ZETOR 7320
- 1996
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 57 kW ≈ 77 k
VIN2543
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:54 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2674077
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7320
- Typ
- ZETOR 7320 /
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 5. 3. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 3. 1997
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 57 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TAS Holešov, s.r.o. (IČO 25583140) od 6. 4. 2000
- Provozovatel: TAS Holešov, s.r.o. (IČO 25583140) od 6. 4. 2000
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 3. 1997 | První registrace | TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA HOLEŠOVA (IČO 00500275) | Registr silničních vozidel |
| 6. 4. 2000 | Nový vlastník a provozovatel | TAS Holešov, s.r.o. (IČO 25583140) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 6. 2026 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 5 932 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 6. 2030 |
| 18. 6. 2026 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 5 932 km | – | bez závad | 18. 6. 2030 |
| 12. 5. 2026 | Opakovaná STK | Písek (č. 3310) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2030 |
| 23. 4. 2026 | Pravidelná STK | Písek (č. 3310) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 5. 2026 |
| 21. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 1 107 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2029 |
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2029 |
| 8. 3. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 5 066 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 3. 2029 |
| 14. 10. 2024 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2026 |
| 15. 7. 2024 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2026 |
| 20. 6. 2024 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2028 |
| 24. 10. 2023 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 11. 2023 |
| 24. 10. 2023 | Opakovaná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2027 |
| 20. 4. 2023 | Pravidelná STK | Králův Dvůr (č. 3228) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 4. 2027 |
| 27. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 6. 2026 |
| 18. 3. 2022 | Opakovaná STK | Písek (č. 3310) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2026 |
| 4. 3. 2022 | Pravidelná STK | Písek (č. 3310) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 3. 4. 2022 |
| 28. 1. 2022 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 1. 2024 |
| 30. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Holešov (č. 3743) | 583 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 30. 11. 2025 |
| 17. 8. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 5 066 km | způsobilé | 10 lehkých
| 17. 8. 2025 |
| 10. 8. 2021 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 5 066 km | – | bez závad | 10. 8. 2025 |
| 3. 5. 2021 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2025 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 1 031 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 1 031 km nižší než dříve | – | 1 lehká
| 20. 5. 2024 |
| 24. 4. 2020 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2022 |
| 13. 1. 2020 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 1. 2022 |
| 24. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 5 859 km | způsobilé | 6 lehkých
| 31. 5. 2022 |
| 30. 5. 2018 | Měření emisí | Velké Albrechtice (č. 480428) | 5 858 km | – | bez závad | 30. 5. 2022 |
| 29. 1. 2018 | Opakovaná STK | Náchod (č. 3623) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 1. 2020 |
| 15. 1. 2018 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 14. 2. 2018 |
| 18. 8. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | 5 066 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 8. 2021 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2021 |
| 14. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2020 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 1 031 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 9. 5. 2020 |
| 4. 1. 2016 | Před registrací - opakovaná | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 6 lehkých
| |
| 29. 12. 2015 | Před registrací | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 28. 1. 2016 |
| 3. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2019 |
| 11. 4. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 4. 2019 |
| 29. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 12. 2018 |
| 13. 6. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 6. 2018 |
| 2. 12. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 6 621 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 12. 2017 |
| 28. 11. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2017 |
| 19. 8. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 8. 2017 |
| 7. 8. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2017 |
| 6. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2017 |
| 3. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 8. 2016 |
| 30. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 4 lehké
| 30. 7. 2016 |
| 17. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 7. 2014 |
| 7. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2012 |
| 12. 4. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 1 031 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 4. 2016 |
| 11. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 1 031 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 10. 5. 2012 |
| 19. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2013 |
| 2. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2011 |
| 31. 8. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2014 |
| 20. 7. 2010 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3817) | 32 000 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2010 |
| 14. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 6. 2014 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2014 |
| 18. 1. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 1. 2014 |
| 4. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2011 |
| 5. 8. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 8. 2013 |
| 6. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2013 |
| 17. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2013 |
| 2. 12. 2008 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 4 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY MĚSTA HOLEŠOVA (IČO 00500275)
-
Nový vlastník a provozovatel TAS Holešov, s.r.o. (IČO 25583140)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 1. 2010 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2017 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2025 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-21-11-1338
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2029 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-11-0186
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7320
- Typ
- ZETOR 7320 /
- VIN
- 2543
- PČV
- 2674077
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR A.S., BRNO
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 5. 3. 1997
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 3. 1997
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6245
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR A.S., BRNO
- Typ motoru
- Z 7301
- Číslo motoru
- 002447
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 57 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3765/ 1854/ 2741
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5350/ 5350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1750/ 1750
3600/ 3600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16; 7,50-20/ 5,5 F X 16; 5,50 F X 20
16,9-28-; 16,9-30; 9,5-42; 5-42; 12,4-36/ W12X28; W15LX30; W8X42; W11X36 XX
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROSTROJ, ELPLAST BRNO, VLAD PREŠOV
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3065-004-01
- Číslo ORV
- UBI613014
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- 06.04.2000 SCHV. ZVS ORANŽOVÉ BARVY
DALŠÍ ROZMĚR ZADNÍCH PNEUMATIK: 13,6-36; 16,9-34.
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX. 2,5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS. VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ PŘIPOJENÍ POUZE JEDNOHO PŘÍVĚSU NEBO NÁVĚSU.
W15 X 34.
CELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍC HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠEKY FMD Č. 41/84 SB. (§/ODST.):
20/7 - TRAKTOR JE VYBAVEN STROJNÍM ŘÍZENÍM
21/3 - NENÍ SPLNĚNA VIDITELNOST KONTROLKY SMĚROVÝCH SVĚTEL A SYMBOLY NEJSOU DOSTATEČNĚ ZŘETELNÉ
50/1 - TRAKTOR NENÍ VYBAVEN ZAŘÍZENÍM UMOŽNUJÍCÍM ZAPOJENÍ ZADNÍ SVÍTILNY ČERVENÉ BARVY DO MLHY NA PŘÍVĚSECH A NÁVĚSECH
59/2 - VYTÁPĚCÍ A VĚTRACÍ SYSTÉM NESPŇUJE NĚKTERÉ POŽADAVKY PŘÍSLUŠNÝCH TECHNICKÝCH NOREM
67/1 - NEJVYŠŠÍ KONSTRUKČNÍ RYCHLOST PŘEKRAČUJE STANOVENOU HODNOTU O 5KM/H
67/7 - BEZPEČENOSTNÍ KABINA NESPLŇUJE NĚKTERÉ PODMÍNKY STANOVENÉ TECHNICKÝMI A HYGIENICKÝMI PŘEDPISY
67/8 - NENÍ DODRŽEN ÚHELGEOMETRICKÉ VIDITELNOSTI SMĚREM VEN U POTKÁVACÍCGH SVĚTEL.
VYHLÁŠKA MV Č. 145/56 U.L. (§/ODST.): 92/2 - NENÍ SPNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2543
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.