BSS PS2 17.13
- 1988
- ŠEDÁ
VIN0630
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 8:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2232094
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 12. 3. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 18. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 1. 1989
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Svornost Těmice, a.s. (IČO 64511936) od 21. 2. 2002
- Provozovatel: Svornost Těmice, a.s. (IČO 64511936) od 21. 2. 2002
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 3. 5. 1994 | Nový provozovatel | SVORNOST BZENEC, družstvo (IČO 00135666) | Registr silničních vozidel |
| 21. 2. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | Svornost Těmice, a.s. (IČO 64511936) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 10. 2026 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 5 vážných
| 4. 11. 2026 |
| 16. 7. 2026 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 7. 2030 |
| 28. 4. 2026 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2030 |
| 27. 10. 2025 | Pravidelná STK | Toužim (č. 3421) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2029 |
| 19. 9. 2025 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 9. 2029 |
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2029 |
| 29. 4. 2025 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2029 |
| 12. 3. 2025 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2026 |
| 28. 11. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2028 |
| 19. 3. 2024 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 3. 2025 |
| 8. 3. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 3. 2028 |
| 20. 7. 2023 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 7. 2027 |
| 11. 4. 2023 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2027 |
| 23. 3. 2023 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 3. 2024 |
| 10. 2. 2023 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 10. 2. 2027 |
| 24. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 12. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2026 |
| 4. 5. 2022 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2026 |
| 28. 3. 2022 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 3. 2023 |
| 25. 2. 2022 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 2. 2026 |
| 16. 8. 2021 | Opakovaná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 8. 2025 |
| 3. 8. 2021 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 2. 9. 2021 |
| 30. 4. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 4. 2025 |
| 21. 4. 2021 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2022 |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2025 |
| 9. 2. 2021 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 2. 2025 |
| 11. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 10. 2020 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 10. 2024 |
| 31. 8. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | 4 lehké
| 31. 8. 2024 |
| 29. 5. 2020 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 5. 2024 |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 4. 2021 |
| 7. 4. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 4. 2024 |
| 31. 3. 2020 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 3. 2024 |
| 26. 8. 2019 | Evidenční kontrola | Mladá Boleslav (č. 3244) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 6. 2019 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2023 |
| 25. 4. 2019 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2023 |
| 16. 4. 2019 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 4. 2020 |
| 14. 2. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 2. 2023 |
| 14. 2. 2019 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 2. 2023 |
| 13. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 8. 8. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2022 |
| 26. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2020 |
| 10. 5. 2018 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2022 |
| 19. 4. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2022 |
| 17. 4. 2018 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 4. 2019 |
| 14. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3530) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 14. 9. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 9. 2021 |
| 4. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2021 |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2021 |
| 18. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 4. 2018 |
| 21. 11. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2020 |
| 24. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2020 |
| 8. 9. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2020 |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2018 |
| 2. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2017 |
| 3. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 3. 2020 |
| 29. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2019 |
| 2. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2019 |
| 20. 5. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 5. 2019 |
| 1. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 4. 2016 |
| 6. 1. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2019 |
| 1. 8. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2018 |
| 28. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2018 |
| 9. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2016 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 4. 2015 |
| 7. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2018 |
| 12. 2. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2018 |
| 5. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2017 |
| 13. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 9 000 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2017 |
| 17. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 4. 2014 |
| 10. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 4. 2017 |
| 24. 10. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2016 |
| 13. 7. 2012 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2016 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| |
| 25. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 3 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2016 |
| 25. 5. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 4. 2013 |
| 7. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 3. 2016 |
| 15. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2011 |
| 6. 6. 2011 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 10 021 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 6. 2015 |
| 4. 6. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 10 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 4. 7. 2011 |
| 6. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 4. 2012 |
| 24. 11. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2014 |
| 30. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2014 |
| 21. 7. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2014 |
| 18. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 6. 2014 |
| 4. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2014 |
| 7. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2011 |
| 15. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 12 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2014 |
| 21. 9. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2013 |
| 22. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2013 |
| 8. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2009 |
| 5. 5. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 5. 2013 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | 11 222 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2013 |
| 10. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 4. 2013 |
| 8. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 4. 2010 |
| 1. 12. 2008 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 31. 12. 2008 |
| 1. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3530) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel SVORNOST BZENEC, družstvo (IČO 00135666)
-
Konec: provozovatel SVORNOST BZENEC, družstvo (IČO 00135666)
-
Nový vlastník a provozovatel Svornost Těmice, a.s. (IČO 64511936)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2010 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-09-04-0503
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2011 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-10-04-0363
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2012 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-11-04-0320
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2013 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-12-04-1131Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2013 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2014 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-13-04-1361Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2014 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2015 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2015 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-14-04-2021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2016 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-15-04-0046Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2016 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-16-05-0040Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2017 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2018 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-17-04-1226
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2019 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-18-04-1374
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-19-04-1289
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: J.A. Bati 5637, 760 01, Zlín · protokol CZ-7715-20-01-0023
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2021 · stanice: MĚŠŤANSKÁ 4339/146A, 695 01, HODONÍN · protokol CZ-3720-20-04-0878
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2022 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-21-04-0725
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2023 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-03-1243
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-23-03-1047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2025 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-24-03-0956
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2026 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-25-03-0522
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS2 17.13 1988 v ČR v průměru 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96 %
Srovnáváme s 25 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS BSS PS2 17.13
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- BSS PS2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13
- VIN
- 0630
- PČV
- 2232094
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BSS N.P. ZÁVOD 03, PÍSEČNÁ
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 18. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 1. 1989
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 1450
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 2850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14150/ 14150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16,5 - 22,5 18 PR/ 13,00 - 22,5
16,5 - 22,5 18 PR/ 13,00 - 22,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DUCOM, S.R.O. ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 1095-NVN-527/2013
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40/50 MM
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- UK305328
- Číslo ORV
- UBA298582
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- DOČ.VYŘ.POD ČJ.316/K.
- Další záznamy
- Alternativně lze použít pneu:
16,5 R - 22,5 20 PR ráfek 13,00-22,5 nebo dvojitou montáž pneu
10,00 - 20 16 PR ráfek 7,5 - 20
10,00 R - 20 16 PR ráfek 7,5 - 20
Přívěsy se dále vyrábějí s nástavby bočnic. Tím se mění následující články:
- celková výška 2600 mm
- pohotovostní hmotnost 4550 kg
- užitečná hmotnost 12450 kg
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD Č. 41/84 Sb.
§ 42 odst.3; § 43 odst.2; § 45 odst.8, § 61 odst.7
Na základě rozhodnutí MDČR č.M-C-1095/I pod č.j. MDČR 3289/2012-150-SCH2 ze dne 17.12.2012
a v souladu s vystaveným se mění údaje.
Vozidlo může používat původní sklápěčkovou nástavbu BSS jako výměnnou. Je technicky
způsobilé k činnosti v rostlinné výrobě s dalšími výměnnými zemědělskými nástavbami schváleného
typu napr. valníková, sklápěčková, cisternová apod.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0630
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.