ZETOR

  • 1994
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 3922 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VIN33351

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:06 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2702891

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1994. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ZETOR
Typ
ZETOR 7745 / 7745
Rok výroby
1994
Datum 1. registrace
23. 3. 1994
Datum 1. registrace v ČR
23. 3. 1994
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3922 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
T1 – Traktor kolový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
4 160 km
při prohlídce 30. 9. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Zemědělské družstvo VRBÁTKY
od 11. 8. 2004

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
23. 3. 1994 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 8. 2004 Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo VRBÁTKY (IČO 46991719) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 201420162018202020222024 4. 7. 2013: 30 000 km7. 2. 2020: 3 639 km25. 9. 2020: 4 160 km13. 6. 2024: 3 639 km30. 9. 2024: 4 160 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 9. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Náchod (č. 3623) 4 160 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
30. 9. 2028
13. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Prostějov (č. 3723) 3 639 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 7.7.2 Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé. lehká
13. 6. 2028
25. 9. 2020 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) – způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
25. 9. 2024
25. 9. 2020 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 4 160 km způsobilé bez závad 25. 9. 2024
8. 9. 2020 Evidenční kontrola Veselí nad Moravou (č. 3740) – způsobilé bez závad
7. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Prostějov (č. 3723) 3 639 km nižší než dříve způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
7. 2. 2024
15. 4. 2019 Pravidelná STK Lipník nad Bečvou (č. 6802) – způsobilé
5 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 6.2.90.4.1 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je opotřebovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uzavření / otevření bočnic. lehká
15. 4. 2023
24. 4. 2018 Pravidelná STK Kopřivnice (č. 3816) – nezpůsobilé
5 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 1.2.2.1 Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku. nebezpečná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.2 Z hydraulického zařízení odkapává olej. vážná
31. 7. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3816) – dočasně způsobilé
4 lehké, 8 vážných
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá dokumentaci vozidla (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, barva vozidla, ABS, apod.). vážná
  • 1.1.12.2.2 Brzdová hadice zkroucená, popraskaná nebo odřená tak, že je zasažena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. vážná
  • 1.1.18.2 Výrazný rozdíl zdvihu pák brzdových klíčů na nápravě nebo seřízení zdvihu pák brzdových klíčů neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 5.2.3.10.1 Náhradní kolo chybí nebo je poškozené nebo neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.2 Zástěrka / zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie, je-li vyžadováno, chybí nebo neplní svoji funkci. vážná
  • 7.13.1 Vozidlo není označeno předepsanými údaji. vážná
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
30. 8. 2017
29. 10. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3614) – způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
29. 10. 2020
12. 2. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3723) – způsobilé
4 lehké
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
12. 2. 2020
4. 7. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) 30 000 km způsobilé bez závad 4. 7. 2017
1. 11. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3623) – způsobilé
4 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 11. 2016
10. 2. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3723) – způsobilé
3 lehké
  • 3112 Z posilovače uniká kapalina NÁPRAVY, KOLA, PÉROVÁNÍ, HŘÍDELE A KLOUBY 400 401 Přední náprava (vidlice) 402 Kola - vůle v zavěšení 403 Kola - vůle v uložení 404 Kola - upevnění 405 Disky (ráfky) 406 Pneumatiky - konstrukce, druh dezénu, rozměr 407 Pneumatiky - poškození 408 Pneumatiky - hloubka… (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 2. 2016
11. 11. 2009 Evidenční kontrola Královéhradecký kraj (č. 3623) – způsobilé bez závad 11. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo VRBÁTKY (IČO 46991719)
  3. Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 796 01, PROSTĚJOV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2016 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 796 01, PROSTĚJOV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2020 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 796 01, PROSTĚJOV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2024 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 796 01, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-20-52-9013
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2028 · stanice: ZA OLOMOUCKOU, 796 01, PROSTĚJOV · protokol CZ-3723-24-06-0094
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ZETOR
Typ
ZETOR 7745 / 7745
Typ kód
7745
VIN
33351
PČV
2702891
Druh vozidla
Traktor kolový
Kategorie vozidla
T1
Výrobce vozidla
ZETOR s.p. BRNO
Rok výroby
1994
Datum 1. registrace
23. 3. 1994
Datum 1. registrace v ČR
23. 3. 1994
Druh (typ)
BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK6011
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
BRNO DIESEL A.S. BRNO
Typ motoru
Z 7701
Číslo motoru
31478
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3922
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
25

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
86

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4035/ 1980/ 2737
Rozvor [mm]
2222
Provozní hmotnost
3955
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5600/ 5600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
19,62KN/ 19,62KN
35,32KN/ 35,32KN
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
9600/ 9600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,2-24; 12,4-24/ W9X24
16,9-30; 16,9-28; 12,4-36**/ W15LX30; W12X20; W11X38; W15LX34
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
Rostroj s.p. Rousínov
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1784-001-91
Číslo TP
AL584478
Číslo ORV
ZAA029565
Druh RZ
TRAKTOR
Doplňkový text na TP
rz-ano.
Další záznamy
*)DALŠÍ VÝROBCI: ELPLAST S.P. BRNO, LETOSTROJ S.P. LETOVICE
**) DALŠÍ ALTERNATIVNÍ ROZMĚRY PNEUMATIK: 13,6-36; 16,9-34
***)VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ 2,5 NÁSOBEKPOHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO, PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ PŘIPOJENÍ POUZE JEDNOHO PŘÍVĚSU NEBO NÁVĚSU.
-ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH , KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č.41/84 SB.:
§/ODST.
19/1, 21/3, 48/6, 48/7,, 50/1, 59/2, 67/1,67/7, 67/8,
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - §92 ODST. 2, VYHL. MV Č.145/56 ÚI

Další ověření (externí odkazy)