BSS P 73 S
- 1975
- HNĚDÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN7316219
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/7316219
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1975. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- BSS P 73 S
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 17. 6. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 6. 1975
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- Ra3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Farma Číhaň s.r.o. (IČO 26349558) od 21. 9. 2022
- Provozovatel: Farma Číhaň s.r.o. (IČO 26349558) od 21. 9. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 6. 1975 | První registrace | Jednotné zemědělské družstvo v Pačejově - v likvidaci (IČO 00117021) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | TZK Myslív, a.s. (IČO 65006038) | Registr silničních vozidel |
| 21. 9. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Číhaň s.r.o. (IČO 26349558) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 3. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 3. 2030 |
| 14. 9. 2022 | Evidenční kontrola | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 7. 4. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 4. 2026 |
| 26. 4. 2018 | Opakovaná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 23. 4. 2022 |
| 25. 4. 2018 | Na žádost zákazníka | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 23. 4. 2018 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 3 vážné
| 23. 5. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Jednotné zemědělské družstvo v Pačejově - v likvidaci (IČO 00117021)
-
Nový vlastník a provozovatel TZK Myslív, a.s. (IČO 65006038)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2018 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-18-54-8038
-
Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-18-54-8046
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2022 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-18-54-8051
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-54-9003
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-22-59-9017
-
Nový vlastník a provozovatel Farma Číhaň s.r.o. (IČO 26349558)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2030 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-03-0351
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS P 73 S 1975 v ČR obvykle 1,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 61,5 %
Srovnáváme s 78 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS BSS P 73 S
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- BSS P 73 S
- VIN
- 7316219
- PČV
- 2276215
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- BSS N.P. , SENICE N.H.
- Rok výroby
- 1975
- Datum 1. registrace
- 17. 6. 1975
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 6. 1975
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6860/ 2350/ 2120
- Rozvor [mm]
- 2 950
- Provozní hmotnost
- 2280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9280/ 9280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4600/ 4600
4680/ 4680
/
/ - Ložná délka
- 4500
- Ložná šířka
- 2200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,5 - 16 ZS/
10,5 - 16 ZS/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P. , SENICE N.H.
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚS NESAMOČINNÝ 08
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA110963
- Číslo ORV
- ZAB061201
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- spis vyndán 28.07.2016 25.04.2018 VIN OBNOVEN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ
- Další záznamy
- Hodnoty v technickém popisu vozidla jsou uvedeny pro vzduchové sklápění přívěsu.
Při hydraulickém sklápění přívěsu se mění následující hodnoty:
*31 - 2 080; *35 - 2 180; *36 - 9 180
25.04.2018 obnoveno VIN vozidla náhradní technologií
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7316219
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.