BSS PS2 10.08 AGRO
- 1986
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
VIN5213
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:46 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2879598
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 5. 1986
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Drahotuše zemědělská a.s. (IČO 65138414) od 20. 3. 2001
- Provozovatel: Drahotuše zemědělská a.s. (IČO 65138414) od 20. 3. 2001
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 5. 1986 | První registrace | JZD JEZERNICE | Registr silničních vozidel |
| 26. 6. 1990 | Nový provozovatel | JZD DRAHOTUŠE | Registr silničních vozidel |
| 26. 6. 1990 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Drahotuše, v likvidaci (IČO 00494411) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | Drahotuše zemědělská a.s. (IČO 65138414) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22. 7. 2026 | Opakovaná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2030 |
| 22. 7. 2026 | Měření emisí | Dobrovice (č. 420716) | 1 km | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2028 |
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 1. 8. 2026 |
| 2. 7. 2026 | Měření emisí | Dobrovice (č. 420716) | 1 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 vážné
| |
| 30. 6. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 6. 2030 |
| 16. 4. 2026 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 3 499 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 16. 4. 2030 |
| 4. 3. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 3. 2029 |
| 18. 7. 2024 | Historického vozidla | Hodonín (č. 3720) | 26 878 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 6. 2029 |
| 12. 6. 2023 | Evidenční kontrola | Jenišov (č. 3434) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 7. 2026 |
| 11. 7. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 8 572 km | – | bez závad | 11. 7. 2026 |
| 23. 5. 2022 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2026 |
| 13. 5. 2022 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 3 368 km | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2026 |
| 12. 5. 2022 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460114) | 3 368 km | – | bez závad | 12. 5. 2026 |
| 15. 11. 2021 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2025 |
| 13. 10. 2021 | Před registrací + měření emisí | Kuřim (č. 6732) | 3 189 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 13. 10. 2025 |
| 11. 6. 2021 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2025 |
| 3. 3. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2025 |
| 17. 10. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3109) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 10. 2023 |
| 29. 8. 2018 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 8. 2020 |
| 27. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 8 572 km | způsobilé | 10 lehkých
| 26. 6. 2022 |
| 26. 6. 2018 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460110) | 8 572 km | – | bez závad | 26. 6. 2022 |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 3 262 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2022 |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2022 |
| 14. 5. 2018 | Měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 460110) | 3 262 km | – | bez závad | 14. 5. 2022 |
| 2. 10. 2017 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 10. 2021 |
| 12. 7. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3712) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 7. 2021 |
| 3. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 3. 4. 2021 |
| 3. 3. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6814) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 3. 2021 |
| 12. 9. 2016 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 8. 2020 |
| 15. 8. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3109) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 14. 9. 2016 |
| 9. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 8. 2020 |
| 12. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 1. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 1. 2016 |
| 25. 6. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 6. 2018 |
| 20. 5. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 5. 2015 |
| 7. 5. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 5. 2018 |
| 16. 9. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 9. 2017 |
| 17. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 7. 2017 |
| 3. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 7. 2014 |
| 18. 6. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 28 000 km | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2017 |
| 6. 3. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 3. 2017 |
| 3. 1. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 1. 2017 |
| 29. 10. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 10. 2016 |
| 26. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2012 |
| 7. 8. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3510) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2016 |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2016 |
| 6. 4. 2012 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2012 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2013 |
| 7. 3. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 3. 2013 |
| 18. 6. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 17. 6. 2014 |
| 1. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 9. 2013 |
| 25. 8. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2013 |
| 12. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 8. 2010 |
| 21. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 7. 2013 |
| 18. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 10 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 18. 6. 2013 |
| 10. 3. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 3. 2013 |
| 1. 12. 2008 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3732) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel JZD JEZERNICE
-
Nový provozovatel JZD DRAHOTUŠENový provozovatel Zemědělské družstvo Drahotuše, v likvidaci (IČO 00494411)
-
Nový vlastník a provozovatel Drahotuše zemědělská a.s. (IČO 65138414)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2013 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2017 · stanice: Olšovec 59, 753 01, Olšovec
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2021 · stanice: Tovární 605, 75301, Hranice · protokol CZ-6814-17-53-8025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2025 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-21-53-9057
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2029 · stanice: Tovární 605, 75301, Hranice · protokol CZ-6814-25-03-0013
-
Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS PS2 10.08 AGRO 1986 v ČR obvykle 1,8, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 84,9 %
Srovnáváme s 119 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2 10.08 AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2 10.08 AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08
- Varianta
- AGRO
- Typ kód
- PS2 10.08
- VIN
- 5213
- PČV
- 2879598
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P. ZÁV. 02 SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 5. 1986
- Druh (typ)
- 10 SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2510
- Hmotnosti provozní Do
- 2450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18/ 11-18
14,5/80-18/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P. ZÁV. 02 SENICE NA HANÉ
- Výrobní číslo karoserie
- 5213
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- AH543777
- Číslo ORV
- ZAA259476
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*výška: 2250
*G: 2450
Na přívěs může být použito pneu 12,5-18”
Výjimka z § 49 odst. 4 vyhl. 51/84 Sb. přívěs není vybaven bočními odrazkami platnost výjimky u provozovatele do 31.12.1987.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5213
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.