ZETOR 6211
- 1987
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3456 cm³
- 41,8 kW ≈ 57 k
VIN10398
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:40 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2884842
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- ZETOR 6211
- Typ
- 6211 / 6211
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 16. 4. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 4. 1987
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3456 cm³
- Výkon
- 41,8 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AVZO TSČ ČR ZO Štoky (IČO 62697552) od 26. 4. 2004
- Provozovatel: AVZO TSČ ČR ZO Štoky (IČO 62697552) od 26. 4. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 4. 1987 | První registrace | SVAZARM | Registr silničních vozidel |
| 26. 4. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | AVZO TSČ ČR ZO Štoky (IČO 62697552) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 6. 2026 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 6. 2030 |
| 21. 1. 2026 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Trutnov (č. 3601) | 137 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2030 |
| 1. 8. 2025 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2029 |
| 16. 7. 2025 | Pravidelná STK | Staříč (č. 3856) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2029 |
| 18. 3. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 18. 3. 2029 |
| 27. 8. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2028 |
| 21. 9. 2023 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 9. 2027 |
| 7. 8. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | 56 530 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 8. 2025 |
| 3. 8. 2023 | Měření emisí | Držovice (č. 470916) | 56 510 km | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2025 |
| 15. 6. 2022 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 6. 2026 |
| 4. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Zlín (č. 3713) | 44 092 km | způsobilé | 2 lehké
| 17. 9. 2023 |
| 11. 8. 2021 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 8. 2025 |
| 19. 7. 2021 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2025 |
| 3. 9. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 3. 9. 2024 |
| 19. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 2 865 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 8. 2024 |
| 25. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Zlín (č. 3713) | 44 046 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 10. 9. 2019 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | 3 027 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 9. 2021 |
| 9. 9. 2019 | Měření emisí | Frenštát pod Radhoštěm (č. 480422) | 1 910 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2021 |
| 21. 6. 2019 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 6. 2023 |
| 18. 5. 2019 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 5. 2023 |
| 10. 9. 2018 | Opakovaná STK | Blansko (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2022 |
| 24. 8. 2018 | Pravidelná STK | Blansko (č. 3736) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 9. 2018 |
| 9. 8. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 8. 2021 |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 6. 9. 2017 |
| 2. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | 2 347 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 6. 2021 |
| 14. 6. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2021 |
| 24. 9. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2020 |
| 9. 8. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 2 865 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 8. 2020 |
| 17. 2. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 2. 2019 |
| 8. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2018 |
| 11. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2018 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 6. 2017 |
| 19. 6. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2017 |
| 18. 3. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 3. 2017 |
| 24. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 24. 9. 2016 |
| 2. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2016 |
| 22. 9. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3625) | 10 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 9. 2014 |
| 6. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 8. 2014 |
| 3. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2014 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 6. 2013 |
| 22. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2013 |
| 8. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2009 |
| 18. 3. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 3. 2013 |
| 2. 12. 2008 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 2. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SVAZARM
-
Nový vlastník a provozovatel AVZO TSČ ČR ZO Štoky (IČO 62697552)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2012 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 7. 2016 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 8. 2020 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2024 · stanice: BAŠTÍNOV 126, 58001, HAVLÍČKŮV BROD · protokol CZ-3626-20-08-0578
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2029 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-25-53-9238
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Prohlášení_hmotnosti_tažné zařízení_M25_Ředina
- Výpis z technických údajů
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 6211 1987 v ČR obvykle 1,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 76,5 %
Srovnáváme s 34 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- ZETOR 6211
- Typ
- 6211 / 6211
- Typ kód
- 6211
- VIN
- 10398
- PČV
- 2884842
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- .Agrozet Zetor, k.p., BRNO
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 16. 4. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 4. 1987
- Druh (typ)
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA , K.P., BRNO
- Typ motoru
- Z 6201
- Číslo motoru
- 011062
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 41.8 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3456
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3800/ 1817/ 2657
- Rozvor [mm]
- 2 257
- Provozní hmotnost
- 3475
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4830/ 4830
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 12,07/ 12,07
35,32/ 35,32
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,50-16/ 4,50E X 16
16,9-28/ W12 X 28
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .AGROZET LETOVICE
- Výrobní číslo karoserie
- 10398
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMAT.HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1511-083-83
- Číslo TP
- ZA027189
- Číslo ORV
- ZAA431335
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- Výrobce připouští max. 2,5 násobek pohotovostní hmotnosti traktoru podle ř. 35, tzn.
se všemi závažími při vybavení agro pro přívěs i návěs.
čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemní komunikaci jen v těch
případech, kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj, nebo zařízení překrývající
hlavní světlomety.
Povoleny vyjímky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.: (§/odst.)
13/8, 19/1, 42/1, 59/2, 60/2, 67/7.
Není splněna podmínka umístění RZ - §92 odst.2 vyhl. MV č. 145/56 ÚI
Alternativní použití pneu.: předních - 7,50-16
zadních - 16,9-30, 12,4-36, 13,6-36
ráfků: předních - 5,50F x 16
zadních - DW14 x 30, W11 x 36
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 10398
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.