ZETOR 7711
- 1987
- ČERVENÁ-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN5051
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:42 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2759529
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 7711
- Typ
- ZETOR 7711 /
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 14. 12. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 12. 1987
- Barva
- ČERVENÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401) od 27. 2. 1998
- Provozovatel: Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401) od 27. 2. 1998
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 12. 1987 | První registrace | Město Jemnice (IČO 00289531) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 1995 | Nový provozovatel | TECHNICKÉ SLUŽBY (IČO 60418931) | Registr silničních vozidel |
| 27. 2. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 4 132 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 11. 2029 |
| 11. 5. 2023 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 5. 2027 |
| 9. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 4. 2023 | Evidenční kontrola | Horažďovice (č. 3424) | 751 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 15. 9. 2022 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 9. 2026 |
| 24. 5. 2022 | Na žádost zákazníka | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 4 132 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 11. 2025 |
| 8. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Horažďovice (č. 3424) | 741 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 2. 2025 |
| 8. 4. 2019 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 4. 2023 |
| 24. 9. 2018 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2022 |
| 16. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 25 043 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2020 |
| 27. 11. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 11. 2021 |
| 14. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3706) | 6 262 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| |
| 2. 11. 2017 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | 3 988 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 11. 2021 |
| 26. 5. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2021 |
| 2. 3. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 6 vážných
| 1. 4. 2017 |
| 12. 7. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | 338 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2020 |
| 23. 2. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 2. 2017 |
| 22. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 nebezpečné
| |
| 25. 11. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 11. 2019 |
| 27. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2019 |
| 13. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 4. 2019 |
| 3. 2. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3225) | 9 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 2. 2017 |
| 22. 9. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 22. 9. 2018 |
| 14. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 11. 2017 |
| 21. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3208) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2017 |
| 29. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 3 140 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 5. 2017 |
| 23. 11. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3848) | – | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2016 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 4. 2016 |
| 29. 8. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 8. 2015 |
| 7. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 4. 2015 |
| 5. 8. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 30 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 5. 8. 2014 |
| 22. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 6. 2014 |
| 2. 12. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 12. 2013 |
| 23. 2. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | 125 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 2. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Město Jemnice (IČO 00289531)
-
Nový provozovatel TECHNICKÉ SLUŽBY (IČO 60418931)
-
Nový vlastník a provozovatel Správa majetku města, s.r.o. (IČO 60731401)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2013 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 11. 2017 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2021 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-17-61-8004
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2025 · stanice: DĚLNICKÁ 203, 380 01, DAČICE · protokol CZ-6309-21-61-9003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2029 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-25-11-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 7711 1987 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 68,5 %
Srovnáváme s 537 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 7711
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 7711
- Typ
- ZETOR 7711 /
- VIN
- 5051
- PČV
- 2759529
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET K.P., BRNO
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 14. 12. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 12. 1987
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AGROZET K.P., BRNO
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 5123
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1841/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1462/ 1462
3532/ 3532
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,5-16; 6,5-16; 7,5-20/ 5,5F X 16; 4,5E X 16; 5,5FX20
16,9-30; 16,9-28; 12,4-36; 13,6-36; 16,9-34/ DW14X30; W12X28; W11X36; W15LX34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 5051
- Barva
- ČERVENÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1783-001-91
- Číslo TP
- AH371245
- Číslo ORV
- AAD934988
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Doplňkový text na TP
- Barva červeno-růžová
- Další záznamy
- TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST SCHVÁLENA HROMADNĚ DNE 24.07.1985
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX 2,5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU, TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS.
VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ POUZE JEDEN PŘÍVĚS NEBO NÁVĚS.
ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍHCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VÝJIMKY Z UST. VYHL. FMD Č. 41/1984 SB.:
§13 ODST.8; §19 ODST. 1; §21 ODST. 3; §48 ODST.6; §48 ODST.6,7; §50 ODST.1; §59 ODST.2; §67 ODST.1; §67 ODST.7; §67 ODST.8; §40 ODST.2
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ RZ - §92 ODST. 2 VYHL. MV Č. 145/56 ÚL.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5051
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.