MULTICAR M 2501 MULTICAR M 2501

  • 1990
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 1997 cm³
  • 33,1 kW ≈ 45 k

VIN16273

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 5:59 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2401540

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MULTICAR M 2501
Model
MULTICAR M 2501
Typ
MULTICAR 2501 / M 2501
Rok výroby
1990
Datum 1. registrace
18. 12. 1990
Datum 1. registrace v ČR
18. 12. 1990
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1997 cm³
Výkon
33,1 kW
Kategorie
N1 – Nákladní automobil valníkový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 9. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
15 236 km
při prohlídce 26. 3. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastníků v registru
HOLOUBEK ENERGO a.s.
od 8. 4. 2002

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 12. 1990 První registrace Konzervárny a lihovary, s.p. (IČO 00016390) Registr silničních vozidel
21. 11. 1995 Nový provozovatel TEVEX a.s. v likvidaci (IČO 60916745) Registr silničních vozidel
8. 4. 2002 Nový vlastník a provozovatel HOLOUBEK ENERGO a.s. (IČO 25640011) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 200920122015201820212024 12. 11. 2008: 10 000 km2. 12. 2008: 125 400 km8. 12. 2008: 37 331 km9. 4. 2009: 51 075 km3. 7. 2009: 950 km29. 11. 2010: 141 135 km4. 5. 2011: 56 277 km6. 9. 2011: 6 201 km5. 3. 2012: 165 636 km29. 11. 2012: 4 681 km24. 4. 2013: 51 323 km17. 12. 2013: 8 115 km19. 12. 2013: 81 037 km23. 4. 2014: 63 958 km21. 11. 2014: 5 285 km23. 4. 2015: 66 203 km18. 12. 2015: 67 634 km9. 3. 2016: 9 912 km7. 4. 2016: 67 937 km28. 4. 2016: 247 km28. 4. 2016: 247 km4. 5. 2016: 68 085 km18. 11. 2016: 5 937 km5. 12. 2016: 247 km6. 4. 2017: 69 829 km22. 12. 2017: 68 790 km8. 3. 2018: 11 424 km5. 4. 2018: 11 453 km18. 4. 2018: 72 116 km18. 4. 2018: 72 117 km17. 4. 2019: 74 127 km16. 10. 2019: 64 206 km16. 10. 2019: 64 208 km20. 12. 2019: 71 101 km10. 3. 2020: 12 806 km16. 4. 2021: 39 113 km10. 5. 2021: 77 410 km10. 5. 2021: 77 411 km28. 5. 2021: 77 499 km9. 9. 2021: 39 199 km9. 3. 2022: 13 759 km9. 11. 2022: 247 km10. 5. 2023: 78 896 km7. 3. 2024: 14 590 km3. 9. 2024: 40 200 km25. 9. 2024: 247 km7. 5. 2025: 80 138 km9. 3. 2026: 15 221 km26. 3. 2026: 15 236 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 3. 2026 Opakovaná STK Smiřice (č. 3627) 15 236 km způsobilé 5 lehké 9. 3. 2028
9. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Smiřice (č. 3627) 15 221 km nižší než dříve dočasně způsobilé 5 lehké, 3 vážné 9. 3. 2028
7. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 80 138 km způsobilé 3 lehké 7. 5. 2027
25. 9. 2024 Pravidelná STK Brno (č. 6714) 247 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 25. 9. 2028
3. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kožlany (č. 3425) 40 200 km způsobilé 5 lehké 3. 9. 2026
7. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Smiřice (č. 3627) 14 590 km nižší než dříve způsobilé 3 lehké 7. 3. 2026
10. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 78 896 km způsobilé 7 lehké 10. 5. 2025
9. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 6714) 247 km nižší než dříve způsobilé 4 lehké 9. 11. 2026
23. 9. 2022 Pravidelná STK Uherské Hradiště (č. 3771) – způsobilé bez závad 23. 9. 2026
9. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Smiřice (č. 3627) 13 759 km nižší než dříve způsobilé 9 lehké 9. 3. 2024
27. 12. 2021 Evidenční kontrola Čáslav (č. 3230) – způsobilé bez závad
9. 9. 2021 Evidenční kontrola Jičín (č. 3606) 39 199 km nižší než dříve způsobilé bez závad
27. 7. 2021 Evidenční kontrola České Budějovice (č. 6305) – způsobilé bez závad 1. 1. 1900
28. 5. 2021 Opakovaná STK Česká Skalice (č. 3614) 77 499 km způsobilé 6 lehké 10. 5. 2023
10. 5. 2021 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 77 411 km dočasně způsobilé 6 lehké, 5 vážné 9. 6. 2021
10. 5. 2021 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 77 410 km způsobilé bez závad 10. 5. 2023
16. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Dobrovice (č. 3206) 39 113 km způsobilé 5 lehké 16. 4. 2023
23. 4. 2020 Evidenční kontrola Světlá nad Sázavou (č. 3649) – způsobilé bez závad
10. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Smiřice (č. 3627) 12 806 km nižší než dříve způsobilé 13 lehké 10. 3. 2022
20. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Česká Lípa (č. 3525) 71 101 km způsobilé bez závad 20. 12. 2021
16. 10. 2019 Pravidelná STK Šumperk (č. 3844) 64 208 km nižší než dříve způsobilé 10 lehké 16. 10. 2021
16. 10. 2019 Měření emisí Šumperk (č. 580913) 64 206 km nižší než dříve způsobilé 1 lehká 16. 10. 2021
17. 4. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 74 127 km způsobilé 8 lehké 17. 4. 2021
16. 10. 2018 Pravidelná STK Světlá nad Sázavou (č. 3649) – způsobilé 1 lehká 16. 10. 2022
27. 7. 2018 Opakovaná STK Uherské Hradiště (č. 3771) – způsobilé bez závad 24. 7. 2022
24. 7. 2018 Pravidelná STK Uherské Hradiště (č. 3771) – dočasně způsobilé 1 vážná 23. 8. 2018
18. 4. 2018 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 72 117 km způsobilé 10 lehké 18. 4. 2019
18. 4. 2018 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 72 116 km – bez závad 18. 4. 2019
5. 4. 2018 Opakovaná STK Smiřice (č. 3627) 11 453 km způsobilé 15 lehké 8. 3. 2020
8. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Smiřice (č. 3627) 11 424 km nižší než dříve dočasně způsobilé 15 lehké, 3 vážné 8. 3. 2020
22. 12. 2017 Pravidelná STK + měření emisí Liberecký kraj (č. 3525) 68 790 km nižší než dříve způsobilé 1 lehká 22. 12. 2019
6. 4. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 69 829 km způsobilé 4 lehké 6. 4. 2018
5. 12. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3707) 247 km nižší než dříve způsobilé 6 lehké 5. 12. 2020
18. 11. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3844) 5 937 km nižší než dříve způsobilé 8 lehké 18. 11. 2017
4. 5. 2016 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 68 085 km způsobilé 3 lehké 7. 4. 2017
28. 4. 2016 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3707) 247 km nižší než dříve způsobilé 1 lehká
28. 4. 2016 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3707) 247 km nižší než dříve způsobilé 1 lehká
7. 4. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 67 937 km dočasně způsobilé 3 lehké, 1 vážná 7. 5. 2016
9. 3. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) 9 912 km nižší než dříve způsobilé 13 lehké 9. 3. 2018
18. 12. 2015 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3525) 67 634 km způsobilé 1 lehká 18. 12. 2017
25. 8. 2015 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé bez závad
12. 5. 2015 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 6701) – způsobilé bez závad
23. 4. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 66 203 km způsobilé 5 lehké 23. 4. 2016
1. 4. 2015 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 6701) – způsobilé bez závad
21. 11. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3844) 5 285 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 21. 11. 2016
9. 10. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3316) – způsobilé 6 lehké 9. 10. 2018
23. 4. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 63 958 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 23. 4. 2016
4. 4. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3828) – způsobilé bez závad 4. 4. 2018
13. 3. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 6701) – způsobilé 5 lehké 13. 3. 2018
19. 12. 2013 Opakovaná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) 81 037 km způsobilé 10 lehké 17. 12. 2015
17. 12. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) 8 115 km nižší než dříve dočasně způsobilé 10 lehké, 3 vážné 16. 1. 2014
4. 10. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3703) – způsobilé 1 lehká 4. 10. 2017
23. 8. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3744) – dočasně způsobilé 3 vážné 22. 9. 2013
24. 4. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 51 323 km způsobilé 8 lehké 24. 4. 2014
29. 11. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3844) 4 681 km nižší než dříve způsobilé 5 lehké 29. 11. 2014
5. 3. 2012 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3525) 165 636 km způsobilé 1 lehká 5. 3. 2014
6. 9. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) 6 201 km nižší než dříve způsobilé 7 lehké 6. 9. 2013
4. 5. 2011 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 56 277 km nižší než dříve způsobilé 8 lehké 4. 5. 2012
9. 12. 2010 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3728) – způsobilé bez závad 9. 12. 2010
29. 11. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3802) 141 135 km způsobilé 7 lehké 29. 11. 2012
8. 9. 2010 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 3316) – způsobilé 2 lehké 8. 9. 2014
3. 7. 2009 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3728) 950 km nižší než dříve způsobilé bez závad 3. 7. 2013
9. 4. 2009 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) 51 075 km způsobilé 5 lehké 9. 4. 2011
8. 12. 2008 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3627) 37 331 km nižší než dříve způsobilé 6 lehké 8. 12. 2010
2. 12. 2008 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3802) 125 400 km způsobilé 6 lehké 2. 12. 2010
12. 11. 2008 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3828) 10 000 km způsobilé bez závad 12. 11. 2008

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Konzervárny a lihovary, s.p. (IČO 00016390)
  2. Nový provozovatel TEVEX a.s. v likvidaci (IČO 60916745)
  3. Nový vlastník a provozovatel HOLOUBEK ENERGO a.s. (IČO 25640011)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2013 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2014 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2015 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2018 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2018 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-18-03-0179
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2020 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-18-04-0122
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-20-03-0265
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-22-03-0266
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2026 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-24-03-0202
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2026 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-26-03-0182
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2028 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-26-03-0863
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
MULTICAR M 2501
Obchodní označení
MULTICAR M 2501
Typ
MULTICAR 2501 / M 2501
Typ kód
M 2501
VIN
16273
PČV
2401540
Druh vozidla
Nákladní automobil valníkový
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍK
Kategorie vozidla
N1
Rok výroby
1990
Datum 1. registrace
18. 12. 1990
Datum 1. registrace v ČR
18. 12. 1990
Druh (typ)
VALNÍK
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
VEB MOTORENWERK, CUNEWALDE, NDR
Typ motoru
4 VD 8.8/8.5 3 SFR
Číslo motoru
19-90/08920
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
33.1 / 3000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1997
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
50

Emise a spotřeba

CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/
Za jízdy
82

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3960/ 1810/ 2140
Rozvor [mm]
1 970
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1450/ 1450
2600/ 2600
/
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
6,70 - 13 C PR 6 JEDNODUCHÁ/ 5 K X 13
6,70 - 13 C PR DVOJITÁ/ 5 K X 13
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
VEB .FAHRZEUGWERK, WATERSHAUSEN, NDR
Výrobní číslo karoserie
16273
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
AI785407
Číslo ORV
UAM627329
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)