PRAGA V3S
- 1957
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 7412 cm³
- 98 kW ≈ 133 k
VIN120942
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:00 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2774537
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1957. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PRAGA V3S
- Typ
- PRAGA V3S
- Rok výroby
- 1957
- Datum 1. registrace
- 30. 9. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 9. 1982
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7412 cm³
- Výkon
- 98 kW
- Kategorie
- N2 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: MĚSTO HRONOV (IČO 00272680) od 9. 2. 1995
- Provozovatel: MĚSTO HRONOV (IČO 00272680) od 9. 2. 1995
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 9. 1982 | První registrace | Myslivecké sdružení Turov se sídlem v Hronově (IČO 46501258) | Registr silničních vozidel |
| 26. 1. 1993 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | MĚSTO HRONOV (IČO 00272680) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Náchod (č. 3623) | 17 094 km | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2027 |
| 22. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 16 911 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 8. 2026 |
| 16. 7. 2025 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 16 769 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 8. 2025 |
| 24. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 16 535 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 8. 2024 |
| 24. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 16 020 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 8. 2023 |
| 27. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 15 879 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 8. 2022 |
| 27. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Česká Skalice (č. 3614) | 15 707 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 8. 2021 |
| 27. 8. 2019 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | 15 603 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 8. 2020 |
| 27. 8. 2019 | Měření emisí | Česká Skalice (č. 460513) | 15 602 km | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2020 |
| 27. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Náchod (č. 3623) | 15 489 km | způsobilé | 10 lehkých
| 27. 8. 2019 |
| 25. 8. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 14 803 km | způsobilé | 9 lehkých
| 25. 8. 2018 |
| 25. 8. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 14 639 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 8. 2017 |
| 26. 8. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 14 444 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 8. 2016 |
| 22. 8. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 13 928 km | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2015 |
| 21. 8. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 13 552 km | způsobilé | 4 lehké
| 21. 8. 2014 |
| 23. 8. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 13 078 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 8. 2013 |
| 24. 8. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 12 470 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 8. 2012 |
| 31. 8. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 12 211 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 8. 2011 |
| 3. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 12 037 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Myslivecké sdružení Turov se sídlem v Hronově (IČO 46501258)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel MĚSTO HRONOV (IČO 00272680)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2012 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2013 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2014 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2015 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2017 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2018 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-17-08-0899
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2019 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-18-08-0980
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-08-1126
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-08-1076
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-08-1165
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-22-08-1040
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2024 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-08-1022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2025 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-24-08-0864
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2026 · stanice: BEZRUČOVA 905, 552 03, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-25-08-0619
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2027 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-26-08-0783
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- PRAGA V3S
- Typ
- PRAGA V3S
- VIN
- 120942
- PČV
- 2774537
- Druh vozidla
- SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- POŽÁRNÍ
- Kategorie vozidla
- N2
- Rok výroby
- 1957
- Datum 1. registrace
- 30. 9. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 9. 1982
- Druh (typ)
- POŽÁRNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AZKG, PRAHA, ČR
- Typ motoru
- T 912
- Číslo motoru
- 137563
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 98 / 2100
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7412
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 3-3
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 60
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 27 / 40
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6910/ 2310/ 2920
- Rozvor [mm]
- 3580+1120
- Provozní hmotnost
- 5350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10670/ 10670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2280/ 0
4185/
4185/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8.25 X 20/ 7.00 X 20
8.25 X 20/ 7.00 X 20
8.25 X 20/ 7.00 X 20
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AZKG, PRAHA, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 120942
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2+3 / 2+3 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 264
- Číslo TP
- UH472062
- Číslo ORV
- BAB409823
- Druh RZ
- STD.VÝVOZ-CIZINA
- Varianta RZ
- 161
- Doplňkový text na TP
- Přestavba na speciál *
- Další záznamy
- Vozidlo je vybaveno výstažnými světly modré barvy.
Vozidlo je zařazeno do ”IZS” .
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 120942
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.