MV 5-014
- 1982
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN581
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:40 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/27752
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MV
- Model
- 5-014
- Typ
- MV 5-014 /
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 30. 12. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 12. 1982
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Školní statek (IČO 00068462)
- Provozovatel: Školní statek (IČO 00068462)
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 12. 1982 | První registrace | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Chlumany (č. 3317) | 12 695 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 8. 2030 |
| 23. 7. 2026 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2030 |
| 2. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 2 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 4. 2030 |
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3250) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2029 |
| 11. 4. 2025 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2029 |
| 5. 3. 2025 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2029 |
| 26. 2. 2025 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2029 |
| 16. 5. 2024 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2028 |
| 5. 3. 2024 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 5. 3. 2028 |
| 23. 2. 2024 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2028 |
| 19. 1. 2023 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | – | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2027 |
| 7. 12. 2022 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2026 |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2026 |
| 6. 9. 2022 | Opakovaná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 8. 2026 |
| 12. 8. 2022 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 5 vážných
| 11. 9. 2022 |
| 10. 6. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2026 |
| 6. 4. 2022 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 2 km | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 4. 2026 |
| 5. 4. 2022 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 2 km nižší než dříve | – | bez závad | 5. 4. 2024 |
| 3. 3. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2025 |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 5. 2024 |
| 19. 5. 2020 | Měření emisí | Blatná (č. 430719) | 292 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2024 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 4. 2024 |
| 2. 3. 2020 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 2. 2024 |
| 24. 2. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 2. 2024 |
| 13. 8. 2019 | Opakovaná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 7. 2023 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 16. 8. 2019 |
| 5. 12. 2018 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2022 |
| 5. 11. 2018 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 11. 2022 |
| 20. 7. 2018 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 7. 2022 |
| 21. 5. 2018 | Opakovaná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 5. 2022 |
| 17. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 16. 6. 2018 |
| 19. 4. 2018 | Pravidelná STK | Lubenec (č. 3507) | – | způsobilé | bez závad | 19. 4. 2022 |
| 22. 3. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2022 |
| 18. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 8. 2020 |
| 5. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 5. 2020 |
| 20. 4. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 3. 2020 |
| 18. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | 1 269 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 18. 4. 2020 |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 2 vážné
| 18. 4. 2016 |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2020 |
| 26. 10. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2019 |
| 26. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2019 |
| 20. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 12. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 11. 12. 2018 |
| 21. 11. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2018 |
| 6. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 30 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 6. 11. 2018 |
| 21. 7. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3327) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2018 |
| 11. 4. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2018 |
| 2. 4. 2014 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2018 |
| 1. 4. 2014 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | bez závad | 27. 3. 2018 |
| 27. 3. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 26. 4. 2014 |
| 21. 10. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2017 |
| 16. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 15. 8. 2013 |
| 16. 7. 2013 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 7. 2017 |
| 11. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 5. 2016 |
| 19. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 19. 4. 2016 |
| 4. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2012 |
| 10. 10. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2011 |
| 4. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 50 000 km | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2015 |
| 10. 8. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 8. 2015 |
| 29. 3. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 3. 2015 |
| 17. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 1 nebezpečná
| 17. 3. 2011 |
| 30. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 20 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 8. 2014 |
| 15. 3. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3110) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2014 |
| 5. 3. 2010 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 3. 2014 |
| 3. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3430) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 2. 4. 2010 |
| 29. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2013 |
| 27. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | 2 546 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 7. 2013 |
| 8. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2013 |
| 2. 2. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník a provozovatel – Školní statek
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MV 5-014 1982 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,5 %
Srovnáváme s 120 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MV 5-014
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MV
- Obchodní označení
- 5-014
- Typ
- MV 5-014 /
- VIN
- 581
- PČV
- 27752
- Druh vozidla
- Návěs traktorový speciální
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 30. 12. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 12. 1982
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 12515/ 12515
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 581
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG298929
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 581
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.