TATRA T138 CAS 32

  • 1969
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12666.8 cm³
  • 156 kW ≈ 212 k

VIN28292

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 8:15 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2540200

STK propadla 17. 9. 2022. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 17. 9. 2022 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1969. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T138 CAS 32
Typ
TATRA 138 CAS 32 /
Rok výroby
1969
Datum 1. registrace
24. 5. 1993
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 1993
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12666.8 cm³
Výkon
156 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 17. 9. 2022
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
4 148 km
při prohlídce 12. 4. 2023
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
Miroslav Gnol
od 19. 7. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 3. 1993 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
24. 5. 1993 První registrace Registr silničních vozidel
25. 5. 1993 Nový vlastník a provozovatel Obec Předměřice nad Labem (IČO 00269379) Registr silničních vozidel
19. 7. 2022 Nový vlastník a provozovatel Miroslav Gnol (IČO 65723457) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 20092011201320152017201920212023 18. 11. 2008: 4 000 km9. 4. 2014: 809 km25. 9. 2015: 11 390 km4. 7. 2016: 5 214 km23. 9. 2016: 12 038 km22. 9. 2017: 12 477 km24. 4. 2018: 4 148 km25. 4. 2018: 4 148 km25. 4. 2018: 4 148 km21. 9. 2018: 13 046 km27. 3. 2019: 18 km18. 9. 2020: 13 856 km17. 9. 2021: 14 398 km18. 7. 2022: 14 424 km12. 4. 2023: 4 148 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Náchod (č. 3623) 4 148 km nižší než dříve způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 4. 2027
21. 2. 2023 Opakovaná STK Klatovy (č. 6401) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 2. 2027
21. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 6401) – nezpůsobilé
4 lehké, 1 nebezpečná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.3.5.4 Z netěsného palivového potrubí / hadice nebo jejich spojení dochází k úniku paliva. nebezpečná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.5.1 Kapotu / víko zavazadlového prostoru nelze spolehlivě zajistit v otevřené poloze. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 2. 2027
18. 7. 2022 Evidenční kontrola Hradec Králové (č. 3618) 14 424 km způsobilé bez závad
17. 9. 2021 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 14 398 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 9. 2022
18. 9. 2020 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 13 856 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 9. 2021
27. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Klatovy (č. 3412) 18 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
27. 3. 2023
21. 9. 2018 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 13 046 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
21. 9. 2019
25. 4. 2018 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3624) 4 148 km způsobilé
4 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 4. 2022
25. 4. 2018 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3624) 4 148 km způsobilé
4 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 4. 2022
24. 4. 2018 Měření emisí Dvůr Králové nad Labem (č. 461021) 4 148 km nižší než dříve – bez závad 24. 4. 2022
22. 9. 2017 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 12 477 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
22. 9. 2018
23. 9. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 12 038 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 9. 2017
4. 7. 2016 Evidenční kontrola Plzeňský kraj (č. 3412) 5 214 km nižší než dříve způsobilé bez závad
25. 9. 2015 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) 11 390 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
25. 9. 2016
23. 1. 2015 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 6401) – způsobilé
7 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 1. 2019
9. 4. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 809 km nižší než dříve způsobilé bez závad 9. 4. 2018
23. 9. 2013 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3624) – způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 9. 2017
14. 5. 2010 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 6401) – způsobilé
5 lehkých
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 5. 2014
18. 11. 2008 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3624) 4 000 km způsobilé
1 lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
18. 11. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace v ČR
  2. První registrace ve světě
  3. Nový vlastník a provozovatel Obec Předměřice nad Labem (IČO 00269379)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2012 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2017 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2018 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-17-09-1438
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-18-09-1440
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2021 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-20-09-1420
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2022 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-21-09-1386
  11. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-22-07-0975
  12. Nový vlastník a provozovatel Miroslav Gnol (IČO 65723457)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T138 CAS 32
Typ
TATRA 138 CAS 32 /
VIN
28292
PČV
2540200
Druh vozidla
Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
Druh vozidla 2. ř.
CISTERNOVÁ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA N.P.
Rok výroby
1969
Datum 1. registrace
24. 5. 1993
Datum 1. registrace v ČR
24. 3. 1993
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA N.P., KOPŘIVNICE, ČESKOSLOVENSKO
Typ motoru
T 138
Číslo motoru
36564
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
156 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12666.8
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
78

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
32 / 50
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8670/ 2500/ 2750
Rozvor [mm]
4260-1320
Provozní hmotnost
11200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18520/ 18520
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4980/ 4980
6775/ 6775
6775/ 6775
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
8,20-20-162,5/335/ 11,00-20R
8,20-20-162,5/335/ 11,00-20R
8,20-20-162,5/335/ 11,00-20R
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA N.P.
Výrobní číslo karoserie
28292
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UL887032
Číslo ORV
UBC317350
Druh RZ
SPECIÁLNÍ
Další záznamy
VOZIDLO VYBAVENO VRZ MODRÉ BYRVY.

Další ověření (externí odkazy)