BSS P 93 SH
- 1979
- MODRÁ
VIN18474
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:29 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2848178
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- P 93 SH
- Typ
- BSS P 93 S / P 93 SH
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 15. 5. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 5. 1979
- Barva
- MODRÁ
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AM Gnol s.r.o. (IČO 25983491) od 12. 8. 2015
- Provozovatel: AM Gnol s.r.o. (IČO 25983491) od 12. 8. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 5. 1979 | První registrace | Zemědělské družstvo Nový Bydžov "v likvidaci" (IČO 00124117) | Registr silničních vozidel |
| 15. 3. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | ZEM, a.s. (IČO 64259587) | Registr silničních vozidel |
| 12. 8. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | AM Gnol s.r.o. (IČO 25983491) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3843) | 71 820 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 6. 2028 |
| 24. 1. 2025 | Evidenční kontrola | Zlín (č. 3713) | 1 090 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 5. 2028 |
| 26. 1. 2024 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | 1 090 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2028 |
| 25. 1. 2024 | Měření emisí | Zlín (č. 470533) | 1 090 km | způsobilé | bez závad | 25. 1. 2026 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 11. 2027 |
| 7. 3. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 11 lehkých
| 7. 3. 2027 |
| 7. 2. 2022 | Evidenční kontrola | Babice (č. 6742) | 1 090 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3702) | 71 249 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 6. 2023 |
| 9. 11. 2020 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 1 090 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 11. 2024 |
| 6. 11. 2020 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 1 090 km | – | bez závad | 6. 11. 2024 |
| 22. 10. 2020 | Evidenční kontrola | Fryšták (č. 6739) | 1 090 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Fryšták (č. 6739) | 1 090 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 3. 4. 2020 | Pravidelná STK | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 2. 4. 2024 |
| 22. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 10. 2023 |
| 12. 3. 2019 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 3. 2023 |
| 5. 10. 2018 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | 70 633 km | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 10. 2020 |
| 5. 10. 2018 | Měření emisí | Prostějov (č. 470906) | 70 632 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 10. 2020 |
| 22. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6739) | 1 090 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2022 |
| 21. 5. 2018 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 1 090 km nižší než dříve | – | bez závad | 21. 5. 2022 |
| 12. 10. 2016 | Na žádost zákazníka | Olomoucký kraj (č. 3702) | 70 034 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 10. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | 70 034 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 10. 2018 |
| 1. 6. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 5. 2020 |
| 14. 12. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | 2 359 km nižší než dříve | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 12. 2019 |
| 3. 8. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 25. 2. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 2. 2019 |
| 21. 11. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | 64 500 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 21. 11. 2016 |
| 21. 5. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 5. 2018 |
| 21. 11. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 11. 2014 |
| 7. 6. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 5. 2016 |
| 15. 3. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 15. 3. 2016 |
| 1. 2. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6603) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 2. 2015 |
| 14. 12. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | 67 945 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 12. 2012 |
| 26. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3224) | 82 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 10. 2012 |
| 16. 12. 2008 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | 67 315 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 16. 12. 2010 |
| 7. 10. 2008 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | 92 200 km | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 10. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Nový Bydžov "v likvidaci" (IČO 00124117)
-
Nový vlastník a provozovatel ZEM, a.s. (IČO 64259587)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2015 · stanice: Hlušice 1, 503 56, Hlušice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 6. 2016 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2019 · stanice: Hlušice 1, 503 56, Hlušice
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉEvidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉEvidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový vlastník a provozovatel AM Gnol s.r.o. (IČO 25983491)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 3. 2023 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-19-03-0766
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2027 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-23-03-0388
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS P 93 SH 1979 v ČR obvykle 1,7, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,3 %
Srovnáváme s 158 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS P 93 SH
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- P 93 SH
- Typ
- BSS P 93 S / P 93 SH
- Typ kód
- P 93 SH
- VIN
- 18474
- PČV
- 2848178
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- BRANDÝSKÉ STROJÍRNY A SLÉVÁRNY, N.P., OZ SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 15. 5. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 5. 1979
- Druh (typ)
- VALNÍK SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7110/ 2490/ 2190
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5860/ 5860
5960/ 5960
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4940
- Ložná šířka
- 2340
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12,5 - 18 ZS/ 11-18
12,5 - 18 ZS/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 18474
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AE946025
- Číslo ORV
- UBF541711
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 18474
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.