ZETOR 7711
- 1986
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN1376
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:55 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/291619
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- ZETOR 7711
- Typ
- ZETOR 7711 /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 17. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 12. 1986
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957) od 12. 4. 1995
- Provozovatel: FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957) od 12. 4. 1995
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 12. 1986 | První registrace | OSEVA, semenářský statek Horšovský Týn, státní podnik (IČO 00016977) | Registr silničních vozidel |
| 12. 4. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 9. 2026 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2030 |
| 27. 7. 2026 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 7. 2030 |
| 21. 7. 2026 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2030 |
| 27. 4. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 4. 2030 |
| 3. 12. 2025 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2029 |
| 14. 10. 2025 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2029 |
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3643) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 27. 8. 2025 |
| 30. 6. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 6. 2029 |
| 18. 6. 2025 | Opakovaná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2029 |
| 16. 6. 2025 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 16. 7. 2025 |
| 14. 5. 2025 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2029 |
| 11. 6. 2024 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| |
| 11. 6. 2024 | Opakovaná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2028 |
| 9. 5. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2028 |
| 29. 2. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 29. 2. 2028 |
| 19. 2. 2024 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 1. 2028 |
| 24. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 3 867 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 1. 2028 |
| 19. 1. 2024 | Evidenční kontrola | Skuteč (č. 3634) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 1. 2024 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 15. 2. 2024 |
| 10. 8. 2022 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 8. 2026 |
| 25. 7. 2022 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 7. 2026 |
| 7. 7. 2022 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2026 |
| 8. 6. 2022 | Opakovaná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2026 |
| 7. 6. 2022 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2026 |
| 14. 5. 2022 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 13. 6. 2022 |
| 25. 4. 2022 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 4. 2026 |
| 22. 11. 2021 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 22. 11. 2025 |
| 19. 11. 2021 | Pravidelná STK | Divišov (č. 3205) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 11. 2025 |
| 6. 8. 2021 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2025 |
| 14. 5. 2021 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2025 |
| 26. 4. 2021 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 4. 2025 |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 4. 2025 |
| 20. 10. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2024 |
| 24. 7. 2020 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 5. 2024 |
| 18. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 17. 6. 2020 |
| 31. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 2 775 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 31. 3. 2024 |
| 28. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 3 757 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 1. 2024 |
| 21. 8. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 26. 3. 2023 |
| 6. 11. 2018 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2022 |
| 5. 11. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 5. 12. 2018 |
| 19. 9. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 9. 2022 |
| 21. 8. 2018 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 8. 2022 |
| 19. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Říčany (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 13. 7. 2018 | Pravidelná STK | Třebechovice pod Orebem (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2022 |
| 1. 6. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 6. 2022 |
| 10. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2022 |
| 7. 12. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 12. 2021 |
| 9. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3758) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3758) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 20. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 7. 2021 |
| 20. 6. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 6. 2021 |
| 31. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 3. 2021 |
| 27. 3. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 3. 2021 |
| 23. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2021 |
| 20. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 4. 2020 |
| 11. 3. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 3 539 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 3. 2020 |
| 15. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3758) | – | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2019 |
| 6. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 6. 11. 2019 |
| 27. 8. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2019 |
| 20. 5. 2015 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2019 |
| 6. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3210) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 5. 6. 2015 |
| 5. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 11. 2018 |
| 19. 5. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2018 |
| 16. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 5. 2018 |
| 22. 2. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 5 100 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 22. 2. 2018 |
| 25. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 10. 2017 |
| 9. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 10. 2017 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 7. 2017 |
| 16. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | |
| 12. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2014 |
| 11. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2017 |
| 15. 3. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3205) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2017 |
| 21. 2. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2017 |
| 16. 7. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 50 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 7. 2016 |
| 15. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 3. 2016 |
| 6. 3. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2016 |
| 23. 2. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 3 538 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 23. 2. 2016 |
| 10. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2011 |
| 4. 11. 2011 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2012 |
| 1. 11. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3818) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 28. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 28. 4. 2015 |
| 27. 4. 2011 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2011 |
| 22. 2. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 2. 2012 |
| 8. 11. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2014 |
| 30. 7. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2014 |
| 20. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2014 |
| 4. 5. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 4. 5. 2014 |
| 13. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 4 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 13. 3. 2014 |
| 10. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 2. 2011 |
| 5. 11. 2009 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2009 |
| 26. 10. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2009 |
| 13. 8. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3406) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 8. 2013 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3411) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2013 |
| 4. 3. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 3. 2013 |
| 8. 1. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 1. 2010 |
| 8. 1. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 10 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 8. 1. 2013 |
| 25. 11. 2008 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 14. 11. 2012 |
| 14. 11. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 4 vážné
| 14. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel OSEVA, semenářský statek Horšovský Týn, státní podnik (IČO 00016977)
-
Nový vlastník a provozovatel FADIS OSIVA s.r.o. (IČO 49192957)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2016 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2020 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2024 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-20-01-0557
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 1. 2028 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-24-01-0381
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- ZETOR 7711
- Typ
- ZETOR 7711 /
- VIN
- 1376
- PČV
- 291619
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETRO, K.P. BRNO
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 17. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 12. 1986
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA N.P. BRNO, ČESKOSLOVENSKO
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 1465
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1841/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3475
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 14,62KN/ 0
35,32KN/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16; 6,50-16; 7,50-20/ 5,50F X 16; 4,50E X 16; 5,50F X 20
16,9-30; 16,9-28; 12,4-36; 13,6-36; 16,9-34/ DW 14X30; W 12X28; W 11X36; W15L X 34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET
- Výrobní číslo karoserie
- 1376
- Barva
- ČERVENÁ
- Barva doplňková
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1783-001-91
- Číslo TP
- AI327656
- Číslo ORV
- AAB023482
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX. 2,5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6, ZTN SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS
ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY
POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/1984 SB: §13 ODST. 8; §19 ODST. 1; §21 ODST. 3; §48 ODST. 6 ; §48 ODST. 7; §50 ODST. 1; §59 ODST. 2; §60 ODST. 2; §67 ODST. 1; §67 ODST. 7; §67 ODST. 8; §40 ODST. 2
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - §92 ODST 2 VYHL. MV Č. 145/56 ÚI.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1376
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.