MULTICAR M 2512
- 1980
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN14535
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 23:20 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2465713
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 10. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1980. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 2512
- Typ
- MULTICAR 2512
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 1990
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MULTIAGRO s.r.o. Slatina (IČO 15030342) od 26. 6. 2026
- Provozovatel: MULTIAGRO s.r.o. Slatina (IČO 15030342) od 26. 6. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 4. 1990 | Nový provozovatel | Státní památkový ústav v Českých Budějovicích (IČO 00073547) | Registr silničních vozidel |
| 7. 9. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 11. 2. 2003 | Nový vlastník a provozovatel | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
| 26. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | MULTIAGRO s.r.o. Slatina (IČO 15030342) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 7. 2026 | Evidenční kontrola | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 6. 2026 | Evidenční kontrola | Vysoké Mýto (č. 3625) | 99 966 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 6. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2030 |
| 10. 9. 2025 | Evidenční kontrola | Veselí nad Moravou (č. 3740) | 31 749 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 96 km | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 10. 2025 |
| 21. 7. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2027 |
| 19. 7. 2023 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 19. 7. 2027 |
| 9. 6. 2022 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3806) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 9. 6. 2026 |
| 7. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 91 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 10. 2023 |
| 3. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3308) | 35 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 3. 10. 2021 |
| 26. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 1 664 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 7. 2023 |
| 19. 6. 2018 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | 31 139 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 6. 2020 |
| 6. 6. 2018 | Měření emisí | Veselí nad Moravou (č. 570613) | 31 117 km | – | bez závad | 6. 6. 2020 |
| 14. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 5. 2022 |
| 31. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 31. 10. 2019 |
| 23. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 10. 2017 |
| 26. 8. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 8. 2019 |
| 21. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 5. 2018 |
| 9. 12. 2013 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | 29 799 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 12. 2015 |
| 5. 12. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | 29 789 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 4. 1. 2014 |
| 24. 10. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 59 501 km | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 10. 2015 |
| 4. 6. 2012 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2016 |
| 29. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 28. 6. 2012 |
| 6. 12. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | 49 642 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 12. 2013 |
| 14. 10. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 57 421 km | způsobilé | 3 lehké
| 14. 10. 2013 |
| 1. 8. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 8. 2015 |
| 8. 2. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3740) | 28 716 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2011 |
| 28. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 91 103 km | způsobilé | 9 lehkých
| 28. 7. 2011 |
| 14. 6. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 6. 2014 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3806) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 11. 7. 2010 |
| 8. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 26 698 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 10. 2011 |
| 24. 7. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2013 |
| 16. 6. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 89 874 km | způsobilé | 10 lehkých
| 16. 6. 2010 |
| 6. 5. 2009 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | 23 213 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 4. 2011 |
| 21. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | 23 143 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 2 vážné
| 21. 5. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Nový provozovatel Státní památkový ústav v Českých Budějovicích (IČO 00073547)
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel neztotožněný subjekt
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2013 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 588 56, TELČ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2015 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 588 56, TELČ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2017 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2019 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-17-10-1251
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2021 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-19-10-0145
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2023 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-21-10-0337
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2025 · stanice: JAROŠOVSKÁ 869/II, 377 01, JINDŘICHŮV HRADEC · protokol CZ-3308-23-10-0631
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 566 01, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-26-06-0738
-
Nový vlastník a provozovatel MULTIAGRO s.r.o. Slatina (IČO 15030342)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 2512
- Typ
- MULTICAR 2512
- VIN
- 14535
- PČV
- 2465713
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ KORBA JEDNOSTRANNÁ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN - NDR
- Rok výroby
- 1980
- Datum 1. registrace
- 7. 9. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 9. 1990
- Druh (typ)
- VELKOOBJEMOVÁ KORBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE - NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Číslo motoru
- 19-9007544
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 2050
- Ložná šířka
- 1495
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70 - 13 C PR 6 JEDNODUCHÁ/ 5 K X 13
6,70 - 13 C PR 6 DVOJITÁ/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN - NDR
- Výrobní číslo karoserie
- 14535
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBM118898
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- č.poj.sml. 60468304 česká poj.as.
- Další záznamy
- POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB.:
§ 21 ODST. 1, § 28 ODST. 2, § 31 ODST. 1, § 33 ODST. 3, § 35 ODST. 7, § 48 ODST. 2
PRO ÚČELY NORMOVÁNÍ PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA JE STANOVEN ÚDAJ: S=12,0 DM3. 100 KM -1
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14535
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.