BSS PS 2 16.12
- 1986
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5333
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:17 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2595307
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 30. 9. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 9. 1986
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- R3a – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Družstvo Agrochmel Kněževes (IČO 47048565) od 23. 9. 2020
- Provozovatel: Družstvo Agrochmel Kněževes (IČO 47048565) od 23. 9. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 9. 1986 | První registrace | Československá automobilová doprava Praha Klíčov,státní podnik "v likvidaci" (IČO 14888114) | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 1986 | Nový provozovatel | KRALUPY N./VLTAVOU | Registr silničních vozidel |
| 25. 4. 1995 | Nový provozovatel | JUDr. Jan HOFMANN - Česká spedice-Autoopravny-Doprava (IČO 61300217) | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 2000 | Nový provozovatel | A.G.A.S. spol. s r.o. (IČO 47543574) | Registr silničních vozidel |
| 13. 8. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Družstvo Agrochmel Kněževes (IČO 47048565) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 7. 2026 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2030 |
| 3. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 2 840 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 6. 2030 |
| 12. 3. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 3. 2030 |
| 6. 10. 2025 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2029 |
| 7. 6. 2024 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2028 |
| 23. 4. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2028 |
| 19. 4. 2024 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 19. 4. 2028 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2028 |
| 26. 7. 2022 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 7. 2026 |
| 27. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 1 120 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2026 |
| 16. 3. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 3. 2026 |
| 15. 9. 2021 | Opakovaná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 9. 2025 |
| 9. 9. 2021 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 9. 10. 2021 |
| 15. 9. 2020 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 9. 2024 |
| 28. 7. 2020 | Na žádost zákazníka | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2024 |
| 29. 5. 2020 | Na žádost zákazníka | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 5. 2020 | Opakovaná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2024 |
| 29. 4. 2020 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 29. 5. 2020 |
| 23. 4. 2020 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 23. 5. 2020 |
| 13. 4. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 4. 2024 |
| 18. 12. 2018 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 12. 2019 |
| 27. 3. 2018 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 1 120 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2022 |
| 27. 3. 2018 | Měření emisí | Boskovice (č. 470117) | – | – | bez závad | 27. 3. 2022 |
| 17. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 3. 2022 |
| 18. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 13. 12. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 13. 12. 2018 |
| 31. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2021 |
| 14. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 7. 2018 |
| 23. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 5. 2021 |
| 24. 2. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 2. 2021 |
| 17. 5. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 5. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2020 |
| 3. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 12. 2016 |
| 3. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 12. 2019 |
| 11. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 12. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 12. 2015 |
| 28. 1. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 1. 2018 |
| 16. 12. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 12. 2014 |
| 9. 10. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2017 |
| 13. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 2 330 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 13. 5. 2017 |
| 30. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2017 |
| 18. 2. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2017 |
| 11. 12. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 12. 2013 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3708) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2016 |
| 7. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 3. 2016 |
| 2. 12. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 12. 2012 |
| 26. 11. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 11. 2015 |
| 12. 11. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 12. 12. 2011 |
| 5. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2015 |
| 4. 11. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 11. 2011 |
| 20. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 7. 2014 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 10. 2010 |
| 17. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2013 |
| 3. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2013 |
| 11. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 12 309 km | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2013 |
| 25. 2. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Československá automobilová doprava Praha Klíčov,státní podnik "v likvidaci" (IČO 14888114)Nový provozovatel KRALUPY N./VLTAVOU
-
Konec: provozovatel KRALUPY N./VLTAVOU
-
Nový provozovatel JUDr. Jan HOFMANN - Česká spedice-Autoopravny-Doprava (IČO 61300217)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaNový provozovatel A.G.A.S. spol. s r.o. (IČO 47543574)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2010 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2011 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2012 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 12. 2013 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 12. 2014 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 12. 2015 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 12. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 7. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-07-0578
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-12-0544
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 12. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-12-0667
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-04-1295
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 9. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-09-0593
-
Nový vlastník a provozovatel Družstvo Agrochmel Kněževes (IČO 47048565)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2028 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-24-04-0142
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – CAKOVICKÁ 2, PRAHA 9
Zprávy z registru
- PŘESTAVBA NA RA3
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- VIN
- 5333
- PČV
- 2595307
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- R3a
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 30. 9. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 9. 1986
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2330
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00-20 16 PR/ 7,5-20
10,00-20 16 PR/ 7,5-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P., SENICE NA HANÉ
- Výrobní číslo karoserie
- 5333
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1369
- Číslo TP
- UG218129
- Číslo ORV
- ZAB055768
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Další záznamy
- 25.8.2020 PŘESTAVBA
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5333
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.