způsobilé | 6 lehké | 31. 10. 2023 |
| 31. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 740 113 km | dočasně způsobilé | 6 lehké, 4 vážné | 31. 10. 2023 |
| 26. 8. 2022 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 8. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2026 |
| 16. 8. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2023 |
| 16. 8. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2026 |
| 24. 2. 2022 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 2. 2026 |
| 30. 11. 2021 | Opakovaná STK | Plzeň (č. 3413) | 731 093 km | způsobilé | 6 lehké | 2. 11. 2022 |
| 2. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 728 763 km | dočasně způsobilé | 6 lehké, 4 vážné | 2. 11. 2022 |
| 8. 10. 2021 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2025 |
| 30. 9. 2021 | Pravidelná STK | Lipník (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2025 |
| 27. 4. 2021 | Pravidelná STK | Jiříkovice (č. 3758) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 4. 2025 |
| 9. 2. 2021 | Opakovaná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 1. 2025 |
| 20. 1. 2021 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné | 19. 2. 2021 |
| 14. 12. 2020 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 12. 2024 |
| 3. 11. 2020 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 11. 2024 |
| 2. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 714 172 km | způsobilé | 10 lehké | 2. 11. 2021 |
| 25. 9. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2024 |
| 21. 9. 2020 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 4 lehké | 21. 9. 2024 |
| 21. 9. 2020 | Pravidelná STK | Raspenava (č. 3526) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 9. 2024 |
| 7. 9. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 9. 2024 |
| 21. 2. 2020 | Evidenční kontrola | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 8. 11. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 8 lehké | 8. 11. 2023 |
| 4. 11. 2019 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3519) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 4. 12. 2019 |
| 4. 11. 2019 | Opakovaná STK | Liberec (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2023 |
| 4. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 693 790 km | způsobilé | 7 lehké | 4. 11. 2020 |
| 21. 5. 2019 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 4 lehké | 21. 5. 2020 |
| 21. 5. 2019 | Opakovaná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2023 |
| 20. 5. 2019 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 19. 6. 2019 |
| 13. 5. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2023 |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | 6 lehké | 1. 4. 2023 |
| 24. 1. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 1. 2023 |
| 5. 11. 2018 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 675 693 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2019 |
| 5. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 675 693 km | způsobilé | 7 lehké | 5. 11. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel ČSAD Frýdek - Místek a.s. (IČO 45192073)
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Seidler (IČO 60293608)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 6. 2007 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (LIAZ 110.571 1988 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,9 %
Srovnáváme s 231 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu LIAZ 110.571
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- LIAZ
- Obchodní označení
- 110.571
- Typ
- LIAZ 110.571 /
- VIN
- 0159
- PČV
- 220291
- Druh vozidla
- TAHAČ NÁVĚSŮ
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 4. 1993
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- M1.2A-MŠ 640
- Číslo motoru
- JB13480174
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 0159
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1423-003-90
- Číslo TP
- AI726189
- Číslo ORV
- AAJ801374
- Druh RZ
- SPECIÁLNÍ
- RM zániku
- FRÝDEK-MÍSTEK
- Doplňkový text na TP
- depozit č. 10640/06
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0159
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.