BSS NV
- 1990
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN2074
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 13:05 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/2920645
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NV
- Typ
- BSS NV 34.27.24 CT TKYNV3491 /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 1. 1997
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: ČSAD Semily, a.s. (IČO 60108843) od 5. 1. 1997
- Provozovatel: ČSAD Semily, a.s. (IČO 60108843) od 5. 1. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 5. 1. 1997 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 5. 1. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | ČSAD Semily, a.s. (IČO 60108843) | Registr silničních vozidel |
| 27. 1. 1997 | Nový provozovatel | Zlínská dopravní, a.s. (IČO 49436333) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 7. 2026 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2030 |
| 2. 7. 2026 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2030 |
| 7. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Děčín (č. 3534) | 1 582 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2029 |
| 29. 9. 2025 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | 5 990 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 9. 2029 |
| 26. 9. 2025 | Měření emisí | Broumov (č. 460526) | 5 990 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2029 |
| 5. 9. 2025 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2029 |
| 5. 8. 2025 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2029 |
| 30. 7. 2025 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2029 |
| 19. 5. 2025 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 18. 6. 2025 |
| 10. 12. 2024 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 8. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | – | dočasně způsobilé | 6 vážných
| 22. 9. 2024 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2028 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2028 |
| 30. 5. 2024 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2028 |
| 20. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 8 359 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2027 |
| 15. 11. 2023 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 8 359 km | – | bez závad | 15. 11. 2025 |
| 4. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 3. 2023 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 3. 2027 |
| 27. 1. 2023 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | 2 532 km | způsobilé | bez závad | 27. 1. 2027 |
| 6. 1. 2023 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 2 511 km | – | bez závad | 6. 1. 2025 |
| 2. 11. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 11. 2026 |
| 29. 7. 2022 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2026 |
| 7. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 10. 2021 | Pravidelná STK | Dobrná (č. 6511) | 1 071 km | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2025 |
| 6. 10. 2021 | Měření emisí | Děčín (č. 550208) | 1 071 km nižší než dříve | – | bez závad | 6. 10. 2025 |
| 1. 9. 2021 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2025 |
| 1. 9. 2021 | Pravidelná STK | Náchod (č. 3623) | 5 964 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 9. 2025 |
| 26. 8. 2021 | Měření emisí | Broumov (č. 460526) | 5 963 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2025 |
| 6. 8. 2021 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2025 |
| 13. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 5. 2021 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2025 |
| 22. 3. 2021 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 3. 2025 |
| 3. 3. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 9 520 km | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 3. 2025 |
| 2. 3. 2021 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2025 |
| 28. 2. 2021 | Měření emisí | Rynárec (č. 530410) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2025 |
| 14. 9. 2020 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2024 |
| 14. 8. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 14. 8. 2024 |
| 15. 4. 2020 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2024 |
| 7. 2. 2020 | Pravidelná STK | Úlibice (č. 6614) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 2. 2024 |
| 13. 11. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 7 968 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 11. 2023 |
| 12. 11. 2019 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 7 968 km | – | bez závad | 12. 11. 2023 |
| 3. 9. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 9. 2023 |
| 16. 5. 2019 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | 7 939 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 4. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 4. 2023 |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2023 |
| 15. 12. 2018 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | 2 249 km | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2022 |
| 20. 11. 2018 | Měření emisí | Sokolov (č. 440918) | 2 238 km nižší než dříve | – | bez závad | 20. 11. 2022 |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2022 |
| 20. 12. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 12. 2021 |
| 18. 9. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 5 878 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 9. 2021 |
| 5. 9. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 9. 2021 |
| 2. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2021 |
| 23. 2. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 9 520 km | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2021 |
| 14. 9. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 9. 2020 |
| 3. 8. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 8. 2020 |
| 14. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 6. 2020 |
| 1. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 7 474 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 3. 2020 |
| 16. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 15. 11. 2015 |
| 1. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 5. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2019 |
| 3. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 10. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2018 |
| 21. 8. 2014 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 4 911 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 8. 2018 |
| 5. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2018 |
| 29. 5. 2014 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 5. 2018 |
| 26. 5. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 25. 6. 2014 |
| 12. 9. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 9. 2017 |
| 5. 9. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2017 |
| 28. 8. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 27. 9. 2013 |
| 14. 8. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 3 lehké
| 14. 8. 2017 |
| 11. 6. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 11. 7. 2013 |
| 16. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2017 |
| 13. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2017 |
| 13. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 3. 2017 |
| 12. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 4 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 3. 2017 |
| 5. 12. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 12. 2016 |
| 26. 8. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 8. 2016 |
| 25. 11. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3812) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 11. 2015 |
| 3. 10. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 10. 2015 |
| 4. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 3 500 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 7. 2015 |
| 11. 8. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | 2 871 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2014 |
| 7. 6. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 6. 2014 |
| 27. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2014 |
| 12. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 5. 2014 |
| 22. 2. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3428) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 2. 2014 |
| 5. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2013 |
| 8. 9. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2013 |
| 14. 8. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3641) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 8. 2013 |
| 9. 7. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 6. 2013 |
| 28. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2013 |
| 18. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | 3 163 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2009 |
| 5. 2. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 33 663 km | způsobilé | 6 lehkých
| 5. 2. 2013 |
| 17. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3410) | – | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2008 |
| 5. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3610) | 21 000 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2008 |
| 18. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel ČSAD Semily, a.s. (IČO 60108843)
-
Nový provozovatel Zlínská dopravní, a.s. (IČO 49436333)
-
Konec: provozovatel TR.T.BATI 258,ZLÍN-LOUKY
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – TR.T.BATI 258,ZLÍN-LOUKY
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NV 1990 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75,7 %
Srovnáváme s 676 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NV
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NV
- Typ
- BSS NV 34.27.24 CT TKYNV3491 /
- VIN
- 2074
- PČV
- 2920645
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 1. 1997
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 7600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 34000/ 34000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 2074
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AK048243
- Číslo ORV
- AAD973503
- Druh RZ
- NÁVĚS
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2074
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.