BSS P 73 S
- 1971
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
VIN4319
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:21 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2307977
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1971. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS P 73 S
- Typ
- BSS P 73 S
- Rok výroby
- 1971
- Datum 1. registrace
- 14. 3. 1972
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 1972
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ŠUMAVSKÝ STATEK DLOUHÁ VES s.r.o. (IČO 61779881) od 19. 1. 1996
- Provozovatel: ŠUMAVSKÝ STATEK DLOUHÁ VES s.r.o. (IČO 61779881) od 19. 1. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 3. 1972 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 31. 3. 1972 | Nový provozovatel | Státní statek S u š i c e (IČO 00116378) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | ŠUMAVSKÝ STATEK DLOUHÁ VES s.r.o. (IČO 61779881) | Registr silničních vozidel |
| 19. 1. 1996 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 94 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 4. 2030 |
| 31. 3. 2026 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2030 |
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 1 800 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 22. 7. 2029 |
| 23. 4. 2025 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 4. 2029 |
| 29. 11. 2024 | Pravidelná STK | Most (č. 3537) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 4. 2028 |
| 26. 3. 2024 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2028 |
| 20. 2. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 4 131 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 2. 2028 |
| 30. 10. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 10. 2027 |
| 26. 10. 2023 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 10. 2027 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 5 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 5. 2027 |
| 24. 5. 2023 | Měření emisí | Chrudim (č. 460320) | 5 km nižší než dříve | – | bez závad | 24. 5. 2027 |
| 28. 7. 2022 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2026 |
| 30. 11. 2021 | Před registrací | Kyjov (č. 3737) | 3 946 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2025 |
| 26. 11. 2021 | Měření emisí | Kyjov (č. 570604) | 3 946 km | – | bez závad | 26. 11. 2025 |
| 5. 10. 2021 | Opakovaná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2025 |
| 29. 9. 2021 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 29. 10. 2021 |
| 29. 7. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2025 |
| 22. 7. 2021 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | – | – | bez závad | 22. 7. 2025 |
| 25. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Český Dub (č. 3530) | 658 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 5. 2025 |
| 27. 4. 2021 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 4. 2025 |
| 15. 10. 2020 | Opakovaná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2024 |
| 5. 10. 2020 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 4. 11. 2020 |
| 28. 8. 2020 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 39 087 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2024 |
| 22. 4. 2020 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 4. 2024 |
| 6. 3. 2020 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 3. 2024 |
| 14. 11. 2019 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 13. 11. 2023 |
| 9. 5. 2019 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 5 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 5. 2023 |
| 7. 5. 2019 | Měření emisí | Chrudim (č. 460320) | 5 km nižší než dříve | – | bez závad | 7. 5. 2023 |
| 17. 7. 2018 | Pravidelná STK | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2022 |
| 13. 6. 2018 | Pravidelná STK | Toužim (č. 3421) | 3 428 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 6. 2022 |
| 11. 6. 2018 | Měření emisí | Toužim (č. 440320) | 3 428 km | – | bez závad | 11. 6. 2022 |
| 21. 12. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2021 |
| 4. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 6. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 6. 2021 |
| 13. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 13. 7. 2017 |
| 23. 2. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2021 |
| 7. 10. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2020 |
| 25. 8. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2020 |
| 25. 5. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 25. 5. 2020 |
| 21. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 10. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 10. 2019 |
| 6. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 10. 2019 |
| 26. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3530) | 507 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 7. 2019 |
| 18. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 5 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2019 |
| 31. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2019 |
| 20. 1. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 3 260 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 1. 2019 |
| 24. 1. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 8. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3624) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2017 |
| 28. 6. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 26 836 km | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2015 |
| 26. 4. 2013 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2017 |
| 26. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 26. 5. 2013 |
| 30. 11. 2012 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 11. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2016 |
| 2. 10. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2016 |
| 2. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 5. 2016 |
| 16. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 2. 2012 |
| 2. 12. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 12. 2015 |
| 27. 10. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 10. 2015 |
| 1. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 9. 2015 |
| 4. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2011 |
| 4. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 8. 2015 |
| 23. 6. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 22 655 km | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2013 |
| 22. 6. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2015 |
| 26. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2011 |
| 16. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 339 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 5. 2015 |
| 14. 5. 2010 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2010 |
| 14. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 14. 5. 2014 |
| 1. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 120 150 km | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2010 |
| 8. 2. 2010 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2010 |
| 13. 1. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2014 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 11 900 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 6. 2011 |
| 5. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2013 |
| 11. 12. 2008 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Státní statek S u š i c e (IČO 00116378)
-
Nový vlastník a provozovatel ŠUMAVSKÝ STATEK DLOUHÁ VES s.r.o. (IČO 61779881)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2016 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2020 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2024 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-20-54-9029
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2028 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 339 01, KLATOVY · protokol CZ-3412-24-04-0333
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS P 73 S
- Typ
- BSS P 73 S
- VIN
- 4319
- PČV
- 2307977
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P., SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1971
- Datum 1. registrace
- 14. 3. 1972
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 1972
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6860/ 2350/ 2120
- Rozvor [mm]
- 2 950
- Provozní hmotnost
- 2180
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9180/ 9180
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4 600/ 4 600
4 680/ 4 680
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,50 - 16 ZS SPEC./ 7,00 - 401,5
10,50 - 16 ZS SPEC./ 7,00 - 401,5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P., SENICE NA HANÉ
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- OJ S OKEM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AC805055
- Číslo ORV
- ZAA437432
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- vzduchové sklápění
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4319
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.