TATRA T 815 S1 26 208 6X6.2
- 1983
- ORANŽOVÁ
- motorová nafta (NM)
- 15825 cm³
- 206 kW ≈ 280 k
VIN1428
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 17:47 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/232779
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- T 815 S1 26 208 6X6.2
- Typ
- TATRA 815 S1 26208 6X6.2 /
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 1983
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 15825 cm³
- Výkon
- 206 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil terénní sklápěcí
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Tomáš Beneděla (IČO 73820369) od 30. 9. 2019
- Provozovatel: Tomáš Beneděla (IČO 73820369) od 30. 9. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 11. 1983 | První registrace | LET, a.s. (IČO 00010553) | Registr silničních vozidel |
| 23. 2. 1996 | Nový provozovatel | KKS ZLÍN, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 60720280) | Registr silničních vozidel |
| 4. 1. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | KKS, spol. s r.o. (IČO 42340802) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Tomáš Beneděla (IČO 73820369) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 6. 2030 |
| 6. 5. 2026 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2030 |
| 7. 7. 2025 | Opakovaná STK | Bruntál (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2029 |
| 3. 7. 2025 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3809) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 2. 8. 2025 |
| 11. 6. 2025 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2029 |
| 30. 4. 2025 | Pravidelná STK | Štěpánkovice (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2029 |
| 9. 4. 2025 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 4. 2029 |
| 14. 6. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 6. 2028 |
| 13. 5. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 222 295 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2025 |
| 13. 5. 2024 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 222 277 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2025 |
| 19. 3. 2024 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2028 |
| 17. 10. 2023 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 10. 2027 |
| 2. 8. 2023 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 8. 2027 |
| 12. 7. 2023 | Opakovaná STK | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2027 |
| 22. 6. 2023 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 22. 7. 2023 |
| 26. 5. 2023 | Pravidelná STK | Petřvald (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2027 |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 205 853 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 4. 2024 |
| 27. 4. 2023 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 205 835 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2024 |
| 8. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 6813) | 5 369 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 11. 2026 |
| 23. 5. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 5. 2026 |
| 12. 5. 2022 | Opakovaná STK | Liberec (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2026 |
| 9. 5. 2022 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3529) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 8. 6. 2022 |
| 16. 9. 2021 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2025 |
| 11. 6. 2021 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2025 |
| 4. 5. 2021 | Pravidelná STK | Štěpánkovice (č. 3840) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 5. 2025 |
| 30. 3. 2021 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 3. 2025 |
| 29. 3. 2021 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | 4 675 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 29. 3. 2025 |
| 2. 10. 2020 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 184 187 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 10. 2021 |
| 1. 10. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 184 128 km | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2021 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK | Krnov (č. 3830) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2024 |
| 17. 3. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 3. 2024 |
| 10. 3. 2020 | Pravidelná STK | Otvice (č. 3510) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2024 |
| 16. 9. 2019 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 182 717 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 9. 2020 |
| 16. 9. 2019 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 182 699 km | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2020 |
| 17. 4. 2019 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2023 |
| 19. 11. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 11. 2022 |
| 19. 11. 2018 | Měření emisí | Olomouc (č. 580508) | 5 289 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 19. 11. 2022 |
| 10. 10. 2018 | Opakovaná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 10. 2022 |
| 1. 10. 2018 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 31. 10. 2018 |
| 12. 9. 2018 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 169 823 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 9. 2019 |
| 12. 9. 2018 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 169 820 km | – | bez závad | 12. 9. 2019 |
| 5. 9. 2018 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2022 |
| 31. 8. 2018 | Měření emisí | Tečovice (č. 570510) | 169 819 km | – | bez závad | |
| 4. 6. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 6. 2022 |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 5. 2022 |
| 15. 11. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3607) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 11. 2021 |
| 29. 8. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2021 |
| 17. 8. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2021 |
| 6. 6. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2021 |
| 9. 5. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2021 |
| 5. 10. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 10. 2020 |
| 29. 7. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2020 |
| 16. 12. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 12. 2019 |
| 14. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 11. 2019 |
| 16. 7. 2015 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2019 |
| 19. 6. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 19. 7. 2015 |
| 28. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 4. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 4. 2019 |
| 9. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2019 |
| 25. 1. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 75 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 1. 2019 |
| 19. 1. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6813) | 1 237 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 19. 1. 2019 |
| 11. 8. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2018 |
| 24. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2018 |
| 11. 6. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 6. 2018 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 6. 2018 |
| 3. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 3. 2018 |
| 19. 11. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2017 |
| 2. 9. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2017 |
| 12. 8. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2017 |
| 7. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 6. 9. 2013 |
| 6. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2017 |
| 29. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2016 |
| 15. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 6. 2016 |
| 28. 5. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 20 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2016 |
| 20. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2016 |
| 6. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 3. 2013 |
| 9. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2011 |
| 3. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 20 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 3. 11. 2015 |
| 6. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2011 |
| 12. 4. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2015 |
| 17. 2. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 2. 2015 |
| 23. 12. 2010 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Jihočeský kraj (č. 3323) | 4 957 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 12. 2010 |
| 27. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 9. 2014 |
| 24. 6. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 24. 6. 2014 |
| 15. 6. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 70 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 6. 2014 |
| 3. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 6. 2014 |
| 31. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 3 lehké
| 31. 5. 2014 |
| 17. 12. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 40 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 17. 12. 2013 |
| 26. 11. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 26. 11. 2013 |
| 14. 11. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | 6 200 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 11. 2013 |
| 8. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2013 |
| 18. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2013 |
| 15. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2013 |
| 6. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2013 |
| 8. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3309) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel LET, a.s. (IČO 00010553)
-
Konec: provozovatel LET, a.s. (IČO 00010553)
-
Nový provozovatel KKS ZLÍN, spol. s r.o. v likvidaci (IČO 60720280)
-
Nový vlastník a provozovatel KKS, spol. s r.o. (IČO 42340802)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2010 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-09-01-0274
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2010 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-09-12-0245
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2011 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-10-12-0186
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-11-12-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-12-11-1852
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-13-10-0368
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2015 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-14-10-1093
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-15-10-0193
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-16-09-0416
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2017 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-09-0356
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2018 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-09-1560
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-18-09-0726
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2020 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-09-1035
-
Nový vlastník a provozovatel Tomáš Beneděla (IČO 73820369)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-20-10-0135
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍN
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍNVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2024 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-04-2097
-
Konec vyřazení z provozu ZLÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-24-05-0891
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- Pneu
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- T 815 S1 26 208 6X6.2
- Typ
- TATRA 815 S1 26208 6X6.2 /
- VIN
- 1428
- PČV
- 232779
- Druh vozidla
- Nákladní automobil terénní sklápěcí
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 14. 11. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 11. 1983
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ JEDNOSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
- Typ motoru
- T 3-929.11
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 206 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 15825
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 33 / 62
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 0
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7190/ 2500/ 3155
- Rozvor [mm]
- 3550+1320
- Provozní hmotnost
- 11300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22000/ 22000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 27500/ 27500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4300
- Ložná šířka
- 2290
- Objem cisterny
- 9
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,00 R 20 NR 23 16 PR/ 8,0 -20 -172/335 - 10/2
11,00 R 20 NR 23 16 PR/ 8,0 -20 -172/335 - 10/2
11,00 R 20 NR 23 16 PR/ 8,0 -20 -172/335 - 10/2
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- TATRA N.P., BÁNOVCE N.B.
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- OKO VÁLCOVÝ ČEP 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1417-002-83
- Číslo ORV
- UBL940297
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Další záznamy
- VOZIDLO JE TECHNICKY ZPŮSOBILÉ PRO PROVOZ AŽ DO CELK.HMOTNOSTI26 600KG. V TAKOVÉM PŘÍPADĚ SE VŠAK JEDNÁ O
ZVLÁŠTNÍ POUŽÍVÁNÍ SILNICE VE SMYSLU VYHL.Č.136/1961 SB.§13 ODST.1 PÍSMENO A)
POVOLENÉ VYJÍMKY Z UST. VYHL. FMD Č.90/75SB.:
§32 ODST.3; §35 ODST.1; §43 ODST.1; §58 ODST.1
ÚDAJ O SPOTŘEBĚ S JE 32,5L/100KM.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1428
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.