MULTICAR 25
- 1989
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
VIN14219
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/288945
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- 25
- Typ
- MULTICAR 25 /
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 7. 1989
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské stavby Planá u Mar. Lázní, státní podnik (IČO 00017906)
- Provozovatel: Zemědělské stavby Planá u Mar. Lázní, státní podnik (IČO 00017906)
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 7. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 117 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 6. 10. 2030 |
| 13. 5. 2026 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | 3 297 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2030 |
| 30. 10. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2027 |
| 12. 5. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3113) | – | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2027 |
| 9. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 12. 2026 |
| 27. 10. 2022 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 10. 2026 |
| 6. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2026 |
| 14. 5. 2020 | Pravidelná STK | Chotěboř (č. 3629) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2024 |
| 24. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3109) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 12. 2022 |
| 19. 10. 2018 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 10. 2022 |
| 12. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3124) | 72 593 km | způsobilé | 10 lehkých
| 12. 10. 2020 |
| 3. 7. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3113) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2022 |
| 10. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 5. 2022 |
| 1. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3304) | 3 232 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 4. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2019 |
| 24. 9. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3124) | 86 009 km | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 9. 2017 |
| 16. 12. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 4 200 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 16. 12. 2018 |
| 7. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 7. 2018 |
| 18. 6. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2018 |
| 14. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 5. 2018 |
| 1. 8. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 84 300 km | způsobilé | 11 lehkých
| 1. 8. 2015 |
| 21. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 71 151 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 7. 2013 |
| 24. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2015 |
| 23. 12. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 8 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 12. 2014 |
| 1. 6. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3113) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 5. 2014 |
| 20. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 3 nebezpečné
| 20. 5. 2010 |
| 21. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3629) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2014 |
| 13. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 7. 2011 |
| 25. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3834) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník a provozovatel – Zemědělské stavby Planá u Mar. Lázní, státní podnik
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR 25 1989 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 74 %
Srovnáváme s 77 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR 25
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- 25
- Typ
- MULTICAR 25 /
- VIN
- 14219
- PČV
- 288945
- Druh vozidla
- Nákladní automobil sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 17. 7. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 7. 1989
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 2 SRF
- Číslo motoru
- VYMENNY
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 14219
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AI788679
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14219
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.