HTS 100.27
- 1974
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN1737
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:39 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2371647
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1974. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HTS
- Model
- 100.27
- Typ
- HTS 100.27 /
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 9. 1975
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Státní statek Broumov (IČO 00126276) od 23. 9. 1975
- Provozovatel: Státní statek Broumov (IČO 00126276) od 23. 9. 1975
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1974 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 23. 9. 1975 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 23. 9. 1975 | Nový vlastník a provozovatel | Státní statek Broumov (IČO 00126276) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 7. 2026 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 7. 2027 |
| 23. 4. 2026 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2030 |
| 26. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 1 084 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 26. 2. 2030 |
| 17. 12. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 12. 2029 |
| 1. 9. 2025 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2029 |
| 25. 8. 2025 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 8. 2029 |
| 1. 8. 2025 | Opakovaná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2026 |
| 29. 7. 2025 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2029 |
| 23. 7. 2025 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 22. 8. 2025 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 6. 2029 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 5. 2029 |
| 22. 5. 2025 | Evidenční kontrola | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 10. 2024 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 10. 2028 |
| 24. 7. 2024 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2025 |
| 21. 6. 2024 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2028 |
| 13. 6. 2024 | Pravidelná STK | Most (č. 3537) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 6. 2028 |
| 25. 4. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 4 lehké | 25. 4. 2028 |
| 8. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kožlany (č. 3425) | – | způsobilé | 5 lehké | 8. 4. 2028 |
| 22. 3. 2024 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3805) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2028 |
| 16. 10. 2023 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 10. 2027 |
| 31. 7. 2023 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 7. 2024 |
| 31. 3. 2023 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | 1 631 km | způsobilé | 4 lehké | 30. 3. 2027 |
| 30. 3. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2027 |
| 30. 3. 2023 | Měření emisí | Slaný (č. 420331) | 1 631 km | – | bez závad | 30. 3. 2027 |
| 28. 3. 2023 | Před registrací | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 28. 3. 2027 |
| 21. 3. 2023 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 1 lehká | 21. 3. 2027 |
| 21. 3. 2023 | Měření emisí | Mladá Boleslav (č. 520701) | 406 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2025 |
| 6. 10. 2022 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2026 |
| 9. 8. 2022 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2023 |
| 22. 4. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2026 |
| 2. 12. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 12. 2025 |
| 2. 12. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 1 007 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 2. 12. 2025 |
| 27. 8. 2021 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2025 |
| 11. 8. 2021 | Opakovaná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | způsobilé | 2 lehké | 19. 7. 2025 |
| 10. 8. 2021 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2022 |
| 2. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2025 |
| 19. 7. 2021 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 18. 8. 2021 |
| 8. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 11. 2020 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 5 lehké | 13. 11. 2024 |
| 16. 10. 2020 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2024 |
| 13. 8. 2020 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2021 |
| 24. 6. 2020 | Pravidelná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 24. 6. 2024 |
| 4. 6. 2020 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 5. 2024 |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2024 |
| 24. 4. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 3 lehké | 24. 4. 2024 |
| 18. 3. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 6 415 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 18. 3. 2024 |
| 11. 12. 2019 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | – | způsobilé | 6 lehké | 11. 12. 2023 |
| 26. 8. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 8. 2020 |
| 28. 1. 2019 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 28. 1. 2023 |
| 18. 1. 2019 | Opakovaná STK | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | – | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2023 |
| 17. 1. 2019 | Pravidelná STK | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 1 nebezpečná | |
| 5. 12. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | 16 195 km | způsobilé | 3 lehké | 5. 12. 2022 |
| 5. 12. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410108) | 1 619 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2022 |
| 6. 11. 2018 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2022 |
| 22. 10. 2018 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 21. 11. 2018 |
| 22. 10. 2018 | Opakovaná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2022 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2022 |
| 29. 8. 2018 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3812) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 8. 2019 |
| 14. 8. 2018 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2022 |
| 7. 8. 2018 | Pravidelná STK | Litvínov (č. 3520) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 8. 2022 |
| 29. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 5. 2022 |
| 1. 12. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 12. 2021 |
| 1. 9. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 9. 2021 |
| 18. 7. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 7. 2021 |
| 14. 3. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2018 |
| 13. 3. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2021 |
| 13. 12. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 4 lehké | 13. 12. 2020 |
| 18. 11. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3520) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 10. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2020 |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 40 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 21. 5. 2020 |
| 5. 8. 2016 | Před registrací | Jihočeský kraj (č. 3323) | 1 905 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 5. 8. 2016 |
| 2. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 7 lehké | 2. 5. 2020 |
| 12. 2. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | 64 105 km | způsobilé | 1 lehká | 12. 2. 2020 |
| 30. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 29. 8. 2015 |
| 9. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2019 |
| 4. 2. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 2. 2016 |
| 14. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | 3 lehké | 14. 1. 2019 |
| 18. 11. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3510) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2018 |
| 16. 10. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 10. 2018 |
| 30. 9. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 9. 2018 |
| 25. 9. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2018 |
| 11. 9. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 14 991 km | způsobilé | 7 lehké | 11. 9. 2018 |
| 12. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2018 |
| 24. 7. 2014 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2015 |
| 2. 7. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2018 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2018 |
| 16. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 5. 2018 |
| 12. 2. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2018 |
| 11. 2. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 2. 2018 |
| 5. 2. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná | 5. 2. 2014 |
| 2. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 11. 3. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2017 |
| 7. 2. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2014 |
| 24. 10. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2016 |
| 7. 8. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3638) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 8. 2016 |
| 27. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 7. 2016 |
| 23. 7. 2012 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2013 |
| 13. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 5 lehké | 2. 5. 2016 |
| 4. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké | 4. 5. 2016 |
| 26. 3. 2012 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 1 nebezpečná | |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2016 |
| 29. 2. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | 6 415 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 28. 2. 2016 |
| 27. 2. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3727) | 11 000 km | způsobilé | 2 lehké | 27. 2. 2016 |
| 7. 2. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | nezpůsobilé | 1 vážná, 3 nebezpečné | |
| 12. 10. 2011 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2011 |
| 31. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 5. 2015 |
| 11. 2. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2015 |
| 8. 2. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 2. 2012 |
| 23. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 3 500 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2010 |
| 29. 10. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2014 |
| 27. 9. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 9. 2014 |
| 11. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6250) | 1 093 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 10. 8. 2014 |
| 10. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 6. 2014 |
| 2. 6. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 6. 2014 |
| 26. 5. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2010 |
| 6. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 4 940 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 nebezpečné | 6. 5. 2010 |
| 6. 5. 2010 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 4 940 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 6. 5. 2014 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 5 lehké | 29. 4. 2014 |
| 15. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 4. 2014 |
| 11. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 11. 2. 2014 |
| 9. 2. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2011 |
| 13. 10. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2013 |
| 11. 3. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2013 |
| 29. 10. 2008 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 7 100 km | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Státní statek Broumov (IČO 00126276)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (HTS 100.27 1974 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 82,1 %
Srovnáváme s 95 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HTS 100.27
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- HTS
- Obchodní označení
- 100.27
- Typ
- HTS 100.27 /
- VIN
- 1737
- PČV
- 2371647
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 23. 9. 1975
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 13500/ 13500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1737
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 878
- Číslo TP
- AD633179
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1737
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.