IFA W
- 1978
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 6560 cm³
VIN14852
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 8:07 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2907008
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IFA
- Model
- W
- Typ
- IFA W 50 L/K 3 SK 5 /
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 4. 10. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 10. 1978
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 6560 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- N2 – Nákladní automobil sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Uhelné sklady Děčín - státní podnik "v likvidaci" (IČO 00078573) od 4. 10. 1978
- Provozovatel: Uhelné sklady Děčín - státní podnik "v likvidaci" (IČO 00078573) od 4. 10. 1978
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 10. 1978 | První registrace | Uhelné sklady Děčín - státní podnik "v likvidaci" (IČO 00078573) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 4. 2026 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 1 580 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 17. 4. 2030 |
| 11. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Horoměřice (č. 3225) | 4 625 km | způsobilé | 7 lehké | 11. 9. 2027 |
| 6. 8. 2025 | Evidenční kontrola | Horšovský Týn (č. 3408) | 4 624 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 25. 6. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2029 |
| 24. 6. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 24. 6. 2029 |
| 9. 3. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 9 761 km | způsobilé | 4 lehké | 6. 3. 2029 |
| 6. 3. 2025 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 9 761 km | – | bez závad | 6. 3. 2029 |
| 13. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 4 365 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehké | 13. 12. 2024 |
| 2. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Karviná (č. 3811) | 9 761 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Karviná (č. 3811) | 9 761 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 13. 9. 2021 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 1 497 km | způsobilé | 3 lehké | 8. 9. 2025 |
| 8. 9. 2021 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 1 497 km nižší než dříve | – | bez závad | 8. 9. 2025 |
| 3. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2025 |
| 16. 7. 2021 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 40 714 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2025 |
| 28. 5. 2021 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2025 |
| 27. 5. 2021 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | 7 899 km | – | bez závad | 27. 5. 2025 |
| 10. 12. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Vejprnice (č. 3422) | 4 254 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehké | 10. 12. 2022 |
| 18. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | 7 898 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Vejprnice (č. 3422) | 2 592 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 21. 6. 2020 |
| 24. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 5. 2018 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 5. 2022 |
| 3. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | 40 487 km | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2019 |
| 7. 4. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 7 875 km | způsobilé | 5 lehké | 3. 4. 2021 |
| 3. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | 7 874 km | dočasně způsobilé | 5 lehké, 1 vážná | 3. 5. 2017 |
| 6. 6. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | 1 593 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 6. 6. 2018 |
| 20. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6811) | – | způsobilé | 8 lehké | 20. 5. 2020 |
| 24. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 17 895 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehké | 24. 11. 2019 |
| 20. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | 40 103 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2016 |
| 3. 6. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 377 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 3. 6. 2016 |
| 7. 6. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3422) | 31 667 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2014 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | 64 742 km | způsobilé | 8 lehké | 23. 4. 2014 |
| 22. 3. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 7 373 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehké | 21. 3. 2016 |
| 17. 1. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 9 761 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 17. 1. 2016 |
| 26. 8. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 18 365 km | způsobilé | 7 lehké | 26. 8. 2012 |
| 27. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | 6 lehké | 27. 4. 2012 |
| 3. 8. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 15 821 km | způsobilé | 4 lehké | 3. 8. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Uhelné sklady Děčín - státní podnik "v likvidaci" (IČO 00078573)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (IFA W 1978 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,1 %
Srovnáváme s 1 380 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu IFA W
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- IFA
- Obchodní označení
- W
- Typ
- IFA W 50 L/K 3 SK 5 /
- VIN
- 14852
- PČV
- 2907008
- Druh vozidla
- Nákladní automobil sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 4. 10. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 10. 1978
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- 4 VD 14.5/12 1 SRW
- Číslo motoru
- 25868
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 6560
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5780
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10400/ 10400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 14852
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 895
- Číslo TP
- AE267767
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14852
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.