MULTICAR M 25/51
- 1988
- MODRÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN12150
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:50 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2561822
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 25/51
- Typ
- MULTICAR M 2501 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 13. 4. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 4. 1988
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jaroslav Wertheim (IČO 10235213) od 6. 10. 2015
- Provozovatel: Jaroslav Wertheim (IČO 10235213) od 6. 10. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 4. 1988 | První registrace | TECHN.SLUZBY | Registr silničních vozidel |
| 22. 9. 1993 | Nový provozovatel | Jiří Spáčil (IČO 16645898) | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | Služba Spáčil, s.r.o. (IČO 26843838) | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Jaroslav Wertheim (IČO 10235213) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 9. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 9. 2030 |
| 27. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Turnov (č. 3617) | 72 688 km | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2028 |
| 10. 5. 2024 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2028 |
| 2. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Turnov (č. 3617) | 72 182 km | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2026 |
| 14. 4. 2023 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 4. 2027 |
| 7. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3610) | 71 738 km | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 4. 2024 |
| 22. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 71 241 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 8. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 8. 2024 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3831) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 5. 2024 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 69 889 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2022 |
| 27. 4. 2020 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 69 847 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2022 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2023 |
| 3. 5. 2018 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 67 788 km | způsobilé | 8 lehkých
| 3. 5. 2020 |
| 2. 5. 2018 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 67 777 km | – | bez závad | 2. 5. 2020 |
| 24. 7. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 7. 2021 |
| 10. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3242) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 4. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2021 |
| 19. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 5. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2020 |
| 27. 5. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 64 050 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 5. 2018 |
| 26. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 64 050 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 26. 5. 2016 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 5. 2020 |
| 6. 10. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3829) | 22 096 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 5. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2019 |
| 24. 11. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3829) | 22 096 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 24. 11. 2016 |
| 15. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 60 079 km | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 5. 2016 |
| 16. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 7. 2017 |
| 15. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2017 |
| 21. 11. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 36 700 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 11. 2014 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 21. 5. 2016 |
| 18. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 5. 2016 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 54 036 km | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2014 |
| 13. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2015 |
| 19. 11. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | 24 390 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 11. 2012 |
| 11. 5. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 48 474 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2012 |
| 27. 5. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 5. 2013 |
| 19. 5. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2013 |
| 18. 12. 2008 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 174 000 km | způsobilé | 10 lehkých
| 18. 12. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel TECHN.SLUZBY
-
Nový provozovatel Jiří Spáčil (IČO 16645898)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 10. 11. 2006 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Služba Spáčil, s.r.o. (IČO 26843838)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2010 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2012 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2014 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2016 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Wertheim (IČO 10235213)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2015 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2015 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2015 · stanice: SERVISNÍ 5556/1, 72200, OSTRAVA - TŘEBOVICE
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu MĚLNÍKVyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 25/51
- Typ
- MULTICAR M 2501 /
- VIN
- 12150
- PČV
- 2561822
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SBĚRACÍ ZÁSOBNÍK
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB, NDR
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 13. 4. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 4. 1988
- Druh (typ)
- SBĚRACÍ ZÁSOBNÍK
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5-3SRF
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 9 / 33
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1810/ 2375
- Rozvor [mm]
- 1970
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1920
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 2.4
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70 X 13 C PR 6/ 5K X 13
6.70 X 13 C PR 6 (2)/ 5K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB, NDR
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- Číslo TP
- AI316061
- Číslo ORV
- UAP096918
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL-SBĚRACÍ ZÁSOBNÍK ORANŽOVÝ MAJÁK
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 12150
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.