ZETOR 7745
- 1988
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN10344
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:49 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2725969
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 15× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7745
- Typ
- ZETOR 7745 /
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Stařeč, družstvo (IČO 00140341) od 19. 12. 1988
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Stařeč, družstvo (IČO 00140341) od 19. 12. 1988
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 12. 1988 | První registrace | Zemědělské družstvo Stařeč, družstvo (IČO 00140341) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 8. 2026 | Opakovaná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 75 665 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2028 |
| 4. 8. 2026 | Pravidelná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | 75 601 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 3. 9. 2026 |
| 4. 8. 2026 | Měření emisí | Lysá nad Labem (č. 420821) | – | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 4. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Mýto (č. 3418) | 2 495 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 4. 5. 2030 |
| 12. 7. 2025 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 3 105 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2029 |
| 11. 7. 2025 | Měření emisí | Moravské Budějovice (č. 471025) | 3 105 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2027 |
| 28. 8. 2024 | Opakovaná STK | Lysá nad Labem (č. 3240) | 74 021 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 8. 2026 |
| 7. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 73 944 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 7. 8. 2026 |
| 4. 4. 2024 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | 98 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 4. 2028 |
| 23. 3. 2024 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 98 km nižší než dříve | – | bez závad | 23. 3. 2028 |
| 22. 2. 2024 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 2. 2028 |
| 12. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 2 867 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 2. 2028 |
| 3. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 221 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 10. 2027 |
| 9. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 71 787 km | způsobilé | 3 lehké
| 9. 8. 2024 |
| 20. 4. 2022 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3217) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 4. 2026 |
| 20. 4. 2022 | Měření emisí | Hořovice (č. 520203) | 2 376 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2024 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 7. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 2 671 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 10. 7. 2025 |
| 10. 7. 2021 | Měření emisí | Moravské Budějovice (č. 471025) | 2 871 km nižší než dříve | – | bez závad | 10. 7. 2025 |
| 12. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 69 426 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2022 |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6741) | 74 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 16. 4. 2024 |
| 13. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Třebíč (č. 6721) | 2 867 km | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 2. 2024 |
| 15. 11. 2019 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | 189 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 11. 2023 |
| 14. 11. 2019 | Měření emisí | Horšovský Týn (č. 440116) | 189 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 14. 11. 2023 |
| 22. 10. 2019 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 10. 2023 |
| 11. 4. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3644) | 95 625 km | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 4. 2021 |
| 10. 4. 2019 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 95 625 km | způsobilé | 1 lehká
| 10. 4. 2021 |
| 13. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Lysá nad Labem (č. 3240) | 66 769 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 6. 2020 |
| 29. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 3. 2022 |
| 20. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 25. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 25. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 2 671 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 7. 2021 |
| 15. 5. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 4. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 4. 2021 |
| 24. 8. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 8. 2020 |
| 23. 6. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | 66 580 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 6. 2018 |
| 13. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | 66 533 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 13. 7. 2016 |
| 30. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3644) | 95 625 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 5. 2018 |
| 19. 2. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | 2 867 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 19. 2. 2020 |
| 18. 12. 2015 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 12. 2017 |
| 16. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 15. 1. 2016 |
| 16. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 10. 2019 |
| 16. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2019 |
| 1. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3644) | 92 220 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 5. 2016 |
| 25. 4. 2014 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 105 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 3. 2018 |
| 10. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 105 000 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 9. 4. 2014 |
| 4. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 3. 2018 |
| 31. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 65 341 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 10. 2015 |
| 15. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 18 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 7. 2017 |
| 17. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 6. 2017 |
| 11. 10. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 6604) | 9 623 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 10. 2016 |
| 20. 6. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 500 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 20. 6. 2014 |
| 5. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 6604) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2012 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 73 704 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2014 |
| 22. 2. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 2. 2016 |
| 2. 11. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 64 401 km | způsobilé | 3 lehké
| 2. 11. 2013 |
| 13. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 10. 2015 |
| 9. 6. 2010 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2014 |
| 31. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 30. 6. 2010 |
| 27. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2012 |
| 14. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 54 614 km | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 5. 2012 |
| 8. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 3. 2014 |
| 14. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2009 |
| 22. 9. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2009 |
| 26. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6724) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 5. 2013 |
| 30. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Stařeč, družstvo (IČO 00140341)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2016 · stanice: Ždárského 183, 674 01, Třebíč
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2020 · stanice: Ždárského 183, 674 01, Třebíč
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2024 · stanice: Ždárského 183, 674 01, Třebíč · protokol CZ-6721-20-52-9014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2028 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-24-02-0373
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 7745 1988 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,8 %
Srovnáváme s 1 014 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7745
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7745
- Typ
- ZETOR 7745 /
- VIN
- 10344
- PČV
- 2725969
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR K.P. BRNO
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 19. 12. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 12. 1988
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- zbrojovka k.p. brno
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 10357
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1980/ 2737
- Rozvor [mm]
- 2222
- Provozní hmotnost
- 3935
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5600/ 5600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 9600/ 9600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,2 - 24/ W 9 X 24
16,9 - 30/ DW 14 X 30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET ZETOR K.P. BRNO
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1784-001-91
- Číslo TP
- AI551308
- Číslo ORV
- AAI751946
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX 2.5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO, PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ PŘIPOJENÍ POUZE JEDNOHO PŘÍVĚSU NEBO NÁVĚSU. ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY Č. 41/1884 SB.: A 41/84 SB.: § 13 ODS. 6; § 19 ODS.1; § 21 ODS. 3.
§ 48 ODS. 6; § 46 ODS. 7; § 50 ODS. 1; § 59 ODS. 2; § 60 ODS. 2.
ALTERNATIVNÍ PNEU: PŘEDNÍ 12,4 - 24
ALTER. PNEU ZADNÍ: 16,9 X 28, 12,4 - 36, 13,4 - 36, 16,9 - 34
ALTER. RÁFKY ZADNÍ: W12 X 28, W11 X 36, W15L X 34
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 10344
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.