BSS PS2 09.07 AGRO
- 1988
- MODRÁ
VIN1384
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:32 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2362069
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 09.07 AGRO
- Typ
- BSS PS2 09.07 AGRO /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 20. 12. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 12. 1988
- Barva
- MODRÁ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FCC Neratovice, s.r.o. (IČO 47534532) od 13. 1. 2005
- Provozovatel: FCC Neratovice, s.r.o. (IČO 47534532) od 13. 1. 2005
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 12. 1988 | První registrace | TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA NERATOVIC (IČO 00066478) | Registr silničních vozidel |
| 4. 10. 1993 | Nový provozovatel | MESTO NERATOVICE | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | FCC Neratovice, s.r.o. (IČO 47534532) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Krásný Dvůr (č. 6515) | 2 323 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 22. 9. 2030 |
| 7. 9. 2026 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2030 |
| 22. 5. 2026 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2030 |
| 7. 5. 2026 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 5. 2028 |
| 9. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 9. 3. 2030 |
| 11. 11. 2025 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3829) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2029 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3133) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2029 |
| 19. 7. 2024 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2028 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 5. 2026 |
| 3. 5. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 8 873 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 5. 2028 |
| 4. 4. 2024 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2028 |
| 6. 3. 2024 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2028 |
| 24. 11. 2022 | Evidenční kontrola | Bor (č. 3431) | 2 303 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 9. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3739) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 9. 2026 |
| 5. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Bor (č. 3431) | 2 291 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 8. 2026 |
| 6. 6. 2022 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2026 |
| 17. 5. 2022 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 5. 2024 |
| 22. 4. 2022 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2026 |
| 23. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 8. 2020 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2022 |
| 7. 4. 2020 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2024 |
| 27. 3. 2020 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 3. 2024 |
| 4. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 8 873 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 6. 2023 |
| 27. 9. 2018 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 9. 2022 |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2020 |
| 5. 5. 2018 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 5. 2022 |
| 16. 11. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 11. 2021 |
| 25. 10. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 10. 2021 |
| 8. 8. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 1 567 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 8. 2020 |
| 1. 6. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2018 |
| 26. 4. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 4. 2020 |
| 7. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 4. 2020 |
| 5. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 6 vážných, 1 nebezpečná
| |
| 19. 10. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3124) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 10. 2019 |
| 26. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 25. 6. 2019 |
| 22. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3754) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2019 |
| 19. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 4 100 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 6. 2019 |
| 7. 5. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 5. 2019 |
| 29. 9. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 9. 2018 |
| 3. 6. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 6. 2016 |
| 18. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 5. 2018 |
| 14. 10. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 10. 2017 |
| 7. 1. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 7. 1. 2017 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3431) | 1 855 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 6. 2016 |
| 30. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2016 |
| 25. 5. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2016 |
| 14. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 13. 6. 2012 |
| 3. 5. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 5. 2014 |
| 16. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 4. 2016 |
| 3. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 4. 2016 |
| 21. 9. 2011 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 9. 2015 |
| 16. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 6. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 4 215 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 4. 6. 2015 |
| 27. 5. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 5. 2015 |
| 10. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2011 |
| 29. 4. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 4. 2015 |
| 22. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2015 |
| 6. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 4. 2015 |
| 15. 11. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 15. 12. 2010 |
| 15. 11. 2010 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2014 |
| 5. 10. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2014 |
| 1. 9. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 9. 2014 |
| 4. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3754) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2010 |
| 19. 5. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2012 |
| 18. 5. 2010 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2014 |
| 13. 5. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3733) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2010 |
| 11. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3756) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 10. 6. 2010 |
| 21. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2013 |
| 26. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2009 |
| 29. 10. 2008 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA NERATOVIC (IČO 00066478)
-
Nový provozovatel MESTO NERATOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel FCC Neratovice, s.r.o. (IČO 47534532)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad LabemPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-04-0276
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2028 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-24-04-0223
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS2 09.07 AGRO 1988 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,3 %
Srovnáváme s 1 003 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 09.07 AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 09.07 AGRO
- Typ
- BSS PS2 09.07 AGRO /
- VIN
- 1384
- PČV
- 2362069
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS N.P. , SENICE N.H., ČR
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 20. 12. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 20. 12. 1988
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6400/ 2500/ 2250
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9000/ 9000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4500/ 4500
4500/ 4500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5 - 18 ZS 4 10 PR/ 11 X 18
12.5 - 18 ZS 4 10 PR/ 11 X 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P. , SENICE N.H., ČR
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO ∅ 40 MM
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1899
- Číslo TP
- AI740329
- Číslo ORV
- ZAA396656
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- ZÁVĚNÉ OKO 40MM
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1384
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.