PANAV PS 2 16.12
- 1985
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
VIN4441
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 6:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2763018
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 7. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 17× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 79 dnů (6. 8. 2013 až 24. 10. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PANAV
- Model
- PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 10. 4. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 4. 1985
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZD Dřísy a.s. (IČO 00104906) od 10. 4. 2025
- Provozovatel: ZD Dřísy a.s. (IČO 00104906) od 10. 4. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 4. 1985 | První registrace | FANDA,s r.o.,odš.záv.,Masokombinát Kosmonosy (IČO 18623221) | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 1985 | Nový provozovatel | VSV Hausner, a.s. v likvidaci (IČO 46356932) | Registr silničních vozidel |
| 16. 6. 1993 | Nový vlastník | STÁTNÍ PODNIK ŠTEPÁNSKÁ 63 PRAHA 1 | Registr silničních vozidel |
| 14. 12. 1995 | Nový provozovatel | Martin Verner (IČO 42716802) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 1998 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 6. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | KK AGRO s.r.o. (IČO 25526791) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | ing. Josef Hložek (IČO 42714320) | Registr silničních vozidel |
| 24. 10. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | ing. Josef Hložek (IČO 42714320) | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | ZD Dřísy a.s. (IČO 00104906) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 5. 2026 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2030 |
| 11. 5. 2026 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2030 |
| 22. 4. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2030 |
| 12. 12. 2025 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 12. 2029 |
| 17. 9. 2025 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2029 |
| 16. 6. 2025 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2029 |
| 14. 3. 2025 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 6204) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 11. 11. 2024 | Evidenční kontrola | Staříč (č. 3856) | 5 623 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2024 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2028 |
| 15. 5. 2024 | Měření emisí | Loštice (č. 480909) | 16 180 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2028 |
| 10. 5. 2024 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | 3 228 km | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2028 |
| 30. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 30. 4. 2028 |
| 27. 4. 2024 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | 6 737 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 3 227 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2026 |
| 4. 3. 2024 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | 1 973 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 4. 3. 2028 |
| 4. 3. 2024 | Měření emisí | Kutná Hora (č. 420507) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2028 |
| 30. 8. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2027 |
| 19. 8. 2023 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 19. 8. 2027 |
| 16. 8. 2023 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | |
| 31. 7. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 5 627 km | způsobilé | 7 lehkých
| 31. 7. 2027 |
| 8. 9. 2022 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2026 |
| 27. 5. 2022 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2026 |
| 20. 5. 2022 | Pravidelná STK | Lubenec (č. 3507) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2026 |
| 22. 4. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 4. 2026 |
| 20. 12. 2021 | Pravidelná STK | Horažďovice (č. 3424) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 12. 2025 |
| 13. 7. 2021 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 7. 2025 |
| 3. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3814) | 5 623 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 6. 2024 |
| 22. 6. 2020 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | 2 921 km | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2024 |
| 19. 6. 2020 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 2 920 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 6 737 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 5. 2024 |
| 12. 5. 2020 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 11. 5. 2024 |
| 11. 5. 2020 | Měření emisí | Loštice (č. 480909) | 1 618 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2024 |
| 24. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Divišov (č. 3205) | 1 973 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 24. 2. 2024 |
| 31. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 4 508 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 7. 2023 |
| 29. 7. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2023 |
| 17. 7. 2019 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 5 330 km | – | 1 lehká
| 17. 7. 2023 |
| 24. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Zábřeh (č. 3839) | 1 618 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 23. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2022 |
| 10. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2022 |
| 8. 11. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 11. 2021 |
| 13. 9. 2017 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 8. 2021 |
| 12. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 6. 2021 |
| 28. 8. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 5 vážných
| 27. 9. 2017 |
| 27. 6. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2021 |
| 9. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 9. 7. 2017 |
| 25. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3839) | 1 619 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 6 737 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2020 |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 5. 2020 |
| 17. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 1. 1. 1900 |
| 1. 3. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 2 643 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2020 |
| 18. 12. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2019 |
| 19. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 11. 2019 |
| 21. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2019 |
| 28. 7. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 3 595 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 7. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2019 |
| 3. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 3. 2019 |
| 3. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 9. 2014 | Na žádost zákazníka | Karlovarský kraj (č. 3429) | 2 583 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 4. 9. 2014 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2018 |
| 1. 4. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3520) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 4. 2018 |
| 12. 11. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3805) | – | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2017 |
| 24. 10. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 7 903 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 10. 2017 |
| 17. 9. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2017 |
| 16. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 6. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 8. 2017 |
| 10. 6. 2013 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 6. 2017 |
| 4. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 4. 7. 2013 |
| 28. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2017 |
| 20. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 8. 2013 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 6. 2016 |
| 30. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 6 737 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 30. 5. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 4. 2016 |
| 29. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 2. 2016 |
| 5. 1. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | 12 000 km | způsobilé | 8 lehkých
| 5. 1. 2016 |
| 15. 9. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 9. 2015 |
| 16. 8. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 8. 2011 |
| 16. 8. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 8. 2011 |
| 26. 7. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 6 000 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 7. 2015 |
| 21. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 7. 2012 |
| 30. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2015 |
| 10. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 21. 7. 2010 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 7. 2011 |
| 20. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 nebezpečné
| 20. 7. 2010 |
| 27. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 19 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 27. 5. 2014 |
| 4. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 3. 2014 |
| 31. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2013 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 6. 2010 |
| 4. 6. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2013 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 1 084 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2013 |
| 7. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | 5 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2013 |
| 9. 3. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel FANDA,s r.o.,odš.záv.,Masokombinát Kosmonosy (IČO 18623221)Nový provozovatel VSV Hausner, a.s. v likvidaci (IČO 46356932)
-
Nový vlastník STÁTNÍ PODNIK ŠTEPÁNSKÁ 63 PRAHA 1
-
Konec: vlastník STÁTNÍ PODNIK ŠTEPÁNSKÁ 63 PRAHA 1
-
Nový provozovatel Martin Verner (IČO 42716802)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2010 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-09-06-0242
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2014 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-10-53-5020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-10-07-0508
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2011 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-10-07-0537
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2012 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-11-07-0533
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-11-08-0494Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-11-08-0468
-
Nový vlastník a provozovatel KK AGRO s.r.o. (IČO 25526791)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2013 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-12-08-1185
-
Nový vlastník a provozovatel ing. Josef Hložek (IČO 42714320)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2017 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 28504, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-13-08-0116
-
Nový vlastník a provozovatel ing. Josef Hložek (IČO 42714320)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2021 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-17-59-8055
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2025 · stanice: KOSOŘICKÁ 580, 29441, DOBROVICE · protokol CZ-3206-21-07-0348
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-25-03-0083
-
Nový vlastník a provozovatel ZD Dřísy a.s. (IČO 00104906)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- PANAV
- Obchodní označení
- PS 2 16.12
- Typ
- BSS PS2 16.12 /
- Varianta
- PS
- Verze
- 2
- VIN
- 4441
- PČV
- 2763018
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT
- Výrobce vozidla
- PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 10. 4. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 4. 1985
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ZM
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 16000/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8000/ 8000
8000/ 8000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2380
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00-20-16PR/ 7,5-20
10,00-20-16PR/ 7,5-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Výrobní číslo karoserie
- 4441
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBL309393
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- 24.09.2012 PRVEDENA PŘESTAVBA NA VLEK TRAKTOROVÝ
- Další záznamy
- 25.09.2012 DRUHOPIS ZA POPSANÝ TP č. AH 305753
25.09.2012 PROVEDENA PŘESTAVBA NA PŘÍVĚS ZVLÁŠTNÍ TRAKTOROVÝ OT
POVOLENO VÝROBCEM PANAV a.s., NÁDRAŽNÍ 212, SENICE NA HANÉ
Č.J. MKH/047408/2012
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4441
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.