URSUS C

  • 1974
  • ČERVENÁ-TMAVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 4562 cm³

VIN7222

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:47 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/273759

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1974. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
URSUS
Model
C
Typ
URSUS C 385 /
Rok výroby
1974
Datum 1. registrace
1. 1. 1974
Datum 1. registrace v ČR
5. 1. 1988
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
4562 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
Traktor kolový
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
neuvedeno
1
Vlastník v registru
Školní statek, Horšovský Týn - Horšov 1
od 5. 1. 1988

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1974 První registrace Registr silničních vozidel
5. 1. 1988 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
5. 1. 1988 Nový vlastník a provozovatel Školní statek, Horšovský Týn - Horšov 1 (IČO 00076821) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 9. 2026 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) – způsobilé bez závad 1. 9. 2030
26. 4. 2024 Pravidelná STK Babice (č. 6742) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
26. 4. 2028
17. 10. 2023 Pravidelná STK Nové Strašecí (č. 3239) – způsobilé
3 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
17. 10. 2027
12. 9. 2023 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
12. 9. 2027
28. 2. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 6714) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
28. 2. 2027
27. 9. 2022 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) – způsobilé bez závad 27. 9. 2026
9. 8. 2022 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
9. 8. 2026
3. 8. 2022 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) – způsobilé bez závad 3. 8. 2026
22. 7. 2019 Opakovaná STK Nové Strašecí (č. 3239) – způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
16. 7. 2023
16. 7. 2019 Pravidelná STK Nové Strašecí (č. 3239) – dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 4.3.1.1.2 Nesvítí některá povinná brzdová svítilna. vážná
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.8.2.1.4 Počet odrazek, neodpovídá předepsanému / povolenému počtu (chybí / překračuje). vážná
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
15. 8. 2019
12. 3. 2019 Pravidelná STK Fryšták (č. 6739) – způsobilé
3 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
12. 3. 2023
12. 3. 2019 Pravidelná STK Fryšták (č. 6739) – způsobilé bez závad 12. 3. 2023
18. 1. 2019 Pravidelná STK Žatčany (č. 6714) – způsobilé
4 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
18. 1. 2023
5. 10. 2018 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) – způsobilé bez závad 5. 10. 2022
8. 8. 2018 Pravidelná STK Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) – způsobilé bez závad 8. 8. 2022
29. 7. 2018 Pravidelná STK Dolní Cerekev (č. 6711) – způsobilé
3 lehké
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 7.6.1.1 Zakládací klíny ke kolu nejsou v dobrém stavu, ale plní svoji funkci. lehká
29. 7. 2022
11. 5. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) – způsobilé
4 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
11. 5. 2020
24. 8. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3308) – způsobilé bez závad 24. 8. 2019
8. 7. 2015 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3239) – způsobilé bez závad 8. 7. 2019
15. 4. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 6701) – způsobilé
1 lehká
  • 6.2.11.4.1 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je opotřebovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uzavření / otevření bočnic. lehká
15. 4. 2019
19. 9. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) – způsobilé bez závad 19. 9. 2018
15. 5. 2014 Pravidelná STK Kraj Vysočina (č. 6711) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
15. 5. 2018
3. 9. 2012 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3645) – způsobilé bez závad 3. 9. 2016
21. 5. 2011 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3239) – způsobilé
4 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 5. 2015
3. 5. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 6701) – způsobilé
1 lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 5. 2015
14. 3. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3308) – způsobilé bez závad 14. 3. 2015
14. 9. 2010 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3618) – způsobilé
1 lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 9. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Školní statek, Horšovský Týn - Horšov 1 (IČO 00076821)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (URSUS C 1974 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 44,1 %

Srovnáváme s 501 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu URSUS C

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • ZÁVĚS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
URSUS
Obchodní označení
C
Typ
URSUS C 385 /
VIN
7222
PČV
273759
Druh vozidla
Traktor kolový
Rok výroby
1974
Datum 1. registrace
1. 1. 1974
Datum 1. registrace v ČR
5. 1. 1988
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
Z 8001
Číslo motoru
20755
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
4562
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
5990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5990/ 5990
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
7222
Barva
ČERVENÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
803
Číslo TP
AD375994
Druh RZ
TRAKTOR
RM zániku
MD (vozidlo bez RM)

Další ověření (externí odkazy)