ZETOR 7711
- 1987
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN2933
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:52 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2270538
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7711
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 2. 1987
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGRA Chválkovice, spol. s r.o. (IČO 49607804) od 1. 3. 1994
- Provozovatel: AGRA Chválkovice, spol. s r.o. (IČO 49607804) od 1. 3. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 2. 1987 | První registrace | Zemědělské družstvo Velká Bystřice v likvidaci (IČO 00147982) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | AGRA Chválkovice, spol. s r.o. (IČO 49607804) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 8. 2025 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2029 |
| 28. 8. 2024 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2028 |
| 12. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Slaný (č. 6250) | 53 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 12. 8. 2028 |
| 15. 3. 2024 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 3 909 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 3. 2028 |
| 14. 3. 2024 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471041) | 3 909 km | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2026 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | 2 780 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 26. 2. 2028 |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 6. 2025 |
| 1. 6. 2021 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | – | – | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 21. 5. 2021 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2025 |
| 9. 3. 2020 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 3. 2024 |
| 5. 3. 2020 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471041) | 3 909 km | – | bez závad | 5. 3. 2024 |
| 31. 1. 2020 | Pravidelná STK | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 30. 1. 2024 |
| 15. 1. 2020 | Měření emisí | Bohuňovice (č. 580519) | 2 780 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2024 |
| 6. 2. 2018 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 2. 2022 |
| 13. 9. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 9. 2021 |
| 8. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 6. 2021 |
| 26. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2021 |
| 11. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 2. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | 3 909 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 3. 2020 |
| 11. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 2. 2020 |
| 29. 7. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2019 |
| 24. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 6. 2019 |
| 11. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2018 |
| 3. 11. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 12 lehkých
| 3. 11. 2018 |
| 19. 7. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 7. 2018 |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 1 nebezpečná
| 18. 7. 2014 |
| 16. 10. 2013 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2017 |
| 18. 9. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 18. 10. 2013 |
| 17. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2017 |
| 12. 6. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 6. 2017 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 5. 2017 |
| 6. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 3. 2016 |
| 22. 2. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 1. 2016 |
| 22. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2015 |
| 19. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 10. 2014 |
| 5. 8. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 5. 8. 2014 |
| 10. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 72 600 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2010 |
| 2. 9. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 9. 2013 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 7. 8. 2010 |
| 17. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 7. 2010 |
| 29. 6. 2009 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 6. 2013 |
| 19. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 6 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 6. 2013 |
| 15. 6. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 3 vážné
| 15. 7. 2009 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 6. 2013 |
| 10. 6. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 6. 2013 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Velká Bystřice v likvidaci (IČO 00147982)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRA Chválkovice, spol. s r.o. (IČO 49607804)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2012 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2020 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2024 · stanice: Horní 11, 783 11, Štěpánov · protokol CZ-6810-20-51-8049
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2028 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-24-02-0135
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 7711 1987 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 68,5 %
Srovnáváme s 537 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7711
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7711
- VIN
- 2933
- PČV
- 2270538
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, k.p. Brno
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 26. 2. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 2. 1987
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6011
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Zbrojovka, k.p. Brno
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 771110007
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1841/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2 257
- Provozní hmotnost
- 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1462/ 1462
3532/ 3532
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16/ 5,50FX16
16,9-30/ DW14X30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1783-002-91
- Číslo TP
- AI328056
- Číslo ORV
- AAF869514
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- X)VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX.2.5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU
PODLE BODU 6, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO, PRO PŘÍVĚS I
NÁVĚS - ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA
POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTOR NAVĚŠEN
ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY Č.41/SB(PAR./ODST.):
13/8 - VÝROBCE POVOLUJE PŘIPOJENÍ POUZE JEDNOHO PŘÍVĚSU NEBO NÁVĚSU
19/1 - MOTOR NENÍ SCHVÁLEN
21/3 - NENÍ SPLNĚNA VIDITELNOST KONTROLKY SMĚR.SVĚTEL A SYMBOLY NEJSOU
DOSTATEČNĚ ZŘETELNÉ
48/6 - ŘIDIČI NENÍ SIGNALIZOVÁNA ZÁVADA SMĚROVÝCH SVĚTEL PŘÍVĚSU
48/7 - TRAKTOR NENÍ VYBAVEN ZAŘÍZENÍM UMOŽŇUJÍCÍ VÝSTRAŽNOU FUNKCI VŠECH
SMĚROVÝCH SVĚTEL MOTOROVÉHO I PŘIPOJNÉHO VOZIDLA
50/1 - TRAKTOR NENÍ VYBAVEN ZAŘÍZENÍM UMOŽŇUJÍCÍM ZAPOJENÍ ZADNÍ
SVÍTILNY ČERVENÉ BARVY DO MLHY NA PŘÍVĚSECH A NÁVĚSECH
59/2 - VYTÁPĚCÍ A VĚTRACÍ SYSTÉM NESPLŇUJE NĚKTERÉ POŽADAVKY PŘÍSL.
TECHNICKÝCH NOREM
60/2 - TRAKTOR NENÍ VYBAVEN ZAŘÍZENÍM PROTI NEOPRÁVNĚNÉMU POUŽITÍ
67/1 - NEJVYŠŠÍ KONSTRUKČNÍ RYCHLOST TRAKTORU PŘEKRAČUJE STANOVENOU
HODNOTU
67/7 - BEZPEČNOSTNÍ KABINA NESPLŇUJE NĚKTERÉ PODMÍNKY STANOVENÉ
TECHNICKÝMI A HYGIENICKÝMI PŘEDPISY
67/8 - NENÍ DODRŽEN ÚHEL GEOMETRICKÉ VIDITELNOSTI SMĚREM VEN U
POTKÁVACÍCH SVĚTEL
40/2 - POVOLENÁ HLADINA VNĚJŠÍHO HLUKU NEJVÝŠE 88.5 DB/A
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ- 92/2 VYHL. MV Č.145/1956 )Ú.L.
#N.1: PNEUMATIKY 6,50-16; 7,50-20;RÁFKY 4,50EX16; 5,50FX20
#N.2: PNEUMATIKY16,9-28; 12,4-36; 13,6-36; 16,9-34;RÁFKY W12X28; W11X36; W15LX34
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2933
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.