AGROZET ZETOR 7711
- 1988
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN10803
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 4:59 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/291537
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AGROZET
- Model
- ZETOR 7711
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 1989
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TZK Myslív, a.s. (IČO 65006038) od 6. 2. 1997
- Provozovatel: TZK Myslív, a.s. (IČO 65006038) od 6. 2. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 1. 1989 | První registrace | Jednotné zemědělské družstvo v Pačejově - v likvidaci (IČO 00117021) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | TZK Myslív, a.s. (IČO 65006038) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 6 595 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 3. 2030 |
| 2. 7. 2025 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3732) | 1 202 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 7. 2027 |
| 2. 7. 2025 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 1 188 km | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2027 |
| 12. 6. 2025 | Měření emisí | Valašské Klobouky (č. 570509) | 1 176 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 17. 3. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2029 |
| 25. 9. 2024 | Historického vozidla | Svitavy (č. 3616) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2029 |
| 2. 6. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 6. 2028 |
| 4. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3810) | 6 057 km | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2028 |
| 24. 7. 2023 | Pravidelná STK | Brno (č. 3770) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2027 |
| 8. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Valašské Klobouky (č. 3732) | 446 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 6. 2025 |
| 2. 5. 2023 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2027 |
| 15. 2. 2023 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 2. 2027 |
| 7. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 3412) | 6 276 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 4. 2026 |
| 7. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Valašské Klobouky (č. 3732) | 66 015 km | způsobilé | bez závad | |
| 3. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Veselí nad Moravou (č. 3740) | 66 015 km | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 5. 2023 |
| 24. 3. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 3. 2025 |
| 10. 12. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 12. 2023 |
| 1. 7. 2019 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 7. 2023 |
| 28. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3107) | 1 346 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 28. 1. 2023 |
| 23. 4. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Klatovy (č. 6401) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 4. 2022 |
| 11. 6. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 1 621 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 6. 2021 |
| 29. 3. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 3. 2021 |
| 1. 11. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 6 061 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 1. 11. 2020 |
| 9. 3. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3768) | 66 015 km | způsobilé | 9 lehkých
| 9. 3. 2018 |
| 15. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2019 |
| 26. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | 3 218 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 7. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2019 |
| 12. 2. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 2. 2019 |
| 13. 10. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2018 |
| 18. 8. 2014 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3769) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 4 416 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 5. 2018 |
| 17. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 9. 2017 |
| 14. 9. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2016 |
| 17. 1. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 1. 2016 |
| 15. 12. 2011 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | 6 064 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2011 |
| 14. 6. 2011 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | 66 020 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 5. 2013 |
| 31. 5. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | 66 015 km | nezpůsobilé | 5 lehkých, 4 nebezpečné
| 31. 5. 2011 |
| 15. 9. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 9. 2014 |
| 14. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 3 345 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 5. 2014 |
| 10. 12. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | 23 031 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 12. 2013 |
| 19. 10. 2009 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 5 651 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 10. 2011 |
| 12. 10. 2009 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 5 636 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 12. 10. 2009 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 5 616 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 5. 11. 2009 |
| 23. 6. 2009 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 8. 6. 2011 |
| 8. 6. 2009 | Opakovaná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | nezpůsobilé | 9 lehkých, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 8. 6. 2009 |
| 21. 5. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 3 vážné
| 20. 6. 2009 |
| 19. 3. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Jednotné zemědělské družstvo v Pačejově - v likvidaci (IČO 00117021)
-
Nový vlastník a provozovatel TZK Myslív, a.s. (IČO 65006038)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2014 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2018 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2022 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-18-54-8037
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2026 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-22-54-9009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2030 · stanice: DR. SEDLÁKA 778/III, 33901, KLATOVY · protokol CZ-3412-26-03-0343
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (AGROZET ZETOR 7711 1988 v ČR obvykle 1,7, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 83,9 %
Srovnáváme s 31 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- AGROZET
- Obchodní označení
- ZETOR 7711
- VIN
- 10803
- PČV
- 291537
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 17. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 1. 1989
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA , K.P., BRNO, ČR
- Typ motoru
- Z 7701
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1841/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1462/ 1462
3532/ 3532
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,5-16; 6,50-16;7,5-20/ 5,5F x 16; 4,5E x 16;5,5F x 20
16,9-30;16,9-28;12,4-36;13,6-36;16,9-34/ DW14,30;W12x28; W11x36;W15Lx34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1783-001-91
- Číslo TP
- ZA110956
- Číslo ORV
- ZAA458291
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Doplňkový text na TP
- spis vyndán 26.07.2016 etážový závěs s automatickou hubicí
- Další záznamy
- Výrobce připouští max. 2,5 násobek pohotovostní hmotnosti traktoru se všemi závažími při
vybavení agro, pro přívěs i návěs.
Výroce připouští připojení pouze jednoho přívěsu nebo návěsu.
Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na popzemních komunikacích jen v
těch případech, kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení překrývající
hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhl. FMD č. 41/1984 Sb. (§/odst.):
19/1; 21/3; 48/6; 48/7; 50/1; 59/2; 67/1; 67/7; 67/8; 40/2
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 10803
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.