BSS ps2 17.13
- 1984
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN3245
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:48 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2806299
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 1. 1994
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jan Hamáček - Stavby Prunéřov (IČO 12765201) od 11. 1. 1994
- Provozovatel: Jan Hamáček - Stavby Prunéřov (IČO 12765201) od 11. 1. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 18. 4. 1984 | Nový provozovatel | S u b t e r r a a.s. (IČO 45309612) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 1994 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 11. 1. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Hamáček - Stavby Prunéřov (IČO 12765201) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 8. 2026 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | 1 710 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2030 |
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 4. 2030 |
| 5. 3. 2026 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | 2 156 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2030 |
| 5. 3. 2026 | Měření emisí | Telč (č. 470719) | 2 168 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2030 |
| 24. 2. 2026 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2030 |
| 19. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Telč (č. 3753) | 2 790 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 19. 1. 2030 |
| 4. 12. 2025 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2029 |
| 11. 11. 2025 | Pravidelná STK | Uherský Brod (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2029 |
| 12. 9. 2025 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2029 |
| 28. 8. 2025 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2029 |
| 12. 3. 2025 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3104) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2028 |
| 16. 12. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2027 |
| 26. 10. 2023 | Evidenční kontrola | Český Dub (č. 3530) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 6813) | 8 390 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 10. 2027 |
| 14. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6714) | 5 969 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 2. 2027 |
| 29. 11. 2022 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2026 |
| 29. 11. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 29. 12. 2022 |
| 13. 4. 2022 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 13. 4. 2026 |
| 10. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Telč (č. 3753) | 2 156 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 10. 3. 2026 |
| 9. 3. 2022 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 3. 2026 |
| 15. 1. 2022 | Měření emisí | Telč (č. 470719) | 2 773 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2024 |
| 15. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Telč (č. 3753) | 2 773 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 15. 1. 2026 |
| 6. 12. 2021 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 12. 2025 |
| 23. 10. 2021 | Opakovaná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2025 |
| 19. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2025 |
| 9. 10. 2021 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 8. 11. 2021 |
| 30. 8. 2021 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2025 |
| 10. 6. 2021 | Měření emisí | Okříšky (č. 571008) | 3 245 km | – | bez závad | 5. 6. 2025 |
| 4. 6. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 6. 2025 |
| 1. 4. 2021 | Evidenční kontrola | Telč (č. 3753) | 2 755 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 24. 9. 2020 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2024 |
| 16. 12. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 12. 2023 |
| 1. 8. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2023 |
| 5. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 4 526 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 3. 2023 |
| 27. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 23. 11. 2018 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2022 |
| 25. 9. 2018 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 9. 2022 |
| 21. 8. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3104) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2022 |
| 16. 4. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2022 |
| 9. 3. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 3. 2022 |
| 16. 1. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 2 748 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 1. 2022 |
| 16. 1. 2018 | Měření emisí | Telč (č. 470719) | – | – | bez závad | 16. 1. 2022 |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2021 |
| 30. 8. 2017 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 8. 2021 |
| 26. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2021 |
| 7. 11. 2016 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 6732) | 1 838 km | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2016 |
| 13. 10. 2016 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 6732) | 1 838 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2016 |
| 9. 5. 2016 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 63 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 1. 3. 2020 |
| 26. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 23. 4. 2016 |
| 8. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 8. 12. 2019 |
| 6. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2019 |
| 6. 10. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2018 |
| 3. 4. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 4. 2018 |
| 2. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2018 |
| 24. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 3. 2018 |
| 21. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2018 |
| 8. 1. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 1. 2018 |
| 25. 11. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 11. 2017 |
| 3. 10. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2017 |
| 4. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2017 |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 5. 2017 |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2017 |
| 22. 3. 2012 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2012 |
| 22. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 3. 2016 |
| 13. 3. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 3. 2016 |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 5. 4. 2012 |
| 7. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 5. 4. 2012 |
| 9. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 2. 2016 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 1 728 km | způsobilé | 1 lehká
| 8. 3. 2015 |
| 8. 6. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2014 |
| 1. 4. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 4. 2014 |
| 16. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2014 |
| 19. 1. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2010 |
| 11. 11. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| 11. 11. 2009 |
| 11. 11. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 11. 2013 |
| 22. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 10. 2013 |
| 21. 9. 2009 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3431) | – | způsobilé | bez závad | 21. 9. 2009 |
| 2. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2013 |
| 5. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2013 |
| 8. 4. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2013 |
| 13. 2. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 2. 2013 |
| 4. 11. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel S u b t e r r a a.s. (IČO 45309612)
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Jan Hamáček - Stavby Prunéřov (IČO 12765201)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – PRAHA 4
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- ps2 17.13
- Typ
- BSS PS2 17.13 /
- VIN
- 3245
- PČV
- 2806299
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 1. 1994
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 3245
- Barva
- ŠEDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1898
- Číslo TP
- AH304698
- Druh RZ
- PŘÍVĚS AUTOBUSU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
- Doplňkový text na TP
- typ: bss, ps 2.16.12 ZáSTAVNí PRáVO KREDITNí BANKA PLZEň
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3245
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.