BSS PS2 10.08 AGRO
- 1987
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN7118
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 5:40 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2367324
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 28. 2. 2016 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 61 dnů (22. 10. 2014 až 22. 12. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 3. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEVA, spol. s r.o. (IČO 48530310) od 22. 12. 2014
- Provozovatel: ZEVA, spol. s r.o. (IČO 48530310) od 22. 12. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 3. 1988 | První registrace | Státní statek Hrušovany, státní podnik (IČO 00213837) | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | ZEVA, spol. s r.o. (IČO 48530310) | Registr silničních vozidel |
| 22. 10. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Pavel Dubš (IČO 63436078) | Registr silničních vozidel |
| 22. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | ZEVA, spol. s r.o. (IČO 48530310) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 4. 2026 | Pravidelná STK | Lipník (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2030 |
| 6. 6. 2025 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 7 056 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 6. 2029 |
| 22. 4. 2025 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2029 |
| 8. 7. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2028 |
| 6. 6. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2028 |
| 5. 6. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 5. 6. 2028 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | 38 414 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2028 |
| 19. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3201) | 1 142 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 4. 2028 |
| 27. 9. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2027 |
| 7. 6. 2023 | Opakovaná STK | Znojmo (č. 3717) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 6. 2027 |
| 5. 6. 2023 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3717) | – | nezpůsobilé | 6 lehkých, 3 vážné, 3 nebezpečné
| |
| 1. 2. 2023 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2027 |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 6 681 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 6. 2025 |
| 22. 4. 2021 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2025 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3201) | 1 142 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2024 |
| 7. 5. 2020 | Měření emisí | Příbram (č. 421111) | 1 142 km nižší než dříve | – | bez závad | 7. 5. 2024 |
| 2. 5. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 5. 2024 |
| 9. 4. 2020 | Měření emisí | Velké Meziříčí (č. 471402) | 3 346 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2024 |
| 6. 9. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 6. 9. 2023 |
| 3. 6. 2019 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 6. 2023 |
| 25. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 2. 2019 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2023 |
| 29. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | 38 355 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | 37 953 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2019 |
| 28. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 6 085 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 4. 2021 |
| 26. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 4. 2021 |
| 20. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 5. 2020 |
| 16. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2019 |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2019 |
| 26. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3751) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2019 |
| 25. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2019 |
| 16. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 9 600 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 5. 2017 |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2017 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3201) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 5. 2016 |
| 29. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 2. 2016 |
| 21. 9. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 9. 2015 |
| 28. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2015 |
| 26. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 6 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 26. 3. 2015 |
| 12. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 5. 2014 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2013 |
| 27. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 8 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2013 |
| 22. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Státní statek Hrušovany, státní podnik (IČO 00213837)
-
Nový vlastník a provozovatel ZEVA, spol. s r.o. (IČO 48530310)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2016 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
-
Nový vlastník a provozovatel Pavel Dubš (IČO 63436078)
-
Nový vlastník a provozovatel ZEVA, spol. s r.o. (IČO 48530310)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO /
- VIN
- 7118
- PČV
- 2367324
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 16. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 3. 1988
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18 12 PR; 12,5-18 10 PR/ 11 X18
14,5/80-18 12 PR; 12,5-18 10 PR/ 11 X 18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 7118
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- S; ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- AI473323
- Číslo ORV
- ZAA424229
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7118
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.