T5PS-H-1
- 1979
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN4642
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:53 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2899545
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- T5PS-H-1
- Typ
- TRP 5T /
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 1979
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- Přívěs traktorový speciální
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s. (IČO 25253867) od 9. 2. 2015
- Provozovatel: Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s. (IČO 25253867) od 9. 2. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 12. 1979 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 2. 1986 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Mžany (IČO 00123731) | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s. (IČO 25253867) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 3. 2026 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 29. 4. 2026 |
| 30. 3. 2026 | Opakovaná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2030 |
| 16. 9. 2025 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2029 |
| 15. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 1 152 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2029 |
| 11. 2. 2025 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2024 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2028 |
| 23. 1. 2024 | Evidenční kontrola | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 11. 2027 |
| 25. 10. 2023 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 10. 2027 |
| 28. 7. 2023 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 7. 2027 |
| 11. 5. 2023 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2027 |
| 3. 3. 2023 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 3. 2027 |
| 24. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 10. 2021 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 10. 2025 |
| 27. 8. 2021 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2025 |
| 30. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Skuteč (č. 3634) | 1 152 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 30. 10. 2024 |
| 22. 5. 2020 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | 1 671 km | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2024 |
| 21. 5. 2020 | Měření emisí | Jičín (č. 560401) | 1 671 km | – | bez závad | 21. 5. 2024 |
| 4. 3. 2020 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2024 |
| 17. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 11. 2023 |
| 13. 11. 2019 | Opakovaná STK | Mýto (č. 3404) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 11. 2023 |
| 13. 11. 2019 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3404) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 13. 12. 2019 |
| 23. 7. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 7. 2023 |
| 4. 6. 2019 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 5. 2023 |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2023 |
| 27. 12. 2018 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3603) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 12. 2022 |
| 10. 10. 2018 | Na žádost zákazníka | Sušice (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 23. 5. 2022 |
| 27. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 10. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2021 |
| 29. 8. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3768) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 8. 2021 |
| 24. 8. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 8. 2020 |
| 20. 5. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 6604) | 1 152 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 5. 2020 |
| 27. 11. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 11. 2019 |
| 22. 7. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 7. 2019 |
| 13. 4. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 4. 2019 |
| 13. 4. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 4. 2019 |
| 5. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 1. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 1. 2019 |
| 30. 9. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 3. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | 789 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2018 |
| 11. 6. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 6. 2018 |
| 22. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 7 900 km | způsobilé | 4 lehké
| 22. 5. 2018 |
| 4. 4. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 4. 2018 |
| 26. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 26. 3. 2018 |
| 15. 10. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 15. 10. 2017 |
| 26. 9. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 8 692 km | způsobilé | 10 lehkých
| 26. 9. 2017 |
| 9. 9. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2017 |
| 24. 4. 2013 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 4 000 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2017 |
| 23. 4. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 4 000 km | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 23. 5. 2013 |
| 22. 8. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 22. 8. 2016 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 6604) | 1 152 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2016 |
| 9. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3508) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2012 |
| 16. 12. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 12. 2015 |
| 14. 7. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 7. 2015 |
| 23. 3. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 3. 2015 |
| 4. 3. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 3. 2015 |
| 20. 9. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3524) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 9. 2014 |
| 19. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 9. 2014 |
| 22. 6. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | 7 900 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 6. 2014 |
| 24. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 3. 2014 |
| 11. 2. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 7 300 km | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 2. 2014 |
| 1. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2009 |
| 21. 10. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 10. 2013 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 6 481 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 5. 10. 2013 |
| 17. 9. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | 80 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 9. 2013 |
| 21. 7. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 20 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 7. 2013 |
| 29. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 5 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Mžany (IČO 00123731)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2015 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2019 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Evidenční kontrola stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská akciová společnost Mžany, a.s. (IČO 25253867)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2023 · stanice: SOVĚTICE 19, 50315, NECHANICE · protokol CZ-3630-19-05-0650
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2027 · stanice: ROUDNICE, PARC. Č. 161/18 A 161/1, 50327, LHOTA POD LIBČANY · protokol CZ-6617-23-03-0038
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- T5PS-H-1
- Typ
- TRP 5T /
- VIN
- 4642
- PČV
- 2899545
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový speciální
- Výrobce vozidla
- STS N.P., HUMENNÉ
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 18. 12. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 12. 1979
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6230/ 2110/ 1740
- Rozvor [mm]
- 2930
- Provozní hmotnost
- 1775
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6775/ 6775
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- / 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4500
- Ložná šířka
- 2110
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8.25-15/ 6.5-15
8.25-15/ 6.5-15
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 4642
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 351
- Číslo TP
- AE977987
- Číslo ORV
- ZAB043624
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 4642
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.