BSS P 93 S P 93 S
- 1973
- ZELENÁ-TMAVÁ
VIN2773
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:59 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2845952
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 7. 2021 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1973. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS P 93 S
- Model
- P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- Rok výroby
- 1973
- Datum 1. registrace
- 10. 12. 1973
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 1973
- Barva
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jan Venclík (IČO 46592156) od 10. 8. 1998
- Provozovatel: Jan Venclík (IČO 46592156) od 10. 8. 1998
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 12. 1973 | První registrace | JZD PROSENICE | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 1997 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 8. 1998 | Nový vlastník a provozovatel | Jan Venclík (IČO 46592156) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 7. 2026 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2030 |
| 30. 7. 2025 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2029 |
| 13. 6. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 6. 2029 |
| 25. 2. 2025 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 2. 2029 |
| 10. 6. 2024 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 6. 2028 |
| 16. 2. 2024 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2028 |
| 9. 2. 2024 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 2. 2028 |
| 5. 10. 2023 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2027 |
| 13. 2. 2023 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 2. 2027 |
| 28. 6. 2022 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2026 |
| 27. 6. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 27. 7. 2022 |
| 26. 5. 2022 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2026 |
| 24. 6. 2021 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 6. 2025 |
| 4. 3. 2021 | Pravidelná STK | Česká Skalice (č. 3614) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 3. 2025 |
| 17. 12. 2020 | Pravidelná STK | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 15. 12. 2024 |
| 27. 11. 2020 | Měření emisí | Lutín (č. 580511) | 797 km | – | bez závad | 27. 11. 2024 |
| 13. 10. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2024 |
| 10. 7. 2020 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2024 |
| 8. 6. 2020 | Pravidelná STK | Lukov (č. 6701) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 6. 2024 |
| 9. 3. 2020 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2024 |
| 11. 2. 2020 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 2. 2024 |
| 15. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 14. 8. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 13 lehkých
| 14. 8. 2022 |
| 9. 10. 2017 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2021 |
| 26. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 7. 2021 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 4. 2021 |
| 28. 3. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 3. 2021 |
| 26. 1. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 1. 2021 |
| 14. 7. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2020 |
| 14. 7. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 7. 2020 |
| 14. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 13. 8. 2016 |
| 7. 3. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2020 |
| 7. 3. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 6. 4. 2016 |
| 17. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3723) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 2. 2020 |
| 24. 2. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3424) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 8. 2018 |
| 19. 8. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 8. 2018 |
| 13. 8. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2018 |
| 21. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2018 |
| 18. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 7. 2017 |
| 2. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2017 |
| 1. 2. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2017 |
| 16. 11. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 11. 2016 |
| 13. 8. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2016 |
| 9. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 7. 2016 |
| 29. 5. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 5. 2016 |
| 7. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3645) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2016 |
| 11. 1. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 1. 2016 |
| 14. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 7. 2014 |
| 9. 7. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2013 |
| 10. 3. 2009 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2013 |
| 10. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 9. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel JZD PROSENICE
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel Jan Venclík (IČO 46592156)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2013 · stanice: Olšovec 59, 753 01, Olšovec
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2021 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-17-57-8258
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS P 93 S
- Obchodní označení
- P 93 S
- Typ
- BSS P 93 S /
- VIN
- 2773
- PČV
- 2845952
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BRANDÝSKÉ STORJÍRNY A SLÉVÁRNY, N.P., ODŠTĚPNÝ ZÁVOD SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1973
- Datum 1. registrace
- 10. 12. 1973
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 1973
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6750/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5960/ 5960
5860/ 5860
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4940
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5-18 ZS/ 11-18
12,5-18 ZS/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P. , SENICE NA HANÉ
- Výrobní číslo karoserie
- 2773
- Barva
- ZELENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NESAMOČINNÝ 08
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBI310139
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2773
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.