BSS
- 1979
- ČERVENÁ-TMAVÁ
VIN18428
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:28 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/282816
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS P 93 SH / P 93 SH
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 6. 8. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 1979
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Společnost pro zemědělskou výrobu Ostředek, a.s. (IČO 46355871)
- Provozovatel: Společnost pro zemědělskou výrobu Ostředek, a.s. (IČO 46355871)
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 8. 1979 | První registrace | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 12. 2025 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 7. 1. 2026 |
| 8. 12. 2025 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 12. 2029 |
| 24. 7. 2025 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | 54 660 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 7. 2027 |
| 23. 7. 2025 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 54 643 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2027 |
| 2. 6. 2025 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 54 462 km | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2027 |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 5. 2027 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | 52 686 km | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 2. 2025 |
| 9. 2. 2023 | Měření emisí | Zlín (č. 570504) | 52 646 km | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2025 |
| 21. 5. 2021 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2025 |
| 17. 4. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 16. 4. 2024 |
| 6. 5. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 5. 2023 |
| 7. 8. 2018 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 8. 2022 |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 5. 2019 |
| 6. 5. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 51 850 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 5. 2017 |
| 19. 12. 2013 | Před registrací | Středočeský kraj (č. 6204) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 16. 1. 2014 |
| 8. 4. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 50 740 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 4. 2013 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3729) | 50 736 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 4. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 50 736 km | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 4. 2015 |
| 2. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 3. 2016 |
| 13. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 5. 2015 |
| 6. 12. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 44 542 km | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 12. 2012 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2013 |
| 12. 12. 2008 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | 34 327 km | způsobilé | 2 lehké
| 12. 12. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2016 · stanice: BENEŠOVSKÁ 300, 25726, DIVIŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2025 · stanice: BENEŠOVSKÁ 300, 25726, DIVIŠOV · protokol CZ-3205-21-05-0646
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2026 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-25-12-0476Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2029 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV · protokol CZ-3223-25-12-0496
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník a provozovatel – Společnost pro zemědělskou výrobu Ostředek, a.s.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (41)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS P 93 SH / P 93 SH
- Typ kód
- P 93 SH
- VIN
- 18428
- PČV
- 282816
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BSS N.P., OZ SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 6. 8. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 1979
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5860/ 5860
5960/ 5960
/
/ - Ložná délka
- 4940
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5-18ZS/ 11-18
12,5-18ZS/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P., OZ SENICE NA HANÉ
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBL023113
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Další záznamy
- POVOLENA VÝJIMKA Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č. 90/75 SB.
§ 31 ODST. 21 - KOVÁNÍ KAROSERIE VYČNÍVÁ Z VNĚJŠÍCH OBRYSŮ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 18428
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.