ZETOR 7211
- 1987
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN30437
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:21 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2424488
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 25. 6. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 6. 1987
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006) od 23. 5. 2025
- Provozovatel: Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006) od 23. 5. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 6. 1987 | První registrace | ŠINDLER RADEK K DOLUM 149,CHLEBOVICE,F.MÍSTEK | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 1992 | Nový vlastník a provozovatel | Genoservis, a.s. (IČO 47151609) | Registr silničních vozidel |
| 17. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Genoservis CBS a.s. (IČO 03265137) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | CBS - Czech Breeding Services s.r.o. (IČO 01383728) | Registr silničních vozidel |
| 8. 1. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | CBS Genetics s.r.o. (IČO 07716338) | Registr silničních vozidel |
| 23. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 7. 2025 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 7. 2029 |
| 10. 5. 2025 | Evidenční kontrola | Letohrad (č. 6616) | 3 721 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2025 | Evidenční kontrola | Letohrad (č. 6616) | 7 091 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 6 579 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 11. 2028 |
| 23. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 6813) | 3 721 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 1. 2027 |
| 14. 7. 2021 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 7. 2025 |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | 6 579 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2024 |
| 1. 10. 2020 | Měření emisí | Dačice (č. 430315) | 8 579 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2024 |
| 16. 6. 2020 | Opakovaná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 11 950 km | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2024 |
| 16. 6. 2020 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 11 950 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 16. 7. 2020 |
| 20. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 6813) | 3 721 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 12. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3818) | 3 721 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2022 |
| 26. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 10. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 10. 2021 |
| 17. 10. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2021 |
| 21. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | 6 579 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 21. 7. 2020 |
| 7. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6813) | 372 175 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 6. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 6. 2019 |
| 16. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 6. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 6. 2018 |
| 4. 10. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 10. 2017 |
| 19. 9. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3701) | 9 900 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 9. 2017 |
| 21. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 6. 2016 |
| 19. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2011 |
| 24. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3701) | 9 800 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 9. 2013 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 9. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ŠINDLER RADEK K DOLUM 149,CHLEBOVICE,F.MÍSTEK
-
Nový vlastník a provozovatel Genoservis, a.s. (IČO 47151609)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2014 · stanice: 9.května-areál STS, 750 00, Přerov · protokol CZ-6811-10-07-0006Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 7. 2014 · stanice: 9.května-areál STS, 750 00, Přerov
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 6. 2018 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-14-62-5001
-
Nový vlastník a provozovatel Genoservis CBS a.s. (IČO 03265137)Evidenční kontrola stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE
-
Nový vlastník a provozovatel CBS - Czech Breeding Services s.r.o. (IČO 01383728)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2022 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-18-07-0193
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-19-62-9022
-
Nový vlastník a provozovatel CBS Genetics s.r.o. (IČO 07716338)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2027 · stanice: PODE MLÝNEM 763/11, 77900, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-6813-23-51-9023
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Orlice 282, 56151, Letohrad · protokol CZ-6616-25-05-0024Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Orlice 282, 56151, Letohrad · protokol CZ-6616-25-05-0026
-
Nový vlastník a provozovatel Farma Lukavice Písečná a.s. (IČO 25254006)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ZETOR 7211 1987 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,7 %
Srovnáváme s 938 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7211
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7211
- Typ
- ZETOR 7211 /
- VIN
- 30437
- PČV
- 2424488
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 25. 6. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 6. 1987
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6011
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA , K.P., BRNO, ČR
- Typ motoru
- Z 7201
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3800/ 1840/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2 257
- Provozní hmotnost
- 3485
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1462/ 1462
3532/ 3535
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7.50-16/ 5.50 FX 16
16.9-28/ DW 14X30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET LETOVICE, AGROZET BRNO, PRAGA ROUSÍNOV, ČR
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBK954756
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- *39: Výrobce připouští připojit pouze jeden přívěs nebo návěs, který smí mít max.2.5 násobek
pohotovostní hmotnosti traktoru podle bodu 35. tzn. se všemi závažími při vybavení agro.
čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemní komunikacích
jen v těch případech, kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení
překrývající hlavní světlomety.
Variabilní provedení vozidla:
# kola a pneu náprava 1: 4.50 Ex14, 6.50-16
5.50 Fx20, 7.50-20
#kola a pneu náprava 2: W 12x28, 16.9-28
DW 14x30, 16.9-30
W 12x28, 16.9-28
W 11x36, 12,4(13.6)-36
W 15Lx34, 16.9-34
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č.41/1984 Sb.:§13/8, §19/1, §42/1, §59/2, §60/2. §67/7.
Není splněna podmínka umístění SPZ - §92 odst.2 vyhl MV č.145/56Úl.
V Olomouci 10.02.2016
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 30437
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.