SONP NC
- 1972
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN9799
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:33 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2334413
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1972. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SONP
- Model
- NC
- Typ
- SONP NC 10.074 /
- Rok výroby
- 1972
- Datum 1. registrace
- 3. 7. 1972
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 7. 1972
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní speciální cisternový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Mlékárna Klatovy, s.r.o. (IČO 48362395) od 27. 5. 1993
- Provozovatel: Mlékárna Klatovy, s.r.o. (IČO 48362395) od 27. 5. 1993
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 7. 1972 | První registrace | Mlékárenský průmysl Klatovy, státní podnik (IČO 00015865) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 1993 | Nový vlastník a provozovatel | Mlékárna Klatovy, s.r.o. (IČO 48362395) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 6. 2026 | Pravidelná STK | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 6. 2030 |
| 8. 6. 2026 | Pravidelná STK | Tetčice (č. 3759) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2030 |
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 786 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2030 |
| 1. 7. 2025 | Historického vozidla | Uherský Brod (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2030 |
| 25. 6. 2025 | Historického vozidla | Uherský Brod (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2030 |
| 29. 10. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2028 |
| 8. 11. 2023 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 1 204 km | způsobilé | 3 lehké | 8. 11. 2027 |
| 7. 11. 2023 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 1 204 km nižší než dříve | – | bez závad | 7. 11. 2027 |
| 26. 10. 2023 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2027 |
| 19. 6. 2023 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2027 |
| 22. 8. 2022 | Pravidelná STK | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 8. 2026 |
| 16. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 5 lehké | 16. 11. 2025 |
| 5. 5. 2021 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 8 lehké | 4. 5. 2025 |
| 4. 5. 2021 | Měření emisí | Třebíč (č. 471038) | – | – | bez závad | 4. 5. 2025 |
| 5. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Rybnice (č. 3415) | 5 578 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 6 978 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 25. 3. 2024 |
| 25. 3. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 8 775 km | – | 1 lehká | 25. 3. 2024 |
| 20. 3. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | 1 204 km | způsobilé | 1 lehká | 18. 3. 2024 |
| 18. 3. 2020 | Měření emisí | Velké Meziříčí (č. 471402) | 1 204 km nižší než dříve | – | bez závad | 18. 3. 2024 |
| 23. 10. 2019 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2023 |
| 10. 10. 2019 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2023 |
| 13. 11. 2018 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 11. 2022 |
| 7. 8. 2018 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 8. 2022 |
| 7. 8. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 6. 9. 2018 |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2022 |
| 13. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 5 544 km | způsobilé | 5 lehké | 9. 11. 2021 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Mlékárenský průmysl Klatovy, státní podnik (IČO 00015865)
-
Nový vlastník a provozovatel Mlékárna Klatovy, s.r.o. (IČO 48362395)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- SONP
- Obchodní označení
- NC
- Typ
- SONP NC 10.074 /
- VIN
- 9799
- PČV
- 2334413
- Druh vozidla
- Návěs nákladní speciální cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1972
- Datum 1. registrace
- 3. 7. 1972
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 7. 1972
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16800/ 16800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 9799
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AC400583
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 9799
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.