AVIA A 30 K

  • 1978
  • ŽLUTÁ-PASTEL
  • motorová nafta (NM)
  • 3596 cm³
  • 58,8 kW ≈ 80 k

VIN0429/V

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:18 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2835371

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
AVIA A 30 K
Typ
AVIA 30 K /
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
16. 10. 1978
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 1978
Barva
ŽLUTÁ-PASTEL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
3596 cm³
Výkon
58,8 kW
Kategorie
N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
31 910 km
při prohlídce 11. 3. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
3
Vlastníci v registru
OBEC VYSOKÉ POLE
od 20. 1. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
16. 10. 1978 První registrace Registr silničních vozidel
15. 10. 1993 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
23. 10. 2000 Nový provozovatel Ing. Pavel Šenovský (IČO 12218201) Registr silničních vozidel
13. 11. 2003 Nový vlastník a provozovatel Vysocké služby s.r.o. (IČO 26287471) Registr silničních vozidel
13. 11. 2003 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
20. 1. 2014 Nový vlastník a provozovatel OBEC VYSOKÉ POLE (IČO 00284700) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 00040 000 201020132016201920222025 11. 11. 2009: 9 920 km22. 3. 2011: 14 939 km29. 3. 2013: 17 959 km13. 1. 2014: 17 959 km21. 2. 2014: 11 998 km19. 3. 2015: 14 081 km18. 3. 2016: 16 091 km15. 3. 2017: 17 701 km13. 3. 2018: 19 850 km11. 3. 2019: 22 266 km9. 3. 2020: 24 266 km9. 3. 2021: 25 019 km8. 3. 2022: 26 322 km8. 3. 2023: 27 871 km6. 3. 2024: 29 194 km6. 3. 2025: 30 492 km11. 3. 2026: 31 910 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 31 910 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 3. 2028
6. 3. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 30 492 km způsobilé
4 lehké
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
6. 3. 2027
6. 3. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 29 194 km způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
6. 3. 2025
8. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 27 871 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 3. 2025
8. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 26 322 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
8. 3. 2024
9. 3. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 25 019 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 3. 2022
9. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 24 266 km způsobilé
5 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
9. 3. 2021
11. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3738) 22 266 km způsobilé
8 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 7.7.3.1 U zvukového výstražného zařízení zjevně snížená hladina zvuku. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
11. 3. 2020
13. 3. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Zlínský kraj (č. 3738) 19 850 km způsobilé
4 lehké
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.11.4.1 Některá část systému zavírání / otevírání nebo zajištění bočnic je opotřebovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uzavření / otevření bočnic. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
13. 3. 2019
15. 3. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 17 701 km způsobilé
5 lehkých
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
15. 3. 2018
18. 3. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 16 091 km způsobilé
5 lehkých
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
18. 3. 2017
19. 3. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 14 081 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
19. 3. 2016
21. 2. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 11 998 km nižší než dříve způsobilé
4 lehké
  • 4.4.4.1.1 Frekvence přerušování světla u výstražných světel není zjevně v souladu s požadavky (90 ± 30 krát/min). lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
21. 2. 2015
13. 1. 2014 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3738) 17 959 km způsobilé bez závad
29. 3. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 17 959 km způsobilé
7 lehkých
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bovdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Některý prvek ze systému dveřních závěsů nebo dveřních zámků je nadměrně opotřebovaný, poškozený, nefunguje správně nebo chybí lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
29. 3. 2014
14. 3. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) – způsobilé
9 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4174 Některé hřídele, klouby mají mírně zvětšené vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6304 Barva světla některého sdělovače neodpovídá předpisům (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 3. 2013
22. 3. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 14 939 km způsobilé
6 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6262 Některá zadní svítilna se světlem do mlhy je poškozena, avšak svítí světlem předepsané barvy Poznámka Zadní světla do mlhy mohou svítit i při přepnutí na dálková světla. Činnost sdělovače se hodnotí v úkonu č. 630. (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7161 Hydraulické sklápěcí zařízení, popř. olejová nádrž nebo spojovací potrubí, není dostatečně těsné, takže je patrné unikání oleje, olej však zatím neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 1015 Tabulka státní poznávací značky není dostatečně upevněna, popřípadě je mírně poškozená, avšak dostatečně čitelná (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 3. 2012
11. 11. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3738) 9 920 km způsobilé
2 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
11. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
  3. Nový provozovatel Ing. Pavel Šenovský (IČO 12218201)
  4. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  5. Nový vlastník a provozovatel Vysocké služby s.r.o. (IČO 26287471)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2013 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  9. Nový vlastník a provozovatel OBEC VYSOKÉ POLE (IČO 00284700)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2015 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2016 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2017 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 3. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-17-03-0080
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 3. 2019 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-18-03-0055
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2020 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-19-03-0043
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-20-03-0031
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2022 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-21-03-0038
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2023 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-22-03-0030
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-23-03-0023
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-24-03-0023
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-25-03-0023
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3738-26-03-0048
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Záznamy bez uvedeného data

  • Nový provozovatel – fyzická osoba

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
AVIA A 30 K
Typ
AVIA 30 K /
VIN
0429/V
PČV
2835371
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N2
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
16. 10. 1978
Datum 1. registrace v ČR
16. 10. 1978
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
712.11
Číslo motoru
132-86-05532
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
58.8 / 3000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
3596
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 ZADNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
77
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5200/ 2037/ 2265
Rozvor [mm]
2680
Provozní hmotnost
2880
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
5950/ 5950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
2100/ 2100
3850/ 3850
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
3200
Ložná šířka
1900
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
6,50 - 20 10 PR/ 5,50 - 20 DC
6,50 - 20 10 PR/ 5,50 - 20 DC
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
0429/V
Barva
ŽLUTÁ-PASTEL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UG284538
Číslo ORV
UAP859086
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ALLIANZ 886190244 OD 01.01.2014 - DN
Další záznamy
POVOLENA VÝJIMKA Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKA Č.90/1975SB.:
§63 ODST.1 - ZAŘÍZENÍ PROTI VKLÍNĚNÍ MALÝCH VOZIDEL NEMÁ
V PRŮMĚTU NA ROVINU KOLMOU KE STŘEDNÍ PODÉLNÉ ROVINĚ VOZIDLA
POŽADOVANOU VÝŠKU NEJMÉNĚ 100 MM; MÁ VÝŠKU 90 MM.
NÁSTAVEC BOČNIC - VÝŠKA 200 MM;
S.1 - 2 + 1 NOUZOVÉ;

Další ověření (externí odkazy)