PH 1000
- 1987
- ČERNÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN013
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 1:02 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/258050
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PH
- Model
- 1000
- Typ
- PH 1000 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 1988
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O1 – Přívěs za nákl.automobil-speciální
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Hasičský záchranný sbor města Ostravy, příspěvková organizace (IČO 00843831) od 18. 2. 1995
- Provozovatel: Hasičský záchranný sbor města Ostravy, příspěvková organizace (IČO 00843831) od 18. 2. 1995
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1987 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 1988 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 27. 7. 1988 | Nový provozovatel | MESTS. SPRAVA SB. POZAR. OCHR.#3807#OSTRAVA#OSTRCILOVA# # 4# | Registr silničních vozidel |
| 18. 2. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | Hasičský záchranný sbor města Ostravy, příspěvková organizace (IČO 00843831) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 9. 2026 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2028 |
| 7. 9. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 9. 2030 |
| 3. 8. 2026 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2030 |
| 16. 6. 2026 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2030 |
| 28. 5. 2026 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2030 |
| 13. 5. 2026 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3606) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 5. 2028 |
| 17. 4. 2026 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2028 |
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 7 vážné | 13. 5. 2026 |
| 1. 4. 2026 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | bez závad | 1. 4. 2027 |
| 30. 3. 2026 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2030 |
| 5. 3. 2026 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2028 |
| 26. 1. 2026 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 1. 2030 |
| 13. 11. 2025 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká | 13. 11. 2029 |
| 6. 11. 2025 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2029 |
| 21. 10. 2025 | Na žádost zákazníka | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 23. 9. 2025 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 9. 2029 |
| 5. 9. 2025 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2029 |
| 12. 8. 2025 | Pravidelná STK | Králův Dvůr (č. 3228) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2029 |
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 7. 2029 |
| 9. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2029 |
| 8. 7. 2025 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2029 |
| 20. 5. 2025 | Opakovaná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 5. 2027 |
| 15. 5. 2025 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 14. 6. 2025 |
| 3. 4. 2025 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 4. 2026 |
| 17. 2. 2025 | Opakovaná STK | Sokolov (č. 3402) | – | způsobilé | 2 lehké | 23. 1. 2029 |
| 7. 2. 2025 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 6 lehké | 7. 2. 2029 |
| 30. 1. 2025 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 1. 2029 |
| 23. 1. 2025 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3402) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 22. 2. 2025 |
| 9. 1. 2025 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 8. 2. 2025 |
| 9. 1. 2025 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2029 |
| 3. 1. 2025 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 1. 2029 |
| 22. 10. 2024 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2028 |
| 15. 10. 2024 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2026 |
| 23. 9. 2024 | Pravidelná STK | Český Dub (č. 3530) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné | 23. 10. 2024 |
| 13. 9. 2024 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2026 |
| 10. 9. 2024 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 9. 2024 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3802) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2026 |
| 22. 8. 2024 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2028 |
| 14. 8. 2024 | Opakovaná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | 3 lehké | 1. 8. 2026 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2028 |
| 1. 8. 2024 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 31. 8. 2024 |
| 26. 7. 2024 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 7. 2028 |
| 28. 6. 2024 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2028 |
| 17. 6. 2024 | Pravidelná STK | Dačice (č. 3328) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2028 |
| 1. 6. 2024 | Evidenční kontrola | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 5. 2024 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2028 |
| 13. 5. 2024 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2028 |
| 9. 5. 2024 | Pravidelná STK | Vrchlabí (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2028 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3251) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2028 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 4. 2026 |
| 8. 4. 2024 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 4. 2025 |
| 18. 3. 2024 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2028 |
| 21. 2. 2024 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2026 |
| 12. 1. 2024 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 1. 2028 |
| 14. 12. 2023 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 12. 2027 |
| 25. 10. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 10. 2027 |
| 11. 10. 2023 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2027 |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK | Nový Bydžov (č. 3638) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 9. 2027 |
| 5. 9. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | 2 lehké | 5. 9. 2024 |
| 22. 6. 2023 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 6. 2027 |
| 21. 6. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 6. 2025 |
| 7. 6. 2023 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 6. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2025 |
| 27. 10. 2022 | Pravidelná STK | Louny (č. 3508) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 10. 2024 |
| 27. 9. 2022 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 9. 2023 |
| 12. 9. 2022 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2024 |
| 29. 6. 2022 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2026 |
| 26. 5. 2022 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel MESTS. SPRAVA SB. POZAR. OCHR.#3807#OSTRAVA#OSTRCILOVA# # 4#
-
Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor města Ostravy, příspěvková organizace (IČO 00843831)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- PH
- Obchodní označení
- 1000
- Typ
- PH 1000 /
- VIN
- 013
- PČV
- 258050
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-speciální
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 7. 1988
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 013
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1543
- Číslo TP
- AI492478
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
- Doplňkový text na TP
- AAB 909800
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 013
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.